Reklama

Reklama

Addamsova rodina 2

  • USA The Addams Family 2 (více)
Trailer 2
Animovaný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Horor
USA / Velká Británie / Kanada, 2021, 93 min (Alternativní 90 min)

Obsahy(1)

Vyrazte na letní dovolenou s Addamsovou rodinou, kteří svým nevšedním a podivným chováním terorizují nové kraje. (Forum Film CZ)

Videa (6)

Trailer 2

Recenze (45)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Opět více pro děcka, než předchozí projekty, ale i tak je příjemné, že Addamsovi stále žijí. Scénář animované dvojky více méně odpovídá Hanna-Barbera seriálu z roku 1973, rodinka cestuje po Spojených státech a užívá si to. V dabingu navíc zaniká kouzlo originálního obsazení (perfektní je hlavně Bette Midler jako babča, příšerný je Snoop Dogg jako bratránek It). Ale dobře došli do cíle a člověk může plynule navázat seriálem Wednesday, který letos chystá Netflix. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Jednotka bola skvelá, štýlová a dostatočne prívetivá aj k dospelým divákom. Dvojka je veľkolepejšia, pestrofarebnejšia a bohužiaľ oveľa infantilnejšia a zameraná hlavne na deti. Zápletka je tiež horšia a ni tých pár vážnejších scén, ktoré by chceli diváka dojať, nefungujú. Páčil sa mi len znova vydarený SK dabing a tak 2-3 vtipy. Jednotku si pozriem opakovane, dvojku znova nie. 4/10. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Polovičatý film natočený pre deti aj dospelých a tak bol aj spracovaný. Polovičato pre jednu aj druhú skupinu a tým pádom neuspokojivo pre obe. Menej zábavné, než by divák čakal a bez tej typickej gotickej atmosféry, ktorá Adamsovcov sprevádza už desaťročia. Tu žiaľ toto chýbalo, prešlo to zbytočne do moderna. ()

pepo 

všechny recenze uživatele

Prilis blbe, prilis infantilne a prilis nechytlave. Zasmial som sa asi dvakrat. Nedojal ani raz. Moje pocity boli celu poldruha hodinu niekde medzi strasne sa nudim a priserne ma to sere. Milujem povodny serial, Sonnenfeldove filmy a celkom sa mi pacil aj predchadzajuci diel. Toto je vsak nieco v style horsieho Hotelu Transylvania (ktory fakt nenavidim). Tesil som sa, no obrovske sklamanie. Tato particka ma na viac v ramci humoru aj predavani rodinnych hodnot. 3/10 ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Druhé dobrodružství "nejmorbidnější americké rodinky" zaostává za svým předchůdcem, a to je celkem škoda, protože Addamsovi nabízí skvělý materiál pro trochu netradiční rodinný film, v němž se nešetří černým humorem. Podobně jako u jedničky, tak i zde se vše točí okolo rodinných problémů a hledání své identity, což je vděčný, ale zároveň tuctový námět. Zpočátku si film ještě snažil zachovat typicky ponurou atmosféru, nicméně pak už se to začalo rozjíždět do příliš barevných odstínů (což byl i tak trochu problém u jedničky), přičemž člověk takřka po celou dobu věděl, jak to celé skončí. Oceňuji pár popkulturních narážek (Čelisti, Carrie a Ostrov dr. Moreaua), nicméně musím zkonstatovat, že v tomto případě byl potenciál této značky až trestuhodně nevyčerpán. Lepší dvě hvězdičky! ()

Galerie (130)

Reklama

Reklama