Pach krve

• USA Wrong Turn (více)

Greenbrier Backcountry, Západní Virgínie. Chris Finn spěchá na pracovní pohovor a kvůli zácpě na dálnici se rozhodne zkrátit si cestu po lesní silničce. Nesprávně však zahne, zabloudí v lesní pustině a navíc se srazí s protijedoucím autem s pěticí mladých výletníků. Skupinka se vydá hledat pomoc do nejbližšího domu. Místo pomoci tam však naráží na rodinku zmutovaných kanibalských zrůd, která se baví štvanicemi na zbloudilé automobilisty a jejich krvavou likvidací. Stanou se mladí lidé dalšími obětmi šílených kanibalů? Kolik z hrdinů krvavou štvanici přežije a dokáže se dostat ven z lesa?

V produkci trojnásobného držitele Oscara za zvláštní maskérské efekty Stana Winstona a producentů mimořádně úspěšných hororů Resident Evil a Tajemství loňského léta vznikl podle scénáře zkušeného Alana B. McElroye (Halloween 4, Spawn, Tělo na tělo) horor evokující nejlepší díla žánru založená na minimálním vkladu financí a maximálním vkladu talentu strašit diváky. Debutující režisér Rob Schmidt nabízí děsivý příběh o skupince mladých lidí, která se v hlubokých lesích Západní Virgínie utkává s vražedným zlem ve stylu legendárního Texaského masakru motorovou pilou kombinovaného s děsivou atmosférou Záhady Blair Witch. (oficiální text distributora)

ANTYCHRYST

Nesmrtelná klasika :) a legendární první film z těmahle krasavci :) parádní lesní nahanecka a vyvrazdovacka :) zdegenerovany incestni kryplici jsou ..pěkně nechutnacky..jejich sidlo..taková vymazlena chaloupka ...naklizena ;) 75% vždy rád kouknu na tuhle klasiku ()

Luki.V

V tom nejklasičtějším stylu s tím nejklasitějším provedením přichází klasika která jako by vypadla z ranných osmdesátých let, po dlohé době jsem měl u vyvražďovačky pořádně promrzlé záda. Nesedne každému a musí na ni mít člověk náladu ale tenhle Pach Krve si tohle hodnocení zaslouží, zvláště v porovnání s tím odpadem co poslední dobou hollywood vypouští :) ()

Zlaticko1

Strašně unávne, vpodstatě se tam stalo tak málo že už ani nevím vo čem to pořádně bylo :D jako Eliza je sexy a to je jedině plus asi v filmu hech xD ()

DeaconMoss odpad!

Nuda, nuda a zase jenom nuda. Jako usnout u horroru, to musí být opravdu odpad. A Pach krve ( navíc ten debilní český překlad ) mě přesvědčil, že opravdu usnout jde, takže nemohu jinak :-P ()

kolik27

Tento horor mě docela zaujal z důvodu že se tu nevytváří žádné sci-fi zrůdy, ale za to důkladně znetvoření lidé. ()

simi6

Na horory moc nejsem, ale tenhle mě docela bavil. Chvílemi jsem dokonce skoro dostával záchvaty smíchu (kanibalové a jejich smích). Děj to nemá skoro žádný, ale to snad ani tyto filmy nepotřebují... příjemná oddechovka. ()

Soubi

Naprosto, ale opravdu naprosto klišovitá vyvražďovačka několika teenagerů s několika naprosto klasickými zvraty a naprosto neoriginálním koncem. S přimhouřením všech tří naprosto zmutovaných očí 3* ()

Jerris008

Nebylo to zlé, takové Hory mají oči, odehrávající se v lesích... Stupiditu obětí malinko zachraňoval Desmond, kterýmu to alespoň chvílema pálilo. Jinak závěr předvídatlný - nesmrtelní zombíci, kteří samoúčelně předvídají k dalšímu pokračování ()

