Želvy Ninja

• USA Teenage Mutant Ninja Turtles (více)
USA, (1987–1996), 73 h 57 min (Minutáž: 21–47 min)

Tvůrci:

David Wise

Předloha:

Kevin Eastman (komiks), Peter Laird (komiks)

Série(10) / Epizody(192)

Želvy Ninja – kdo by je neznal? ovládají bojová umění a zachraňují celý svět! Leonardo, Donatello, Michelangelo a Rafael jsou nejsenzačnější želvy na světě, které statečně bojují se svým úhlavním nepřítelem Krangem a jeho pravou rukou Trhačem. Mají jen jednu slabost – pizzu. (oficiální text distributora)

Lazy87

Jo tak toto bylo ve zkratce moje dětství. Těmahle čtyřmi zmutovanými želvami jsem doslova žil. Takže se tu jedná především o nostalgickou 5ku. ()

Ajvo69

Vzpomínky zůstanou. Snad nejoblíbenější seriál mých dětských let. A nejlepší byl teda určitě Rafaelo :-P, protože jsem to byl já :D. ()

JARDAHONDA

Záporáci Trhač, Rocksteady a Bebop byli pro mě pomalu "víc" než čtveřice želvých ninjů. Každopádně, jako malý kluk jsem se snažil nevynechat žádný díl :) ()

Zoltarek

Když jsem byl ještě malý capart tak jsem tento seriál miloval. Opravdu to je nostalgie mládí. Teď už to není jako dřív, ale pro děti to je stále úžasné dílo a super seriál. Škoda, že už teď děti vyrůstají na jiných. 10/10 si to zaslouží, když jde o děti. ()

otacz

Jeden z mých nejoblibenějších seriálů v 1.ročníku na gymplu. Doba se změnila, ale Rokstídy a Bíbop, Trhač a Krang, a pro mne tehdy sexy EjprilOuNílová. Na to nelze zapomenout. ()

Papaczek

Tohle provázelo téměř celé moje dětství. Seriál, samolepky, oblečení a mnoho dalšího. Kdo neměl nebyl tehdy ve školce cool. ()

DeRoyce

Tak na tomhle jsem vyrostl.... můj nejoblíbenější animák.. Mr. Tříska, 4 želvy zdobící v té době kdejakou mojí poličku či skříňku, Crank, Trhač, April.... uhh :-) ()

nikolajevic

tento serial ma velmi zaujimave postavicky, ich charaktery aj vizualne spracovanie. mne sa pacili hlavne tie negativne, bebop a rocksteady, krang... serial ma vsak vazny nedostatok, a tym je dej. neskutocne prihluple pribehy mnohych casti, pripadne absurdne vymyslene okolnosti, ktore hybu dejom, robia z tohto serialu plytcinu z ameriky 80tych rokov. ()

Xenthia

Na pocatku devadesatych let jsem tenhle serial hltala asi jako kazde dite v te dobe. S odstupem casu se ale na to neda divat. 2 hvezdy za tu nebetycnou nostalgii, ale jinak je to odpad. Pro fanousky TMNT spis doporucuju CGI serial of Nickelodeonu, ten se vylozene povedl. ()

Jarsey

Hráli jsme si na ně ve školce. Srdcovka, ale přiznám se, že od dob mateřské školy jsme kreslené Želvy nindža neviděla. ()

Želví ninjové se dočkají rebootu

Želví ninjové se dočkají rebootu

02.07.2020

Želvy Ninja už se za ty roky dočkaly tolika rebootů, že by další verze klidně mohla vyprávět o čtveřici stárnoucích želv, co místo karate cvičí jógu a prochází si krizí středního věku. Naštěstí to… (více)