Tři roky po loupeži v kasinu Terryho Benedicta se gangster objeví ve vile Dannyho Oceana a jeho ženy Tess. Chce zpět svých sto šedesát milionů dolarů, a tak se celá parta musí znovu sejít. V Amsterodamu se nechají najmout na loupež vzácného dokumentu z trezoru dokonale zabezpečeného domu podivínského milionáře van der Woudea. Přestože se to zdá nemožné, parta nakonec díky Rustymu najde způsob, jak trezor otevřít. Zjistí však, že ho už před nimi vyloupil Noční lišák. Na místě činu nechal vzkaz, že to byl on, kdo Dannyho partu udal Benedictovi. K loupeži je povolána expertka Isabel Lahiriová, která byla kdysi Rustyho milenkou. Brzy pozná, kdo se do domu vloupal. Varuje Rustyho, který řekne ostatním nejen o svém vztahu s ní, ale také, že je dcerou slavného lupiče LeMarca, který před lety zmizel a u něhož se kdysi učil. Dannyho parťáci odhalí, že Lišák je další LeMarcův žák Francois Toulour. Sejde se s Dannym a nabídne mu soutěž o nejlepšího lupiče. Cílem má být vzácný francouzský klenot, který bude nakrátko vystaven v Římě. Pokud ho Danny se svými parťáky ukradne dřív než on, Toulour za ně zaplatí dluh Benedictovi. (TV Nova)

fifin

Nějak tak se nic moc neděje, film lavíruje a najednou...BUM! Všechno je jinak než se zdá! Tenhle film je prostě k neuvěření. Stačí si pustit posledních 30 minut z celého filmu a máte stejný zážitek jako při celém filmu. Tento film je sedlem mezi vrcholky jedničky a trojky. ()

BH7

1. a 3. díl jsou naprosto super akčňáky s chvilkama napětí a ledově klidným Gergem Clooneym, ale co se stalo u druhého dílu vážně netuším, nějak vymizela jiskra a akce se proměnily spíše v dialogy. Jedinou záchranou je však pestrá paleta herců, kteří nezklamali. Zbylé díly si rád zopakuji, ale u tohoto mi to stačilo jenou a dost. ()

Rathe

Rozhodně je to slabší než první díl. A jediný co mi u tohohle filmu bylo strašně líto, bylo to, že kdybyste viděli tak 20 minut z celého filmu ničemu by to neuškodilo a vy byste věděli celý děj jako diváci, kteří to zhlédli celé. A tak by to rozhodně být nemělo. Jinak herecké obsazení - naprosto skvělé. Catherine Zeta-Jones a Brad Pitt jsou úžasní. ()

doom.cz

Po skouknutí jedničky jsem měl dost vysoká očekávání a bohužel to nevyšlo. Dvojce chybí lehkost a elegance prvního dílu, první polovina mi přišla jako parodie na mrazivý thriller, která nevyšla a nudila. Do okamžiku, než se na scéně objevila Julia, se děj spíš táhl. Zpět do tempa se příběh dostal až po epizodce s Brucem Willisem, potom jsem se už bavil líp,ale utahaná první půlka tento film bohužel stáhla ke dnu. ()

SeeSaw

Na to aby si k tomu člověk v klidu dřepnul, udělal kafe a průběžně čekoval fejsbuk, tak jako to šlo u jedničky, je to až moc překombinovaný. A ani špičkové obsazení nezamaskuje tu marnou snahu o chytře vypadající film. Ve skutečnosti je příběh jen zbytečně roztroušen, závěr je tak trochu nesrozumitelný a všechny ty flashbecky, které měli film ozvláštnit, tak nakonec výsledný dojem spíše kazí. Elegance stále na úrovni, inteligence však pokulhává. 6/10 ()

karelondatra

Dannyho parťáky považuji za ukázkové promrhání hereckého potenciálu. Mizerná kvalita se snaží být kompenzována přehvězděným obsazením, což nefunguje. ()

mdf

Překombinovaný scénář,ale ta Catherine Zeta-Jones,no radost pohledět.Nemělo to ten správný šmrc. ()

T1000

,,A co ta laserová pole v tom velkým sále? ÁHA laserová pole tedy.... Ukradl jsem repliku ???" Jo někdo si říká ,,magore co to tady píšeš?", ale pro mě srdeční záležitost. Samozřejmě kvalita šla dolů což se v 90% všech pokračování stává, ale je mi to úplně fuk. Znova výborná dávka humoru s loupeži ve vlaku. ()

mistr97

Druhý film je určitě slabší než první. Už první si zakládal hlavně na hereckém obsazení a děj byl průměrný, tady však byl dokonce podprůměrný. Dlouho se nedělo nic, první loupež prakticky nebyla vidět a druhá byla taková poloviční, jen s malou částí týmu. Navíc se jen tak mimochodem dozvíme, že skutečná loupež vejce proběhla jinak. A konec, kdy se tak jednoduše dostanou z vězení, byl dost nenápaditý. Také jsem úplně nepochopil důvody, proč tým chce splatit ukradené peníze. S jejich kontakty a schopnostmi se neměli moc čeho obávat. 50 % ()

Dody345

O něco málo delší než jednička, ale přišlo mi to delší tak o hodinu. Neskutečně se to vleče, je to překombinované, ale vesměs nezajímavě. Navíc v prvním díle bylo super, že každá postava měla svůj určitý prostor a prokreslení, takže vás mohli bavit, ale tady? Tady nejsou moc prokreslení a ani vás moc nebaví dvě ústřední hvězdy (Clooney, Pitt). Taky nechápu proč tady dostala tolik prostora postava  Catherine Zeta-Jones. Jednalo se o neskutečně otravnou postavu a přitom měla na obrazovce asi nejvíce minut. Oproti skvělé jedničce velký sešup dolů. V jedničce mě bavili snad všechny postavy, děj byl super a i závěrečné rozuzlení bylo super. Tady vlastně nebylo nic z toho. Jen spousta celebrit, které vám byly sympatické v prvním díle a pár zábavných scén, které by se ale daly spočítat na prstech jedné ruky. ()

Debbie a její parťačky jsou rekordní

Debbie a její parťačky jsou rekordní

11.06.2018

Zlodějský spin-off Dannyho parťáků se Sandrou Bullock (Gravitace) a Cate Blanchett (Thor: Ragnarok) v hlavních rolích od začátku neměl úplně snadnou pozici. Nejsou to koneckonců ani dva roky, co… (více)

Matt Damon je Marco Polo

Matt Damon je Marco Polo

04.05.2005

Scenárista Kráľovstva nebeského William Monahan sa púšťa do písania scenára k pripravovanému dobrodružnému filmu MARCO POLO, ktorý bude vychádzať z Polovej autobiografickej knihy Travels ("Cesty").… (více)

Nový Soderbergh

Nový Soderbergh

18.03.2005

Ďalším filmom Stevena Soderbergha po komerčne úspešných Dannyho parťákoch 2 bude dráma THE GOOD GERMAN, vychádzajúca z románu Josepha Kanona. Snímka bude rozprávať o americkom novinárovi, ktorý sa… (více)

Stále populární tajní agenti

Stále populární tajní agenti

08.02.2005

Eva Longoria bude patrně jednou z posledních hvězd, které jsou obsazeny do snímku THE SENTINEL. Těmi dalšími nejsou nikdo méně známý než Michael Douglas, Kiefer Sutherland a Kim Basinger. Film… (více)