Virgin River

• USA Virgin River
USA, (2019–2023), 39 h 55 min (Minutáž: 39–53 min)

Tvůrci:

Sue Tenney

Předloha:

Robyn Carr (kniha)

Hudba:

Jeff Garber

Alexandra Breckenridge, Martin Henderson, Tim Matheson, Benjamin Hollingsworth, Colin Lawrence, Annette O'Toole, Jenny Cooper, Lauren Hammersley (více)

Série(5) / Epizody(54)

Zdravotní sestra z velkoměsta po přestěhování do odlehlého kalifornského městečka za prací ošetřovatelky zjistí, že život v městečku není tak jednoduchý, jak očekávala. (Netflix)

Recenze uživatele chrispe k tomuto seriálu (60)

Slavnost (2022) (S04E06)

Po merendě, pikniku a dřevorubeckých hrách, tu máme renesanční slavnost a mě tedy bavila hodně, i když bych klidně vynechala Jackovu posttraumatickou poruchu (vím, že se to v minulých řadách nevyřešilo, ale je to prostě jen recyklace předchozího). Lizzie jde do všeho jak je vidno naplno, tak uvidíme, čeho se dočká. 4,5* ()

Zásnuby (2022) (S04E07)

Joeyina novinka mi přišla jako naprosto zbytečná vata do děje. I když jak předhodila Mel, že se nebojí lásky, se mi líbilo. A když už jí milá Mel tak přednášela, možná se mohla zamyslet nad tím, co je vlastně větší závazek. Svatba nebo dítě? Jack a Mel se vrací z růžového obláčku do starých kolejí a k mýmu údivu mě teď nejvíc baví asi duo Lizzie a Denny. ()

Mluv se mnou (2022) (S04E08)

Už si nepamatuju, jak starý má Joey děti, ale to je fakt  nechtěla na svatbě? A doklady totožnosti se v Kanadě nevedou? A přestane konečně Mel házet ty pohledy “jemilitozeumirasbolestivousmrti”? A kde sakra hrál herec, co hraje Natea?? ()

Nečekané zprávy (2022) (S04E09)

Scénáristi si fakt šáhli do svědomí! Tohle je zvrat za zvratem. :D ()

Oheň a déšť (2022) (S04E10)

Snažím se pro Cassandru najít špetku pochopení, ale asi mi nějaký záhyb v mozku schází. Možná kdyby byl Mark jedináček, tak bych se na její situaci koukala jinak, ale tohle mi prostě přijde zvrácený. Jinak jedeme dál ve zběsilém tempu (na Virgin River), tahle řada se rozhodla diváka rozhodně nenudit. ;) Btw: Jestli se tu najdou nějací rybáři, proč Vernon stál při rybaření prakticky po pás ve vodě? Má to nějaký význam? ()

A znovu (2022) (S04E11)

Romantické duše můžou konečně vydechnout dlouho zadržované ó. Nebo možná až další díl. To už nechme koňovi. Přede mnou poslední díl a já nevím, co si počnu se životem. ;) ()

Dlouhé loučení (2022) (S04E12)

Tak ne. Doufám, že jste si svá ó nechali až na tento závěrečný díl. A i v tom posledním díle nemáme o zvraty nouzi, takže můžeme být všichni spokojení. Nebudu lhát, Charms to naprosto zabila. Ale je fakt, že je to lepší než čuchat kytky zespod. Dramata pro další sérii založena. Nezbývá, než se těšit. ()

Série 5 (2023) (S05)

Pátá série je prý pro mnohé diváky příliš temná a volají po staré dobré klidné romantice. No za mě právě díly s požárem a nakonec i (moje neoblíbená) drogová linka dávaly ději nějakou dynamiku. Hry na má mě rád, nemá mě rád a zásoba nejrůznějších nemocí brzy přestanou bavit. V páté sérii nám přišlo pár nových postav - zbytečná Ava, matka Lizzie, Lark a Hazel, Kaia s nádhernýma očima, táta... pár nových vztahů (SPOILER!! Ne, Cameron a Muriel mi k sobě prostě nesedí). Na další řadu se těším. Nejen na naznačená dramata, ale i zpátky do toho krásnýho prostředí. 3,5* ()

Druhá šance (2023) (S05E01)

Nějakou chvíli mi to trvalo, ale dnes jsem dostala velkou chuť se vrátit do Virgin river. A je to super. Prostředí je tu velká devíza a tvůrci to moc dobře ví, takže nám hned z kraje servírují pastvu pro oči. Dějově se občas nechytám, protože jsem samozřejmě všechno zapomněla. Ale já se chytnu. Dramata už dostala svůj základ a věřím, že se máme na co těšit. ()

Songbird (2023) (S05E02)

Nemá to tu správnou jiskru. Charmaine je zase na pěst. Ava je divná postava. Zjevila se odnikud a jako by jen byla fajfka za lgbtq+ a další rádoby dramatická "nemocná linka". Brady a drogové prostředí taky nikdy nebylo to, co mě na VR lákalo. No... a když mě teď nejvíc baví Preacher a jeho listování v knize s recepty, tak je něco asi špatně. :D Pojďme to nakopnout! ()

Promyšlené riziko (2023) (S05E03)

Další dvě nové postavy. Hasička má sice nádherný oči, ale i tak jsem čekala, že jí řekne, že špinavý hnáty na pult nepatří. :D ()

Nic nebude jako dřív (2023) (S05E04)

Že by nás Muriel a Cameron připravovali na budoucí muzikálový díl? Nevím, zda se těšit nebo bát. Jinak vše v poklidu plyne dopředu. Konec předpovídá drama. ()

Zkouška ohněm (2023) (S05E05)

Souhlasím s tím, že tento díl už je jiná káva. Hrdinství v mnoha podobách. Přiznám se, že jsem byla na Brie hrdá, jak dobře to řekla. A trochu si brekla spolu s Mel. A!! Já vím, že bad boyové vždy táhnou ale... Brie a Mike! Brie a Mike! ()

Hrdinové (2023) (S05E06)

,,Jak někomu řekneš, že přišel o všechno?" Díl u kterého jsem byla hned několikrát na pokraji pláče. Nevím, asi jsem cíťa. Mel. Mel a Doc. Brie a máma. Btw: Ta herečka mě, nevím proč, děsí. Nehrála v nějakém hororu? :D ()

Z popela (2023) (S05E07)

Díl, který se veze na tom, co bylo vybudováno v těch předchozích. Je pravda, že Mikeovi tu svatozář ohledně Brie taky moc nevěřím, ale Bradyho fakt nemám ráda, tak furt doufám ve dvojici Brie - Mike. :D Každopádně nic nového, překvapivého nám tady neukázali. Btw. To počínající cosi mezi Muriel a Cameronem tam vidím jen já?! ()

Úplněk (2023) (S05E08)

To Melino "I'm done." mě překvapilo, i když v logice věcí zas tak překvapivé není. Btw: Pokud to Brie vážně s Bradym neskončila, není její "kámošení" se zamilovaným Mikem úplně fér. 3,5* ()

Angel’s Peak (2023) (S05E09)

Já vám nevím, celkem nuda, ne? Uvidíme, co grande finale. ()

Den práce (2023) (S05E10)

Tak nás přece jen neochudili o nějaký ten sváteční den - kolotoče. Musím se ale přiznat, že mi to finále přišlo slabší, i když oceňuji, že minimálně ty milostné linky se nám aspoň prozatím uzavřely. Dramata další série jsou taky nastíněny. Tak teď jsem zvědavá na ty dva vánoční díly. ()

Čím víc lidí, tím líp (2023) (S05E11)

Vánoční zápletka je sice krapet přitažená za vlasy, ale mě by vlastně bavilo i trochu delší pátrání. Co mi vážně nesedělo byla ta narcistická show Camerona a Muriel. No... Na Vánoce já slyším, takže 4* a hned zapínám druhý díl. Škoda, že to není i se sněhem. ()

Vánoční táta (2023) (S05E12)

Hmm vypadá to, že u Bradyho a Brie ještě není všem dnům konec. Vánoční dvojdíl nám přinesl další postavu, která nejspíš bude mít co říct. Ale řekne nám to samozřejmě až v šesté řadě. :D ()