Zuzatornik

Co čekat od západního hororu...dobrej scénář určitě evidentně ne. Co se efektu a hlavně krve týče, tak to bych u Pachu krve asi nepostrádala. Nechuťárna dobrá, ale neustálý přímominky na sex na začátku mi přišly celkem mimo mísu a ne zrovna vhodný. ()

petrik11

Moja obľúbenkyňa Eliza Dušku a prvá zlá zátačka. Tento horor je naozaj nadmieru podarený. Dej pekne odsýpa, zmutovanci sa správajú ako má byť, pre mňa najvyšší počet hviezdičiek. ()

habertek

Pach krve je aspoň pro mě jeden z nejlepších ,,zábavných" hororů. Není to horor jako bratříček Hory mají oči, u kterého jste zavrtaní v peřině a máte fakt bobky:) Tohle je spíš takovej ten horůrek, kterej 100%ně nikdy nezklame a můžu se na něj dívat třeba po stý a bude mě pořád bavit:) 98% ()

HEED

Napětí a akce, to je oč tu běží. Sice pozvolný rozběh, ale scény na stromech to vynahrazují. Obludy hnusné, Oběti ne až tak chytré avšak ne vyloženě hloupé. Viděl jsem i další díly, ale nestojí mi za zhodnocení. Tenhle stál alespoň za dva řádky. ()

anyonecek

Typická parta teenageru se jede bavit a během jejich sexuálních orgií a vylejvání srdíček jeden druhému potkají několik zmutovaných vesničanů, kteří jsou nesmrtelní a nečekaně je zabíjí. Jako bonus sou určitě pěkný holky a jako mínus je dá se říct všechno ostatní. Ještě ta atmosféra ušla, ale film je proti zdravému rozumu. Když už běží od baráku, tak proč doháje běží rovně a přesně na to vrakoviště? Tam je honí nějakej naspeedovanej mutant a oni během toho útěku řvou, aby přesně vědel kde vlastně jsou. ()

Patches1984

Mám rád, když si film na nic nehraje a je k divákovi upřímný. Wrong Turn je přesně takový - od prvních minut víte, že nepůjde o nic hlubokomyslného nebo originálního, že máte před sebou prostě "jen" další vyvražďovací béčko. A pokud máte tenhle typ hororů rádi a nebudete očekávat nic navíc, tak se budete po většinu stopáže skvěle bavit. Žádná větší zdržovačka s hlubším prokreslovaním postav, o kterých stejně víme, že brzy zařvou, všechno se stihne během prvích desíti minut a pak už jen teče krev a pobíhá se zmateně po lese. Prostě paráda! 8/10 ()

AlexUnited

Neprejazdná diaľnica, odbočka na neznámu cestu, opustená čerpacia stanica s podivínskym chlapíkom, les, hory, príroda, pokazené auto, prehliadka opustenej chatrče, naháňačky, vraždiaci psychopati alebo mutanti. Pach krvi je krásnym prototypom toho čo všetko by mala obsahovať dobrá vyvražďovačka. Asi takto by mali vyzerať survival horory. ()

Olafson

Na americkém venkově zabloudit prostě není nikdy dobré. Lehce zmutovaný Robin Hood se špatnými stravovacími návyky není zrovna nejhrůzostrašnější padouch všech dob, ale film je dostatečně surový, aby udržel divákovu pozornost až do konce. ()

Daryl.Dixon

Jejich maminka a zároveň sestra jednoho dne požádala jejich tatínka a zároveň dědečka, aby svým ratolestem poradil, jak na holky. Bylo to toho dne, kdy měli synáčkové své první stání a maminka je přistihla při vzájemném leštění bambusu. Tatínek si tedy vzal kluky za trnkový keř a tam jim stylem vidláka, odkojeného jupíkem, povídá : "Až jednó potkate takovó roštěnku, že vám z ňo slyna potééče, tak nemóžete hr na ňu. Nejprve ju musáte nadbíhat, potém ju k sebe přitáhnut a potém, když je z vás povolná, přefiknót jí móžete" (tohle je jen přibližný překlad, v originále to byla doslova "Haga grrrr, ugabda dulu tulu hagr drteg fikfik šuk"). Jenže jejich geny z nich udělaly degeny a tak si tatínkovy rady vysvětlili po svém. Ženským nenadbíhali, ale po lese je naháněli, ostnatým drátem si je přitáhli a pak je přefikli...sekerou, což bylo jediné, co smočili. Z jedné roštěnky tak udělali několik roštěnek, trochu karbanátků, prsíčka na grilu s americkými žebírky na medu a i na silný vývar pár kostí zbylo. Takový to byli trumbelíkové a zvlášť u Emmanuelle Chriqui to byla škoda. ()