WWE SmackDown LIVE! (TV pořad)

WWE SmackDown

WWF SmackDown!

Smackdown!

Smackdown! Xtreme

Friday Night Smackdown!

World Wrestling Federation Smackdown!

Sportovní / Akční

USA, 1999, 405x120 min (Alternativní: 90 min)

Účinkují:

Theodore Long, Mark Calaway, Ric Flair, Hulk Hogan, Dwayne Johnson, John Cena, Glenn Jacobs, Paul Wight, Mike "The Miz" Mizanin, Kevin Nash, Paul Levesque, Dee Snider, Dave Bautista, Rob Zombie, Roddy Piper, Ozzy Osbourne, Christina Aguilera, Nathan Jones, Arnold Schwarzenegger, Ken Anderson, Aaron Carter, Chris Klein, Ted DiBiase Jr., Maria Kanellis, David Arquette, Dalip Singh, Alberto Rodríguez, Rick Rubin, Maryse Ouellet Mizanin, Ashley Massaro, Randy Orton, CM Punk, Lemmy, Nick Carter, Rey Mysterio, David Otunga, Eve Torres, Hillary Clinton, Rob Van Dam, Lisa Barbuscia, John Hennigan, Dylan Postl, Billy Gibbons, Lauren C. Mayhew, Matt Cardona, Clay Matthews, Jonathan Good, Danielle Moinet, Billy Corgan, Colby Lopez, Stephen Farrelly, Stephanie McMahon, Aaron Haddad, Mark LoMonaco, Ron Killings, Ben Satterly, Brianna Garcia, Nicole Garcia, Miroslav Barnyashev, C.J. Perry, Ryan Reeves, Cody Runnels, Windham Rotunda, Bryan Danielson, Renee Paquette, Nick Nemeth, Kevin Steen, Dusty Rhodes, Austin Watson, Mercedes Kaestner-Varnado, Rebecca Quin, Victoria Crawford, Thaddeus Bullard, Frederick Rosser, Kofi Sarkodie-Mensah, Ettore Ewen, Paul Heyman, T.J. Wilson, Claudio Castagnoli, Anthony Carelli, Dutch Mantell, Joseph Ruud, Adam Scherr, John Layfield, Jonathan Solofa Fatu, Taylor Rotunda, Eric Thompson, Chuck Palumbo, A.J. Brooks, Natalie Neidhart, Johnny Curtis, Ashley Fliehr, Emanuel Rodriguez, Mattias Clement, Tenille Dashwood, Natalie Eva Marie, Jason Reso, Sarona Snuka, Bryan J. Kelly, Joe Anoa'i, Jon Huber, Adam Copeland, Saraya-Jade Bevis, Ryan Parmeter, Shawn Michaels, Ray Leppan, Joshua Samuel Fatu, Jake Hager, Allen Jones, Trinity Fatu, Devon Hughes, Mark Henry, Heath Miller, Vince McMahon, Lilián García, Joe Hennig, Tommy Dreamer, Terry Gerin, Joseann Offerman, Mick Foley, Shane McMahon, Charles Wright, Celeste Bonin, Luis Ignacio Urive Alvirde, Jay Jay French, Ray Traylor, Jacqueline Moore, Ron Simmons, Ray Gordy, Marty Wright, Bill Morrissey, Eric Arndt, Sesugh Uhaa, Wade Barrett, Jerry Lawler, Booker Huffman, Chad Allegra, Andrew Hankinson, Matt Rehwoldt, John Smith, Dustin Runnels, Vickie Guerrero, Matt Hardy, Bret Hart, Scott Hall, Ashley Mae Sebera, Owen Hart, Amy Dumas, Darren Matthews, Jake Roberts, Rami Sebei, Leah Van Dale, Tom Pestock, Lexi Kaufman, Matt Polinsky, Edward Colón, Orlando Colón, Bob Backlund, Michael Coulthard, Brian Kendrick, Shelton Benjamin, Mauro Ranallo, Tommaso Whitney, Yoshihiro Tajiri, Michael Hutter, Dean Muhtadi, Marissa McMahon, Nathan Everhart, Chas Betts, Brian Myers, Jessie McKay, Jeff Hardy, Chris Chavis, James Ellsworth, Tom Hannifan, Carlos Colón Jr., Solofa Fatu Jr., Nhooph Al-Areebi, Jack Claffey, Dasha Kuret, Chris Girard, Nicola Glencross, Beth Phoenix, Yuvraj Dhesi, Leroy Kincaide, Michael Bennett, Andrew Galloway, Sarah Bridges, Mickie James, Charly Arnolt, Gionna Daddio, Hadrian Howard, Bobby Lashley, Jerry Lee Lewis, Monty Sopp, Chyna, Todd Smith, Adeel Alam, Matt Iseman, Akbar Gbajabiamila, Brian James, Sean Waltman, Nikola Bogojevic, Levi Cooper, Trevor Mann
  • Zeck

Starý špatný wrestling v novém načančaném balení s blink blink efekty. Já zkrátka nemusím steroidové ukecané herce, co parodují zápasníky aby pobavili stupidní část Američanů, která předstírá úplně stejně jako oni, že je to všechno skutečné a krvavé. O dost smutnější je fakt, že polovinu publika v "aréně" tvoří permanentně děti, které považují všechno za reálné a mají tedy pro dospívání perfektní vzory. Není nouze ani o předem připravené a teatrální slovní války a "aférky" manažerů, které mají čistě překvapivě dohru pouze a vždy v ringu (přijde údajný právník z Harvardu, co si to jde rozdat proti mistrovi do ringu, protože zastupuje žalující stranu proti němu) a vždycky vyhraje ten, koho má rádo publikum (a pokud ne, vyhraje v příštím díle). Nejvíce směšně pak působí situace, kdy si to proti sobě rozdávají dva úplní debilové, co ani nedokážou zamaskovat brzdící ruce před "pěsťovkama" a publikum u toho skanduje: "U-S-A! U-S-A! U-S-A!". Pro příznivce této sračky doporučuji spíše tuto stránku tohoto krásného bojového "sportu", ten už skutečný je. Ale proti gustu, pokud někoho baví sledovat dospělý naolejovaný chlapy, jak se v kožených slipech plazí po zemi a předstírají kobru, tak tento komentář neberte vážně a skvěle se pobavte.(27.9.2012)

Jo tak to je serial mého mládí. ročníky 2000-2002 jsou pro mne maximum kvality a atraktivity. Dnešní šou je už o hovně kromě starých znamych jmen, ale jinak nova generace je na hovno, asi tam budu musem vletět. A ještě poznamka tady pro ty frajery co maj csfd.cz na starost. David Arquette NIKDY "nehrál" ve smackdownu, akorat zkur*il WCW svym debi*ním filmem. No ale smackdown je WWF resp. WWE takže toho troubu vymažte. Jako zaryteho fandu mě to uráží. KANE forever(27.1.2012)

• kulyk

Nic tomu předem nenapovídalo, pranic nenaznačilo, že by se tak mohlo stát, ale jednoho slunečného dne mi přišel do schránky leták! Od Lídla. I zaradoval jsem se z přívalu kultury do mého žití, vzal si jej do nejmenší místnosti a řádně prostudoval. Americký týden, tý jofka! Vlastně - ou maj gad! Byl jsem tak vykolejený z možnosti stravovat se jako pravý zaoceánec, až mi rulička zahučela do mísy. A jak jsem si tak sušil jednovrstvý v mikrovlnce, osvítil mne snad sám Buš. Co tak připravit rodince tématický den? Nemusí přece zůstat jen u burákové nátierky. Tak jsme si poobědvali pár desítek hambáčů, spláchli to krenberýsovým džusíkem, močkou od Budu a troškou toho kalifornského božolé, zapěli ,,ou sej ken jů sí", demokraticky se rozhodli, že jsme republikáni, pročež naleštili předovku po dědečkovi, pomodlili se za Džeksna, smrt nepřátel i světový mír..... ale stále to jaksi nebylo ono. Zkusil jsem situaci zachránit tím, že jsem příbuzenstvo mlátil po hlavě heverem z forda, aby jim před očima probíhaly pruhy a kolem hlavy hvězdy, zcela jsem to však nespasil. Jako většinou, když si nevím rady, dopomohla Nova, konkrétně Nova sport. Nasadila totiž pořad američtější než kokakola s máršmelousem dohromady - Šnek-down. Připoutal jsem pokrevníky do seslí, aby je ta jízda nesmetla, a spustil onu radost. Ou jez! Typičtí obyvatelé jůesej nelitují času a chodí řešit své trable do ringu. Jak jsou mocní, jak odvážní, jakou to jen mají výdrž. Kdyby to byl býval viděl Adolf, zajisté by se vynasnažil nezapojiti je do Druhé světové potyčky. Neskutečně přesné, tvrdé údery, vysoce intelektuální proslovy, naprosto nestranné a uvědomělé publikum..... no balet hadr. Snad se někdy i ta degenerovaná Evropa přiučí, jak má vypadat poctivý a neošvindlovaný bojový sport. Nechápu jen, jak může i v zemi svobody a práva vznikat opozice vůči takto gargantuovské zábavě, viz prolhaný bijáček Wrestler s plesnivějící Rourkou. Šejm on jů, Majk!(5.7.2013)

• Bullet

Že v bedně dávaj spoustu píčovin jsem vědel ale po shlednutí tohoto hnoje jsem zahořel obdivem k Ordinaci v ružové zahradě, páč neco tak debilního, stupidního a naprosto zbytečnýho jsem v živote neviděl.Jestli se tahle kokotina dostane i k nám tak balim kufry a stěhuju se na Mars a to i kdybych tam měl jít pěšky a bydlet pod širákem.(28.7.2014)

Na někoho asi toporné herectví zúčastněných působí natolik přesvědčivě, že zkrátka nemohou přenést přes srdce, že se někde dočetli, že je to celé fikce. To, jak v každém dílu upozorňují ať podobné kousky nikdy a nikde nezkoušíme je blbost. Když jsem byl menší, tak jsem mnoho z nich s přáteli vyzkoušel a nejenom, že nejsou nebezpečné, ale většina z nich ani nebolí. Když jsem byl menší, tak jsem wrestling žral a býval kvůli němu dlouho vzhůru. Dnes, když se vyjímečně koukám na televizi, přepínám a náhodou na něj narazím, tak se s chutí kouknu. Nejvíce se mi líbí na Eurosportu, protože tam jsou brutální komentátoři, kteří berou soutěž s podobným nadhledem, jako je to celé zamýšleno. Někdy mě sere, že zúčastnění jsou natolik nezkušení, že předstírají údery a přitom je jejich ruka alespoň 10 cm od místa, kam předstírají úder. To mě dokáže vážně nasrat, ale nějaký milý seskok z ringu, nejlépe v kombinaci se saltem, mi to celé vynahradí. Správně zběsilá americká zábava. Jen bych se na to nikdy nešel podívat přímo na stadion. Připadal bych si jako retardovaný imbecil. 3*(5.7.2013)

• - Dňa 8.11.1999 sa odohrala epizóda, v ktorej účinkoval Arnold Schwarzenegger. Zapojil sa do "príbehu" medzi The Rockom, Stevom Austinom a Paulom Levesqueom. Poslednému menovanému dokonca uštedril niekoľko úderov a naopak, Austinovi pomohol a spolu s ním zakončili show vypitím piva. (AdamesWWE)