• Faidra

Nerada to říkám, ale pokud bych měla soudit podle téhle a ostatních novějších českých pohádek, z pekla štěstí budou Češi mít, až se u nás pohádky přestanou točit.(22.6.2007)

není to špatné, ale pořád je to moc... Troškovaté...(11.10.2012)

• AngelAngie

Hrozný .. ani v pekle by se k tomuhle nikdo nehlásil, si myslím.(27.5.2008)

• predators

Trošku nepovedená pohádka Zdeňka Trošky:-) Spousta moralizujících a povzbuzujících hlášek a neustálé ječení všech hlavních protagonistů mi řádně cuchalo nervy. Největším kámenem úrazu jsou právě herecké výkony a jejich šílené přehrávání. Z pekla štěstí, že nedostane odpad! :-) 20%(1.5.2009)

• Xeelee

Je z prdele klika, že už pomalu na tuhle příšernost zapomínám. Troška opět přesvědčil o svých kvalitách. Jak se bavím u filmů Eda Wooda, tak u Trošky šahám po pytlících na zvracení.(23.12.2008)

• - Při postsynchronech byly vytvořeny znovu i veškeré zvuky a ruchy. Taktéž hlasy, se znovu namlouvaly, i když ne každý herec se namluvil sám. Honzu (Miroslav Šimůnek) namluvil Filip Blažek, Valihracha (Karel Liebl) Vlastimil Zavřel, šenkýřku (Klára Vostárková) Daniela Bartáková, Vincka (Ladislav Šašek) Radek Hoppe, Lojzka (Michal Rejšek) Jan Kalous a o některé starší ženy na trzích se podělily Eva Jiroušová a Jana Andresíková. (funhouse)

• - Film navštívilo v kinech 358 963 diváků a vydělal 15 900 139 Kč. (Pumiiix)

• - Pouta, která měla na sobě Michaela Kuklová, vážila 25 kg. (M.B)