Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

Recenze uživatele lukasd k tomuto seriálu (277)

Jaredovy potíže (2002) (S06E01)

- K.B.: Přišli jsme vám nabídnout životní obchod. - Číňan: Koupíte srané hovězí? ()

Víkend v Aspenu (2002) (S06E02)

- Instruktor: Prcku, máš tady nějakou sračku! - Butters: To je můj obličej, pane. ()

Stávka postižených (2002) (S06E03)

- E.C.: Mami, mohla bys se mnou jít do pořadu Mauryho Poviche a říct, že fetuju a šukám, abych vyhrál výlet na golfové hřiště? ()

Upoutávka (2002) (S06E05)

- Russell Crowe: Moje rvačky jsou poezie. Nebudeš upravovat poezii, ty varle. ()

Profesor Chaos (2002) (S06E06)

- Stotchová: Až si dohraješ s křečkama, tak si umyj ruce nebo dostaneš AIDS. ()

To už bylo v Simpsonech (2002) (S06E07)

- E.C.: Drž tu svoji zasranou židovskou hubu, Kyle! Kvůli vám je válka na Středním Východě. A ty Tweeku, nechceš si konečně zapnout košili? Seš stejnej vůl jako Stan s tou svojí rádoby holkou. Nenávidím vás! ()

Žhavá katolická láska (2002) (S06E08)

- Pavoučí královna: Vatikánské zákony se nesmí měnit, tak praví pavouk. - Kardinál: Otče Maxi, zkuste ji přesvědčit. - Otec Maxi: Tak dost! Lidi, vy jste úplně mimo realitu. Sedíte tu s Gilgameky a se svou pavoučí královnou, kteří o katolictví ví kulový! ()

Zachraňte film a Čepičáře (2002) (S06E09)

- E.C.: On zabil 23 batolat v sebeobraně? - Skeeter: Byl napaden zlým gangem batolat ve West Town Park. Tolik dětí najednou je jako hejno piraní. - Demonstrant: Tři svědci vypověděli, že kdyby je nezabil, tak by zabili jeho. ()

Kozy rozbily partu (2002) (S06E10)

- E.C.: Je nám líto, Kyle, bylo to s tebou skvělý a i když to nefungovalo, tak ti děkujeme. Tady máš hodinky a buráky. ()

Únos není sranda (2002) (S06E11)

- Číňan: Mongolové? Co ti tady dělají? Hej zaslaný Mongolci, neničte mi zeď. ()

Žebřík do nebe (2002) (S06E12)

- Garrison: Žebřík do nebe? To je ale píčovina. ()

Návrat Společenstva prstenu do Dvou věží (2002) (S06E13)

- E.C.: A tak skupina pokračovala. Velký čaroděj, silný hraničář a chamtivý Žid. - K.B.: Já jsem paladin, Cartmane. - E.C.: Žid nemůže být paladin. ()

Největší všivák vesmíru (2002) (S06E15)

- Upoutávka: Rob Schneider je úředník na Wall Street. Všechno se mu daří až na to, že se z něj jednoho dne stane mrkev. ()

Já a mé budoucí já (2002) (S06E16)

- E.C.: Podívej se na vzorky výkalů. Vybereme výkaly, které budou nejlépe sedět tvé pomstě. ()

Červené sáně sestřeleny (2002) (S06E17)

- E.C.: Tohle je Bagdád? Bože, to je prdel. Chci říct, tolik chudých a nešťastných lidí. ()

Pořad byl zrušen (2003) (S07E01)

- Šéf: Ericu, doktor si musí prorazit cestu tvým konečníkem. - K.B.: A pak si bude muset spálit a zakopat ruku. ()

Šílený kriplové (2003) (S07E02)

- E.C.: Nemůžete si založit klub a říct, že do něj nesmím vstoupit! ()

Toaletní papír (2003) (S07E03)

- Barbrady: Pane Bell, vzpomínáte si na někoho podezřelého během posledních dní? - Bell: Jak podezřelého? - Barbrady: Třeba černocha nebo Mexikánce. ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi