Reklama

Reklama

Addamsova rodina 2

  • USA The Addams Family 2 (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Vyrazte na letní dovolenou s Addamsovou rodinou, kteří svým nevšedním a podivným chováním terorizují nové kraje. (Forum Film CZ)

Videa (6)

Trailer 2

Recenze (49)

rublik05 

všechny recenze uživatele

Na dvojku jsem se moc těšil, jelikož mě první díl animovaných Addamsů moc bavil, byl jsem zvědavý, co si tvůrci nachystají tentokrát. Musím přiznat, že mé pocity po projekci jsou spíše rozporuplné. Na jednu stranu jsem rád, že jsem tuhle šílenou rodinku mohl opět vidět na velkém plátně, Wednesday nezklamala, Fester pobavil, rodinná dovolená byla řádně šílená a plná zajímavých momentů. Nicméně mi přišlo, že se z daného příběhu dalo vytěžit mnohem víc, humoru bylo na můj vkus docela málo, představoval jsem si malinko šílenější situace, především trailer sliboval velkou jízdu, mně to celé přišlo zkrátka trochu utahané a u většiny scén si dovolím tvrdit, že jejich potenciál zůstal zbytečně nevyužitý. I tak ale nelituji, pořád se jedná o slušný průměr, který rozhodně neurazí. Viděno v kině 30.10.2021. 5/10. ()

SpeedyCZ 

všechny recenze uživatele

Předchozí díl nebyl žádná sláva, bohužel tento je ještě kvalitou níže. Název Addamsova rodina je tu spíš, aby podpořil prodeje lístků, mohl by to být totiž úplně random animák s excentrickou rodinkou. Příběh je jednoduchý a předvidatelný od začátku do konce. X krát viděný jinde a nezajímavý. Děti to podle mě taky příliš neohromí. ()

Reklama

filipvrbik 

všechny recenze uživatele

Lepší, než jsem čekal.. Délka akorát, příběh ucházející, spousta vtipů - je to rozhodně lepší, než hraný  film a srovnatelné s jedničkou. Akorát já prostě Addamsovu rodinu moc nemusím, ale i když to je kdovíkolikáté pokračování, dá se to přetrpět ( a že je to horor, je tu napsáno asi proto, že na konci byl jasný náznak dalšího dílu, to už fakt raději ne)...50% ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Ze zacatku jsem si rikal, ze narozdil od nemastnyho neslanyho prvniho dilu tohle bude slusna jizda. A ze zacatku skutecne byla, vraci se oblibeny postavy, jedna ujeta scena strida druhou a az po odjezd na vylet je to hodne fajn. Bohuzel pak se ubere na vtipech, zacne se hrat na rodinny hodnoty, zabava jde do kytek a dostaneme se nekam na uroven prvniho dilu a obcas i pod jeho uroven. Takze nakonec me spis mrzelo, ze z toho tvurci nevytezili daleko vic, naslapnuto k tomu meli. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Tak, že točily to dva režiséři Buchet a Klobás  a chlápek co jim tam dělal střihače a dopadlo to tragicky. Většina vtipů jsou jednorázovky na uchechtnutí třeba tahle květina je na veganské stravě jí pouze vegany a v podstatě zde není nic z čeho by se člověk smál tak moc až by se za břicho popadal (to nebylo ani v jedničce, ale člověk by čekal, že se polepší ) .   Záporák zde většinu filmu není a celkově toho moc na chválení není. Do kina bych na to nešel ani zadarmo. 40 procent si myslím, že je i moc, ale zase 20 mě přijde málo a dávám tragickým animákům . Edit jedničce jsem dal 20 procent tohle je trochu lepší ()

Galerie (131)

Reklama

Reklama