Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cappuccino
  ****

  Jeden z najlepších filmov o narkotikách aký som mal zatiaľ možnosť vidieť (p.s. - v terajšej dobe už prekonaný). Benicio sympaťák ako vždy a Erika Christensen zahrala závislé dievčatko veľmi realisticky. Z Trafficu vyplýva jedno ponaučenie (ak ste si ho, ehm, nevšimli). A to - boj proti drogám je márny. Sústreďme sa na tých, ktorí drogy berú. Bez koristi bude vlk hladný.(27.12.2009)

 • Superpero
  ****

  Steven Soderbergh se opět vyšvihl když natočil Traffic tak jak ho natočil. Jeho zrnitě dokumentární styl se k tomuto filmu hodí zažloutlé Mexiko namodralá místnost na odvykací kůře atd. Zároveň se vědomě vyhýbá akčním scénám a vždy je přeskakuje takže často vidíme jen Benicia Del Tora jak vejde do baráku a ven vyleze se zmláceným týpkem. Skvělé je taky celoplošné pokrytí drogového problému od bossů po chlápky na špinavou práci přes bossovu manželku, policisty, dealující černochy a nakonec samotné feťáky. To vše obohacené holywoodskou první ligou v čele se skvělým již zmiňovaným Del Torem dále exceluje Michael Douglas a Catherin Zeta-Jones. Zaujme i dvojka policistů v podání Dona Cheadla a Luise Guzmána nebo Topher Grace v docela jiné roli než jak ho známe z filmu V DOBRÉ SPOLEČNOSTI.(10.7.2005)

 • kleopatra
  ****

  Zatímco jiné filmy s touto tématikou obvykle rády sklouznou do populistického "cool" výrazu, Steven Soderbergh se podíval na téma drog přes veškerou syrovost nanejvýš poctivě - od posledního pouličního dealera až ke špičce a zpět k tomu nejubožejšímu konzumentovi. Kdo mě velmi mile překvapil, byla Catherine Zeta-Jones jako manželka, které jde o všechno a přesto řeší transakce s přezíravým klidem, a Benicio Del Toro, který mě vlastně nepřekvapil, protože byl perfektní jako vždy.(22.9.2004)

 • gudaulin
  ****

  Jakkoliv na čtyři hvězdičky můj dojem stačí, z tohohle Soderberghova kousku jsem až tak nadšený nebyl. Obsahuje sice celou řadu zajímavých scén, vyskytuje se tam řada zajímavých postav a vypovídá o nadmíru zajímavém tématu, ale vadila mi vyloženě roztřesená digitální kamera, v některých případech i použití filtrů a několik motivů ve scénáři taky zaskřípalo. Nejvíc pak ten, kdy si vysoký vládní úředník - v americké hierarchii prakticky na úrovni ministra spojeného v tom nejužším smyslu slova s činností tajných služeb - hledá celý zoufalý svou dceru po feťáckých doupatech. Pokud by se v reálném životě do podobné situace dostal, vyřešilo by se to diskrétně výpomocí příslušných úředníků a "specialistů". Silné jsou scény z Mexika o propojení narkomafie s nejvyššími mocenskými posty v zemi. Celkový dojem: 75 %.V každém případě film disponuje velmi slušným hereckým ansámblem.(14.6.2006)

 • Jossie
  *****

  Až mě překvapilo, jak moc je tenhle film dobrý. Soderbergh mi zatím moc nesedl, takže Traffic rozhodně považuji za jeho nejlepší film. Má velice dobrý příběh, Catherine Zeta-Jones je naprosto skvělá mrcha, která kvůli své rodině jde přes mrtvoly, Douglas otec, kterého teprve dcera, která je úplně na dně, probere k pocitu odpovědnosti a lásky, Benicio Del Toro zase kolísá mezi zkorumpovaným a velmi odpovědným policajtem a všichni ostatní hrají jako o život. Moc dobré, nemám vůbec žádné výhrady.(12.7.2005)

 • - Na začátku filmu se baví Michael Douglas se senátorem Harry Reidem. Původně byl napsaný scénář pro tuto scénu, ale senátorovi se nelíbil, proto vedl s hercem pouze improvizovaný dialog. (don corleone)

 • - Během prvního dne natáčení filmového debutu Soderbergha Sex, lži a video (1989) dostal od producentů telegram, ve kterém stálo, že slyšeli, že by neuměl řídit ani dopravu (couldn't direct traffic). O dvanáct let později, dostal Soderbergh Oscara za natočení filmu s názvem "Traffic". (don corleone)

 • - Hotel San Diego, ve kterém drželi Eduarda Ruize, už dnes nestojí. Byl zbourán v roce 2006. (don corleone)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace