Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

Recenze uživatele lukasd k tomuto seriálu (277)

Supertaška (2000) (S04E12)

- E.C.: Podívej o kámoše si nemůžeš jen tak říct. Tak to nechodí. Když chceš přítele, tak musíš zaplatit. ()

Muzikál Helen Kellerové (2000) (S04E13)

- Farmář: Takže padesát dolarů. - K.B.: Cože, vždyť jste ho chtěl na dvoře zastřelit! - Farmář: Jo a teď si budu muset najít někoho jinýho. Mám tu ještě jednonohý prase. - K.B.: Strčte si ho do prdele! ()

Pip (2000) (S04E14)

- Kovářova žena: Proč ty nejdeš makat? Je ti už osm. ()

Tábor (2000) (S04E15)

- Instruktor: A teď sledujte – ten tuk je totiž naše kamarádka Susan, další táborová instruktorka. - Táborník: He, ona byla převlečená. - E.C.: Nechce mu dát někdo ránu z milosti. ()

Dobrodružství bez dohledu rodičů (2000) (S04E16)

- Broflovská: Tak dobře, na ten koncert můžeš jít, když proházíš cestu a zařídíš na Kubě demokracii! ()

Zpackané Vánoce (2000) (S04E17)

- E.C.: Kyle, zejtra mám celej den televizi. Nemám čas se teď honit za hovnem. ()

Jedno sprosté slovo (2001) (S05E01)

- E.C.: Co se děje, Kyle? Máš písek ve vagíně? ()

Rvačka kriplů (2001) (S05E02)

- S.M.: Řekl jsem, že je Cartman hlupáček. - Randy: Okamžitě mu tak přestaň říkat a řekni, že je debil, jako každé normální dítě. ()

Super nejlepší přátelé (2001) (S05E03)

- S.M.: Ale nepředváděj ten blbej trik s vodou a vínem. - Ježíš: Neboj, mám v zásobě spoustu jiných triků. ()

Scott Tenorman musí zemřít (2001) (S05E04)

- E.C.: Promiňte pane, nevíte, kde je chlupový trh? - Chodec: Chlupový trh? Nic takovýho není, ty rozumbrado. ()

Terrance a Phillip - Za zenitem (2001) (S05E05)

- Předseda Dětí Země: Globální oteplování nás všechny pomalu zabíjí. A můžou za to republikáni. ()

Cartmanland (2001) (S05E06)

- Notář: Můj drahý vnuku Ericu, tys byl vždycky můj oblíbený malý naducánek. - E.C.: Musí mě ztrapňovat i po smrti. ()

Sexuální výchova (2001) (S05E07)

- Garrison: Dnes si ukážeme, jak se nasazuje kondom. Takže nejdřív se podíváte, kterým směrem se roluje, pak ho dáte do pusy a nasazujete. ()

Ručníček (2001) (S05E08)

- E.C.: Krvácí to, může to být živé. ()

Jak se jí zadkem (2001) (S05E10)

- Mackey: A co jsi dřív považoval za vtipné? - E.C.: Všechno možné. Sprostý vtipy, komedie, jak někdo umírá. ()

Garrisonovo teplé vozítko (2001) (S05E11)

- K.B.: Hlavně neříkej nic o Židech. - E.C.: Nechceš mě rovnou vykastrovat? ()

Tudy spěje naše čtvrť (2001) (S05E12)

- K.B.: A smějeme se Cartmanovi, že je tlustej. A Cartmanovi, že je blbej. A Cartmanovi, že je jeho máma štětka, A Cartmanovi, že je sadistickej kretén - E.C.: To by stačilo. ()

Kenny umírá (2001) (S05E13)

- Doktor: A kdybys měl dvě přání? Určitě bys chtěl vidět Madonnu, že? - K.M.: Madonna je stará anorektická kurva, co teď mluví britským přízvukem a myslí si, že umí hrát na kytaru a může jít do prdele. ()

Buttersova vlastní epizoda (2001) (S05E14)

- S.M.: Tvůj táta je úchyl a máma tě chtěla zabít. - Butters: A teď se mi za to budete smát? - E.C.: To každopádně. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi