SuperStar je zpět! Poprvé v historii nejoblíbenější pěvecké show v Čechách a na Slovensku usedne za porotcovský stůl hned pět velkých osobností česko-slovenského showbyznysu: moderátor a showman Leoš Mareš, zpěvačka a finalistka 1. česko-slovenské SuperStar Monika Bagárová, skvělá herečka Patricie Pagáčová, výjimečný muzikant a bavič Marián Čekovský a legendární Paľo Habera. Buďte společně s nimi na začátku hledání nové SuperStar! (TV Nova)

KukulienkaHO

Dôvod prečo som prestal sledovať "SuperStar 2020" v priebehu tretej epizódy: Nemohol som vystáť porotu. Jaký magor preboha vyberal "porotcov"? Zas nechcem uraziť všetkých. Idem teda postupne: Habera je už dávno vyhasnutá hviezda a jediné, čo jej dodáva ešte trochu žiary je vysoký honorár za "SuperStar". Ale dobre, je väčšinou objektívny a jeho vyjadrenia majú často hodnotu. Marián Čekovský je odborník, to je vidieť. Niekomu sa nemusí páčiť jeho prejav, ale to je proste on a ja ho rešpektujem. A teraz ideme na tých ostatných "umelcov". Leoš Mareš pracuje v showbiznise dlhú dobu a ako moderátora ho mám veľmi rád, ale už v talente ako porotca mi nesadol, pri SuperStar deto. On nie je spevák a spevu moc nerozumie, tak prečo sakra robí porotcu v najväčšej česko-slovenskej speváckej súťaži. No a potom sú tu dve vrcholne nesympatické slečny. M. Bagárová-speváčka, o ktorej som prvýkrát počul až tu. A keď som si pustil jej songy, prišlo mi zle. A P. Pagáčová-"komparzistka", ktorá si splietla asi reláciu aj štúdio. No jak môžu dvaja hudobní neznalci (Pagáčová a Mareš) porotcovať v hudobnej súťaži? Veď ono to už vlastne neni spevácka súťaž, keď ťa traja "Porotcovia" hodnotia na základe osobných sympatií (a niekedy sa k nim pridá aj Habera). Tým pádom zostáva jediným, zatiaľ čisto objektívnym porotcom Čekovský, ktorému patrí všetka česť. ()

buchannon

Samozřejmě se první superstar (tuším z roku 2004) nevyrovná zřejmě žádná následující. Ano, jsou to nadprůměrní zpěváci, ale takových jsou v republice asi stovky. A i já, ač jsem totální antizpěvák, poznám falešné tóny... Ale asi nejvíc mě zde zaujal Martin Schreiner. ()

MegaBite odpad!

Začínal jsem koukat už s pocitem, že to bude ještě větší kravina než předchozí díly. Ačkoliv jsem doufal, že se mýlím, tak se moje předtucha naplnila. Viděl jsem první 3 účinkující a už se mi chce zvracet. Ne z nich, ale té show, z které chtějí vymlatit co nejvíce peněz a zaujmnou diváky. Porota složená z lidí, kteří nemají se zpěvem nic společného. Osobně jsem na natáčení byl jako doprovod, takže jsem si udělal obrázek o tom, jak to chodí. Zkrátka, zpěv v téhle show hraje roli stejnou jako strom v dokumentu o Marsu. Jedná se pouze o byznys a o nic jiného, prostě hnus. ()

Lacro

Habera klasicky na pohodku, Leoš mile překvapil, Monika celkem ujde, ale ten Marián je tak těžce nesympatickej idiot, že to jsem dlouho neviděl a o tý blondýně radši ani nemluvim. ()

Ondr4H odpad!

Letos asi vybírali porotu stylem, že vzali první celebritu na seznamu od spoda a tu dali k Haberovi, který je nevyměnitelný .A na moderátora už nikdo nechtěl. Leoš je porotce hudební soutěže jako noha, zpěvák co byl snad tajným pátým členem luneticů. O Pagačové jsem ani netušil že kdy zpívala . Jsou dohromady protivní a nepříjemní . Nepotřebuji už vidět další díly už nikdy . ()

nudlis odpad!

Nekoukám na to, že to zas dávaj vím jen z upoutávek. A je fascinující kolik se najde ročně šílenců, který se jdou dobrovolně ztrapnit v televizi před celým národem i když kňučej jak pytel koček :-))) ()

Stealth2 odpad!

Duo Bagárová - Mareš je neskutečnou esencí blbosti a naprosté neprofesionality. Paľo Habera to bohužel nezachrání..... ()

Ajfist odpad!

