Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

Recenze uživatele lukasd k tomuto seriálu (277)

Na okraji věčnosti (1998) (S02E07)

- Crabtreeová: Tak jo, už toho mám dost. Držte zobáky nebo tenhle králíček zemře! ()

Léto je nuda (1998) (S02E08)

- Ned: Jsou v rachejtle v Mexiku legální? - Jimbo: Jo, v Mexiku je všechno povolený – opičej se po nás. ()

Šéfovy slané čokoládové koule (1998) (S02E09)

- Garrison: Začíná první southparkský filmový festival. - K.B.: To zase budou promítat Godzillu? - Garrison: Ne, bude se jednat o nezávislé filmy. - S.M.: Jako třeba Den nezávislosti? To je taky blbost. - E.C.: Ne, to jsou černobílý hipísácký filmy o teplejch kovbojích, jak jedí pudink. ()

Plané neštovice (1998) (S02E10)

- McCormicková: Chcete ještě horkou vodu? - Broflovská: Ne, děkuji. Ale je výborná. ()

Planetárium (1998) (S02E11)

- Garrison: Takže děti dneska si povíme něco o japonských básních haiku. Haiku je jako normální americká báseň až na to, že se nerýmuje a je naprosto pitomá. ()

Klubovna (1998) (S02E12)

- E.C.: Já měl s matkou podobnej výstup včera. Říkám jí: já už nejsem dítě matko, mám osm pryč. Když si chci malovat, tak si budu malovat. ()

Kraví festival (1998) (S02E13)

- Pořadatel: Líbilo se vám to? - K.B.: Co jako? - Pořadatel: Fronta. To byl živý simulátor dlouhé fronty. ()

Koncert pro Šéfa (1998) (S02E14)

- Cochran: Dámy a pánové, toto je Chewbacca. Chewbacca pochází z planety Kashik, ale žije na planetě Endor. Přemýšlejte o tom, to je přece nesmysl. Proč by tento osm stop vysoký tvor chtěl žít na Endoru mezi malými Ewoky? To je přece nesmysl! Zřejmě se teď ptáte sami sebe, jak to souvisí s tímto případem. Dámy a pánové s tímto případem to nijak nesouvisí, je to nesmyslné. Zastupuju tu gramofonovou společnost a mluvím tu o Chewbaccovi. Je to nesmysl, nic tu nedává smysl. Takže až budete zvažovat svůj konečný verdikt, ptejte se jestli to má smysl. Ne, je to nesmysl. Pokud má žít Chewbacca na Endoru mezi malými Ewoky, zprosťte ho viny. ()

Strašidelná rybka (1998) (S02E15)

- K.B.: Vy jste postavil obchod na indiánským pohřebišti? - Prodavač: Ale tak to nebylo. Nejdřív jsem vykopal mrtvoly, pochcal jsem je a taky jsem je obrátil. - K.B.: Proč? - Prodavač: Proč? Já nevím. Byl jsem vožralej. ()

Veselé Vánoce, Charlie Mansone (1998) (S02E16)

- E.C.: Babi chceš říct, že jsem jel šest hodin do týhle prdele kvůli posraný košili? Mami, je fakt senilní, šoupneme ji do domova! ()

Spoďárový skřítci (1998) (S02E17)

- E.C.: Tweeku, tak budete na podpoře. Koukni na Kennyho rodinu. Jsou chudý, ale pěkně si bahněj na podpoře. ()

Prehistorický ledový muž (1999) (S02E18)

- Irwin: To je chřestýš ze Skalistejch hor, nejjedovatější had v týhle oblasti. Já se teď opatrně přiblížím k hadovi a narvu mu prst do prdele. Sakra ten had je vážně nasranej a teď mu narvu palec do prdele. No jo,pěkně ho to nasralo. ()

Deštný prales (1999) (S03E01)

- E.C.: Řeknu vám, tady je smrad jak v prdeli. - Sboristka: Tak to by stačilo. Ericu Cartmane, okamžitě začni ctít jiné kultury. - E.C.: Já nemluvil o jejich kultuře, já říkal, že to tu smrdí jak v prdeli. ()

Samovznícení (1999) (S03E02)

- S.M.: Hele Cartmane až umřeš a dojde k tvý resuerekci, tak budeš tak mocnej jako Ježíš. - E.C.: Fakt? - K.B.: Jo, tak rychle chcípni, ty kreténe. ()

Sukuba (1999) (S03E03)

- Oční doktor: Tak můžeme začít. Jseš tady kvůli liposukci, že jo? - E.C.: Já nejsem tlustej! - Oční doktor: Dobře tak tě vezmeme laserem čuníku. ()

Jakovasauři (1999) (S03E04)

- E.C.: Hele složil jsem takovou písničku. Jmenuje se Nesnáším vás. Nesnáším vás, vy jste volové, největší Kenny, toho nemám rád. Tak a teď všichni, slova znáte. ()

Tweek vs. Craig (1999) (S03E05)

- E.C.: Tobě je asi jedno, co řekl Tweek o tvým morčeti? - Craig: Co řekl o mým morčeti? - E.C.: Ale nic, jen že si ho vždycky před spaním strčíš do prdele. - Craig: Hajzl zasranej, já ho zabiju. ()

Sexuálně harašivý panda (1999) (S03E06)

- K.B.: A není to fašismus? - Broflovski: Ne, protože tak to nenazýváme. ()

Kočičí orgie (1999) (S03E07)

- E.C.: Co? Je zdravá? - Shelly: Ani ne, je mrtvá. ()

Dva chlapi a horká lázeň (1999) (S03E08)

- Šéf ATF: Máme novou taktiku. Budeme jim hrát hroznou hudbu, dokud z toho nezešílí a nevylezou ven. Tolik písniček Cher nikdo nevydrží, je to její nový album. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi