Poprve se mi film kdovijak nelibil, po druhym skouknuti to bylo lepsi. Film se snazi pojmout problem drog z ruznejch pohledu a proto rozviji nekolik pribehu, ktery se vzajemne lehce propletaj, problem je, ze to je diky mnozstvi postav a zapletek misty lehce zmateny a nektery pribehy vyzni do ztracena. Jinak celej film je dost mizerne natocenej, ta kamera byla fakt priserna, hudba je taky dost debilni, ze je skoro lepsi, kdyz neni, no a navic je to cely tak nejak podivne sestrihany. Co se tyce jednotlivejch pribehu, nic, co by tu uz nebylo, ale jsou rozhodne zajimavy. A nejvetsi klad filmu - herci. Samy hvezdy, nevim koho bych mel vypichnout jako toho nej, tak jen zminim, ze oskar pro Del Tora mi prisel nezaslouzenej, vetsinou se tvari tak nejak bezvyrazu. Celkove rozhodne zajimavej film na tema drog, ale diky delce a vyse zminenejm vytkam misty taky nudnej.(10.7.2005)

Jeden z najlepších filmov o narkotikách aký som mal zatiaľ možnosť vidieť (p.s. - v terajšej dobe už prekonaný). Benicio sympaťák ako vždy a Erika Christensen zahrala závislé dievčatko veľmi realisticky. Z Trafficu vyplýva jedno ponaučenie (ak ste si ho, ehm, nevšimli). A to - boj proti drogám je márny. Sústreďme sa na tých, ktorí drogy berú. Bez koristi bude vlk hladný.(27.12.2009)

Povedený snímek z prostředí drogové mafie, která ovládá trh nejen v mexiku, ale i v USA. Scénař je moc dobře napsán a snímku pomohla i trošku netradičně roztřesená kamera. herecké výkony všech protagonistů byli vynikající, ale musím nejvíce pochválit Del Tora, který snad neví co je zahrát špatně. Když ke všemu přidáme skvělou hudbu a nádhernou Catherine Zeta - Jones tak není co řešit.(13.10.2009)

Zatímco jiné filmy s touto tématikou obvykle rády sklouznou do populistického "cool" výrazu, Steven Soderbergh se podíval na téma drog přes veškerou syrovost nanejvýš poctivě - od posledního pouličního dealera až ke špičce a zpět k tomu nejubožejšímu konzumentovi. Kdo mě velmi mile překvapil, byla Catherine Zeta-Jones jako manželka, které jde o všechno a přesto řeší transakce s přezíravým klidem, a Benicio Del Toro, který mě vlastně nepřekvapil, protože byl perfektní jako vždy.(22.9.2004)

Na tenhle kousek jsem se dlouho těšil. Zástup hvězd, zajímavý obsah a Steven Soderbergh - když zvládnul výborně natočit Dannyho parťáky, očekával jsem stejnou kvalitu i u jeho staršího filmu. Bohužel jsem byl zklamán - příliš dlouhá stopáž udělala své, "běžných" 100 minut by stačilo a určitě by snímku prospělo.(24.11.2005)

• - Všimněte si, že každá scéna, která se odehrává ve městě Tijuana, je snímána ruční kamerou. (don corleone)

• - Keď jeden kritik poznamenal, že sa zdá byť nerealistické, aby Carolinin (Erika Christensen) prospech v škole bol takmer dokonalý v čase, keď užívala drogy, scenárista Stephen Gaghan poukázal na to, že prospech vo filme bol jeho, a že v tom čase užíval drogy. (Astonko)

• - Ve filmu je celkem 135 postav, které promluví a natáčel se v celkem 8 různých městech. (don corleone)