Bezstarostný pohodář Nyles (Andy Samberg) se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah (Cristin Milioti). Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky, a tak postupně ztrácejí veškeré zábrany... Chytrá i ztřeštěná letní komedie vás rozesměje nahlas a zároveň vám připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky. (Aerofilms)

Slack

Kazilo to zopár hluchých miest, vďaka ktorým som mal pocit, že to malo byť kúsok kratšie. Keďže som nevidel trailer, tak som netušil, že hlavný hrdina je uväznený v časovej slučke. A fórky z ''prvej'' svadby mi docvakli až neskôr. ()

Thug_Leo

Ohrané a vykrádačské, ale zároveň nenáročné a místy zábavné + Samberg baví a Cristin je kočka s charismatem. J.K potěšil :-) ()

Eric.Kosar

Děj filmu je sice v mnoha ohledech kopírkou Na Hromnice o den více, ale to je snad jeho jediný problém. Film Palm Springs považuju za film léta, už jenom kvůli jeho letnímu nádechu. Film se nijak neprotahuje, všechno to svižně utíká. Romantický žánr tady fungoval, ale ten komediální ani ne, na začátku jsem se párkrát zasmál, ale jinak nic. Film má pár zajímavých plot twistů, a finále filmu je nejlepší částí filmu, kvůli jeho sci-fi prvkům. A kdo viděl i potitulkovou scénu se mnou bude souhlasit, že jedné z postav ve filmu vám bylo líto. ()

mmirri

Film pobavil, ale nezdál se mi speciálně zajímavý nebo originální. Dokud jsem si neuvědomila, že se někdy cíleně chovám tak, abych se další den probudila do zcela stejných životních okolností, jen aby nepřišla nekontrolovatelná změna... No a film pěkně ukázal, k čemu takový život je :-) ()

I.ball

Neoriginalni film stavejici komicke sceny na sexualite, nasili a vulgarnosti... na jedno podivani ok, ale zadna smycka nehrozi.. 60%. ()

ostre_pero

Priznám sa, po prvom zhliadnutí to bolo na odpad, ale potom som to videl znovu a znovu. Ústredná dvojica a skutočne vydarená hudba sú popri niekoľkých ozaj vydarených humorných scénkach hlavnými lákadlami tohto filmu. ()

falky

Palm Springs je letní komedie v tom nejlepším slova smyslu. Oddychovka, která si na nic nehraje, a přesto (nebo spíš právě proto) v ní všechno funguje. Výborná ústřední dvojka (Andy Samberga přitom jindy skutečně nemusím), jednoduchá zápletka a situace, se kterými se divák snadno - i přes veškerou bláznivost - ztotožní. ()

infotext

Ako komédia slušné. Ako romantika neurážlivé. Remeselne pomerne čisté po všetkých stránkach. Celkovo ako film - taký slušný priemer. Možno je to spomienkami na zbohatlícke mestečko v kalifornskej púšti, možno covidovou karanténou (nie nepodobnou stavu hrdinov), možno len slabšou orientáciou v žánrových predchodcoch, a možno tým, že ma fakt dostala expozícia (v ktorej je snáď každá scénka dokonale dvojzmyselná) - ale vlastne ma nejaký film dávno tak nebavil. Láska! ()

chlemtilka

Téma bylo zpracováno již mnohokrát a tak by to chtělo NĚCO, co v jiných filmech o uvíznutí v časové smyčce není... Oddychovka, co nepřináší nic nového. ()

Bogrant

No, nie že by som sa pri niektorých sekvenciách nepousmial, ale tento námet si priam žiada scenáristickú vynaliezavosť a nápaditosť, ktorá sa tu však až na pár svetlejších zábleskov prakticky neudeje a Palm Springs tým pádom nie je v rámci "filmov o časových slučkách" žiadnym prekvapením. Sympatickosť a vtípky sú ok, ale byť to pritlačiť viac na pílu trebárs v absurdnosti, vyprchanie by bolo pomalšie. ()

KraLuban

Největší kravina ever! Jasně, je tam pár minut, kdy se člověk baví. Ale na rozdíl například od Hromnic je zde nápad opakovaného prožívání stejného dne naprosto zabitý tím, že jsou úseky příliš krátké (pár sekund) a že to vlastně nikam nevede. A konec? Totální WTF. Ušetřete si čas a koukněte na něco jiného. ()

starydivak

Já tyhle filmy, využívající časové smyčky, prostě miluju. Hlavní hrdinka mě uchvátila, klasa! Jinak se samozřejmě vzhledem k rozpočtu nejedná o vrcholné dílo tohoto žánru, ale svůj účel to splnilo celkem jednoznačně Pohodová, letní a celkem promyšlená komedie, která se i díky rozumné stopáži (jak jinak) vyplatí shlédnout.. Při slovech Wake up jsem se vždy usmíval, co zase zase čertovinu pro nás připravili. ()

Moonwalker

Zamilovaná letní komedie, která mě opravdu velmi mile překvapila. Když někoho mulujete, tak by pro vás ten daný vyvolený udělal naprosto cokoliv to však neví, že spolu prožijou jeden a ten samý den stále dokola. Příjemný casting, podkresová hudba a ten summer feeling z filmu přímo řve. Za mě mohu jen doporučit. ()

Thalin

Taková pohodová a vtipná oddechovka o časové smyčce. Má to sice takový ten klasický spád, kdy postavy nejdřív vyšilují, pak propadnou šílenství a dělají všemožné kraviny a pak konečně vážně řeší svůj problém, ale nijak mi tady ten stereotyp tohohle žánru nevadil. Možná to bylo tím, že tady ve smyčce uvíznou hned dva a to vede k mnoha dalším zvratům. Bavila jsem se a víc ani od podobného filmu nečekám. ()

EricNor

Je to takove produkcne lacine a rezijne mdle. Chybi mi tam vic hudby. Ale par dobrych momentu tam je. Andy Samberg je stejny jak v Brooklynu, takze nikoho neprekvapi. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

03.02.2021

Dnes odpoledne byl zveřejněn kompletní seznam nominací pro 78. ročník Zlatých glóbů. A stále výrazněji se ukazuje, že streamovací služby v těchto oceněních upevňují svou pozici. Netflix si letos… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů