Bezstarostný pohodář Nyles (Andy Samberg) se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah (Cristin Milioti). Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky, a tak postupně ztrácejí veškeré zábrany... Chytrá i ztřeštěná letní komedie vás rozesměje nahlas a zároveň vám připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky. (Aerofilms)

Solverino

Na začátku to vypadá jako kikotina, ale v průběhu se to zlepšuje a zlepšuje, až to nakonec je docela dobré. Příjemný film i herci. ()

LdaVinci

Jo jo, tohle mě snad nikdy neomrzí. Časový smyčky mají tolik možností, že to mě prostě nehorázně baví. Ať vznikají takovýto filmy ještě! Paráda :)) ()

PAVLIS

70% Celkově sice o něco horší variace na Na hromnice o den více, ale se skvělou ústřední dvojicí, menší repetitivností a pohodovou polopouštní atmosférou. Koncept jednoho dne na tisíc způsobů mě prostě baví, i když se z něho tady dalo vytřískat ještě o něco víc. ()

Pete

Na Hromnice to nemá - jednak by to mohla být větší sranda, a hlavně tu chybí ekvivalent Murrayho. Tohle je viditelně laciná produkce, i když tu hraje herec se zlatým plešounem v kapse. Přesto mě to dost bavilo, jelikož je to film pro fanoušky zmiňované klasiky, a dnes již trochu ohrané blbnutí s časovou smyčkou posouvá zase o kousíček dál. Konec trochu drhne, ale dostali jsme se opět k tomu samému receptu, jak nakopnout život z fádního stereotypu - all you need is love. ()

JosefTomas

Nejpohodovější film léta (zatím). Ze začátku to jede opravdu velmi solidně a nápady se jen hrnou. Jen škoda, že tvůrci v takovém tempu nedokázali dávkovat i zbytek filmu a cca od 40 minuty filmu se až netypicky přepne na obyčejnou romantiku se vším všudy, co k ní patří. Je to škoda, takhle vyměknout, ale to bude dáno i tím, že jsem čekal něco jiného (ono vidět Andyho Samberga v něčem... normálnějším, je skoro zázrak). Jako film na páteční večer to funguje velmi dobře a zaručuji vám, že se budete určitě bavit. Jen bych očekával s časovou smyčkou daleko větší dávku absurdity, vytěženou do extrému a ne jen ok film, co sice funguje v rámci možností dobře, ale nenabízí nic moc na víc. Škoda promarněné šance. ()

tension182

Za bežných okolností by to bolo možno len na 3*, ale vzhľadom na to, že v tejto dobe je tých komédií už pomenej a ťažko aj prísť s niečím originálnym, tak som sa rozhodol pre trochu lepšie hodnotenie. Nebolo to, že by som sa nahlas rehotal, ale práve tá originalita a dobré postavy tomu dosť pomohli. Určite príjemný film, pri ktorom by som nepohrdol ani druhým pozretím, niekedy v budúcnosti. ()

sniperjozef

Nazval bych to feel-good komedii. Takový ten pohodový film, kde si po náročném dni chcete pustit něco kde nemusíte řešit v kolikáté dimenzi se zrovna člověk nachází, nebo nemusíte koukat na litry zelené tekoucí krve z nějakého emzáka, kde musíte ještě vidět dalších 8 pokračování, aby vám to celé dávalo smysl. Neurazí, nenadchne BTW když nebudu brát v potay žánr, ale pouze myšlenku, tak Na hraně zítřka (2014) mě bavilo víc. ()

johnny01

Příběh je dobrý, byť se někdy dost vleče a je nutné se prokousat lhaním Nylese. Casting na Sarah se nepovedl, ti dva k sobě moc nesedí, na rozdíl od Nylese a Misty. Že Sarah miluje Nylese, tomu se věřit nedá vůbec, heračka v tomto směru nehrála dobře. A to, že ho svedla, bylo spíše vedeno snahou utéct ze smyčky. Vedle nesmyslného zjevení Nylese v potitulkové scéně nedává smysl ani "přesné" odhadnutí 3,2 sekundy. ()

nula87

Příjemná letní komedie. Zaseknutí v časové smyčce je samozřejmě koncept využitý snad tisíckrát, ale v Palm Springs je to svěží a vtipné. 70% ()

PlysovyMacko

Filmy s časovou slučkou bývajú vďačné a vtipné. V tomto prípade je príbeh dosť nezaujímavo vybalancovaný. Hlavní hrdinovia sa najprv pokúšajú zo slučky dostať von, potom si z nej robia srandu a na konci zvážnejú a vznikne medzi nimi reálne puto. Pár fórov je vydarených (Simmons). Mínusom sú herci bez charizmy. Ani prostredie, kde sa film odohráva sa mi nepáčilo. ()

solisoli

Brak preafektovaných postáv, na paradoxnú otrepanú tému, so snahou zaujať čokoľvek, niečím. Nuž ale, ako to následne chápať, ako sa k tomu nezištne, moderne a progresívne postaviť, v tejto kybernetickej dobe Coronavírusu. Je tu zrazu problém. Aké, správne stanovisko zaujať a byť pritom v maximálnom strehu. Striehnuť, kedy sa treba smiať, lebo pozor, je to komédia a nie hocijaká, rovno Hollywoodska. Lenže je tu problém. Kedy sa smiať, keď tu nie je použitý upozorňovač na smiech. Potom, aby divákovi pukla hlava, kedy sa rozrehotať, alebo len zasmiať, lež tak nezostať, ako lúzer v riti a takto jednoducho stratiť úroveň a pozíciu v dave. ()

xxmurphyxx

Sympatická jednohubka, taký ten feel good movie, ale zas žeby som šiel z toho do kolien, to nie. Ani neviem, čo viac napísať. Ničím výnimočné, alebo vybočujúce z davu, ale nemalo to ani jedinú pasáž, ktorá by vyslovene nudila. Zasmiať som sa nezasmial ani raz, ale taký ten priteplený úsmev som mal počas filmu viac krát. ()

Papoushek

Jeden z nejlepších snímků ze stylu časových smyček. Namísto typického klišé, Palm Springs si jde vlastní cestou a chytře obohacuje daný koncept. Detaily dávají smysl (i přes sci-fi zápletku) a potenciál je přitom využitý příběhově i humorem. ()

zdenzo

NA HROMNICE O DEN VÍCE V MODERNÍM HÁVU A taky se skvelým Sambergem. Trošku jsem se bál jestli AS dá i jinou rovinu než šíleného detektiva Brooklyn 99, zbytečně. AS se drží na uzdě a věřím, že ho budeme vídat častěji. Jen nižší rozpočet společnosti Hulu zřejmě stojí za tím, že se v časové smyčce role neodvazali ještě víc, i tak se jedná o vtipného a důstojného nástupce legendárního filmu s Billem Murraym. 3,9* ()

Facerr

Miluju cestování časem. A jestli máte rádi Na hromnice o den více, u tohohle budete hýkat blahem:). Tvůrci z filmu vytěžili poměrně dost a mnou obávaná romantika sem hodně sedla. ()

AndrewNewman

Je to síce už viackrát omletá téma, ktorú naplno využil len legendárny Bill Murray, avšak je to natočené s takou gráciou, vkusom, šarmom a vtipom, že tomu nemôžem dať menej ako 4 hviezdy. Bavil som sa veľmi dobre a potešili ma taktiež skvelí herci na čele s Andym Sambergom, mojím obľúbencom z Brooklyn 99. Len mám pocit, že daná téma nebola v tých 90 minútach naplno využitá, pretože sa to ani nedalo. Keďže to šlo na stream, pokojne z toho mohla byť jedná séria, ktorá by vysvetlila všetky detaily. Určite by to herci bez problémov utiahli a dozvedeli by sme sa rôzne info, napríklad, ako sa tam Nyles dostal po prvýkrát. Zdá sa mi, že podtitulková scénka niečo naznačovala, ale tvorcovia sú skrátka sebci. Ale aj tak, určite vydarená záležitosť with full of summer vibes and great jokes. ()

palmovylist

Takový feel good film, který vlastně nepřináší nic extra nového nebo zajímavého, pokud jste viděli jiný film postavený na myšlence znovuprožívání dne. Popravdě jsem čekal, že mě film bude bavit víc, je to spíš romantická komedie než přímo komedie, na kterou jsem u Samberga běžně zvyklý...55% ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

03.02.2021

Dnes odpoledne byl zveřejněn kompletní seznam nominací pro 78. ročník Zlatých glóbů. A stále výrazněji se ukazuje, že streamovací služby v těchto oceněních upevňují svou pozici. Netflix si letos… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů