Dva neohrožení kriminalisté Jack Colt a Wes Luger jsou na stopě rafinovaných překupníků drog. Šéf bandy, generál s temnou minulostí, neváhá zneužít ke svým nekalým záměrům i dívčí skautskou organizaci. Případ nebude tak jednoduché vyřešit. Detektivové, zločinci a svědkové se neustále dostávají do situací, které se na první pohled podobají proslulým scénám ze slavných filmů - od MLČENÍ JEHŇÁTEK přes ZÁKLADNÍ INSTINKT až po WAYNEŮV SVĚT. Ale stejně jako v životě i ve filmové komedii je najednou všechno úplně jinak... Podaří se statečným hrdinům a jejich krásné společnici překonat všechny léčky a nástrahy? (oficiální text distributora)

Xter

Po shlédnutí filmu mě napadá jediná otázka: Proč už se takové parodie dnes netočí? Základ položily už Zbraně a tento film mě jakožto jejich diváka opravdu bavil. Krátký popis by asi vypadal: Smrtonosné zbraně, absurdní vtipy, perfektní camea. ()

Scaevola

Parodie dělající si legraci z jiných parodií aneb místy promrhaný potenciál. Či snad tehdejší vtipy z dnešního hlediska vyznívají zbytečně do prázdna? ()

kolodej1

podařená parodie, která běží v třeskutém tempu, každou chvíli fórek. Některé jsou boží, některé průměrné, a jak to bývá, tak některé se dost míjí účinkem. Celkově ale panuje spokojenost, hodně tomu prospívá kratší stopáž, být to o půl hodiny delší, patrně by to začalo už být otravné. Celkový dojem: 70% ()

bmx6

Pobavil jsem se dost.Na nějaký příjemný večer jednou určitě zabaví,ale žádný vyjímečný kousek to rozhodně není. ()

Teachman

Námět a zápletka: 8/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 8/10. ()

PeteBuck

Nebolo to zlé, ale občas tomu dochádzal dych. Snaha tu bola, ale problém je, že to paroduje hlavne Smrtonosnú zbraň, ktorá je už sama o sebe dosť bláznivá a komediálna. V tomto im to asi ubralo paru. Inak neviem, čo je šialenejšie: Či duo Estevez-Jackson ako policajti, alebo William Shatner a Tim Curry na strane zloduchov. Toto sú tie momenty, kedy si poviete, že tvorcom celkom pekne šibalo. A to myslím v dobrom. Možno je to aj tým, že to vždy človek bude porovnávať s tými najbližšími paródiami a na tie sa to akosi nechytá. Ale stále to má grády a more vtipných momentov. Celkom zábavné, nespomínam si, že by to bolo na niektorých miestach trápne, len to mohli trochu viac prepracovať a dotiahnuť. ()

Xylobalsam

Srovnatelne se Zhavymi vystrely. Paradni parodie na Smrtonostnou zbran, u ktere nehrozi,ze se nebudete bavit. Nechapu, tak nizke hodnoceni, jde opravdu o skvely kousek. ()

Naby odpad!

Naprostej propadak. Nezasmal jsem se snad ani jednou, tak jedine hereckym vykonum. Nechapu, jak tolik znamych hercu muze vubec premyslet nad takovou roli, natoz ze v tom dokonce hrajou. ()

Stereoid

Do konce 90. let se podle mě točily nejlepší parodie. Ty dnešní jsou hrozný, vtipy nejsou vtipný ani náhodou a tvůrci se čim dál častějc snižujou k fekálnímu humoru. Myslel jsem, že všechny ty kvalitní parodie jsem už viděl, ale tohle mi nějak uteklo. No, tak teď jsem to konečně dohnal, i když mezi těma kvalitníma se krčí až trochu opodál vzadu. Samuela L. Jacksona jsem si v týhle roli nějak nedokázal představit, už vůbec jsem nedokázal odtrhnout oči od výstřihu Kathy Ireland, Bruce Willis mě svým malým vstupem rozesmál a na konci filmu hudba Queen, to byl úžasnej závěr. ()

Tomulka

Ale jo pár frků co Vás rozesmějou tam jsou a je to parodie jak se patří, ale k těm lepším rozhodně nepatří.Slušnej průměr ()

Prusovka

Dost jsem se pobavila! :-) Rozhodně se raději podívám na podobný film než na nějakou rádoby "umělecky hodnotnou" slátaninu. ()

Pythonator

Já tyhle parodie prostě žeru. Pochopitelně se u nich tolik nebaví člověk, který nezná tu spoustu filmů, které to paroduje. Na Bláznivé střely nebo Žhavé výstřely to nemá, ale jinak to patří pořád mezi špičku žánru. ()

zeromen

Tato parodie určitě patří do zlaté ligy jako je třeba Bláznivá střela. Baví a neuráží, rozhodně lepší než poslední marné pokusy vzkřísit tento žánr jako je Scary movie 3, 4, 5. ()

Lukkyn

No tohle se povedlo - hlavní dvojice trefně paroduje duo Gibson/Glover. Nevyhne se to trapným chvilkám , ale to lepší převažuje. Místy jsem se solidně bavil!!Minirole Bruce byla skvělým přídavkem!! ()