Porota složená z jelit co se mají sami co učit,takže vůbec nemají právo rozhodovat o tom kdo umí zpívat a kdo ne.Mareš je zoufalec jehož zpěv nejde ani komentovat a ta pěvecká embrya,to bych blil.Jediný kdo něco dokázal a má právo hodnotit je Habera,ale tomu se divím,že do téhle sračky s takovou porotou vlezl.No leda,že to udělal pro peníze.To asi jo. ()

Peddro

Příliš nechápu, že se to pořádá a že o tuto soutěž lidi mají pořád zájem. Já bych si koupil lístek na maximálně první dvě série. Připadá mi, že kromě Langerové se nikdo superstar nestal. Ano, někteří se hudbou živí v muzikálech, ale aby někdo byl hvězdou první třídy, to mi nepřijde, a proto soutěž nechápu. Nicméně lepší, než aby byly soutěže typu Talentmamia, kde se snaží prorazit idioti se žonglováním a podobně... ()

draxxi

Myslim, ze komornejsi, karantenni, skoro rodinna atmosfera tomuto poradu prospela. Uvidime o ktere hvezdicce jeste nekdy uslysime. 31/5/2020 70% ()

barneybishop odpad!

V porotě jeden exot lepší než druhý... (Až na Haberu, kterého si vážím), který si z lidí dělají tak akorát prdel... Jak hluboko jsem si myslel, že Superstar klesla, tak očividně se dá to dno ještě daleko více prohloubit... Už ani z nudy se na to koukat nedá, protože cokoliv jinýho je lepší, než koukat na tohle. ()

Catr854 odpad!

Shlédl jsem kousek této show s naivním pocitem, že to tento rok bude lepší. Nebylo. Takže se můžeme připravit na to, že show vyhraje někdo, o kom se opravdu nedá říct, že umí zpívat a pak dokonale zapadne mezi hudební odpad, který nám skvěle servírují česká rádia. Kdyby tu soutěž vyhrávali lidi, co opravdu umí zpívat, pak nemám problém s tím, dát této soutěži lepší hodnocení. ()

Pattrick odpad!

Otřesné.. nejhorší sestava porotců za celou dobu talentových soutěží.. Protivná, afektovaná Pagáčová tomu dala korunu.. ()

SirErLeerdan odpad!

Každý rok si říkám: "Kdy už tenhle teror skončí?!" Vždyť to nemůže nikdo sledovat ani myslet vážně? Nikdo na to nemůže koukat, ne? Jenže opak je pravdou. Tato "relace" parazituje na emocích nových a nových dorostenců a lidí, kteří asi nemají přátelé, kteří by jim řekli: "Tyvole kámo, nelez tam, neztrapňuj se, stejnak nemůžeš vyhrát, pokud nemáš raka, jednu ruku nebo srderyvný příběh o tom, jak krvelačná opice nacpala do komína celou tvoji rodinu!..." Výběr poroty je snad divnější, než samotní účinkující. Proč by mě měl zajímat názor někoho, kdo se zpěvem neživí nebo je to jen minihvězdička alá Disney Channel?! Navíc se vkládá důraz POUZE na popový zpěv. Takže když budu rockový/punkový/metalový virtuóz, tak mě vyhodí, ale když budu náctiletá cácorka s hudebním hluchem a dostatečným výstřihem s opičím traumatem, dostanu srdceryvné ANO Pořád tohoto typu je Odpad a všech odpadů futrál!!! ()

ReMusiCZ

Porota je celkově než odborná spíše cirkusová (vyjma Habery, který jako jediný má adekvátní zkušenosti), ale tak nějak nevím, proč porotce v zpěvecké soutěži dělá dokonce hérečka Solaříková-Pagáčová, která s hudbou nemá společné naprosto nic, a ještě ke všemu z porotců dělá největší ksichty jako by ona sama byla kdo ví jaká hvězda a profík v oboru... ()

The_Casual odpad!

vždy to sleduju tak nějak bez emocí, jen poslouchám jak kdo zpívá, takže odpad není za soutěžící, prostě někdo umí a někdo ne, ale fakt mě dostala ta Solaříková, nebo Pagáčová, nebo jak se vlastně jmenuje, to je takový otlemený pitomý koště, že to nedávám, blbá jak tágo a ještě důležitá, no a Bagárová to je taky hvězda, přiblblice. ()

MRParis odpad!

Naprostá a totální SRAČKA kdyby ty peníze co dávají do takových debilních sraček raději daly na charitu stejně o těch blbcích co tam krakorají už nikdo nikdy neuslyší tak co. A celá porota v čele s VYPATLANCEM a KOKOTEM Haberou nestojí ani za hovno!!! ()

dejf96 odpad!

hej, oživování mrtvoly je husarský, nicméně zbytečný počin. Pan Mareš v životě nezazpíval, paní Pagáčová totéž. Rocker z osmdesátek, podivná černovláska a záhadný Slovák. tak to je opravdu světová show. a tihle hodnotí zpěv?! a charizma?!!! kolik těch jejich superstar se uchytilo? kolik jich znáte? tahle "soutěž" nemá se soutěží nic společného, je to pouze exibice vyčpělých rádodobycelebrit v porotě.... potřebují se ukazovat. ()