Dva neohrožení kriminalisté Jack Colt a Wes Luger jsou na stopě rafinovaných překupníků drog. Šéf bandy, generál s temnou minulostí, neváhá zneužít ke svým nekalým záměrům i dívčí skautskou organizaci. Případ nebude tak jednoduché vyřešit. Detektivové, zločinci a svědkové se neustále dostávají do situací, které se na první pohled podobají proslulým scénám ze slavných filmů - od MLČENÍ JEHŇÁTEK přes ZÁKLADNÍ INSTINKT až po WAYNEŮV SVĚT. Ale stejně jako v životě i ve filmové komedii je najednou všechno úplně jinak... Podaří se statečným hrdinům a jejich krásné společnici překonat všechny léčky a nástrahy? (oficiální text distributora)

Demonic189

V pripade tejto parodie mam velmi zmiesane pocity a popravde nechapem toho, kto moze dat hodnotenie 5*. Film sa snazi vzdy rozosmievat a kadencia vtipov je obrovska,lenze to je iba na skodu veci kedze trapnych situacii je tu pozehnane vela. Castokrat som iba krutil ocami nad dianim na obrazovke,lenze v momente je tu scena ktora ma rozosmieva k popukaniu. Takto na striedacku je to pocas celych 84 minut. Potesi nejedno cameo z ktorych je urcite naj Bruce. 50% ()

Nocturno culto

Je to prča ale je potřeba mít známý originály jinak z toho nic nepochopíte a budete se nudit a stěžovat si na trapnost..čili, film je určen pro generaci tak od roku 1998 hlouběji..Základní instinkt nemá chybu, dokonale absurdní a to byl záměr..a takhle povedených scén je tu kopec .. ()

Likan7

K naprostý dokonalosti tu chybí jen Leslie Nielsen a Charlie Sheen. Být tam tyhle dva v hlavních rolích, byl by to klenot, na který by se vzpomínalo ještě dnes. Neříkám, že Estevez a Jackson si to nedávají a jsou špatní, ale tehdy tu prostě byli géniové parodií a podobných komedií, který ten žánr udělali. Kvality ale Nabitá zbraň má. dělá si to čílenou strandu ze Smrtonosný zbraně, cameo Willise je snad nejlepší v dějinách a je to příjemně "jednohubkově" krátký. Co vlastně víc? Snad jen toho Nielsena nebo Sheena (který tam sice je, ale ne tak, jak bychom si přáli:) ()

Nix

Parodie hlavně na Smrtonosnou zbraň, ale i na ostatní akčňáky akorát pro mne je to horší provedení než Žhavé výstřely. Každopádně pro milovníky parodií určitě doporučuju. Ale nemůžu říct, že jsem se nezasmál. Takže odhoďte ruce a zbraně dejte nahoru.  A konečná scéna s Queen potěšila, taky jsem si zamlátil hlavou jako za mlada. ()

baltik

Některé scénu jsou dobře blbé ale no mě to nějak nebavilo prostě... možná bejt opilej tak mi to sedne ale ve střízlivém stavu 50% ()

Cortesz

Ve srovnání s bláznivými střelami, nebo žhavými výstřely, tak rozhodně slebaší kousek, ale ve srovnání s dnešními parodie "........movie" rozhodně klenot, takhle podle mě mají vypadat parodie, hromada nesmyslných až absurdních scén, hromada hlášek, a zde především skvělé herecké obsazení a také plno cameo rolí a také jde o parodii, u které by ani tolik nevadila neznalost filmů, které jsou zde parodovány, ale pochybuji o tom, že by se někdo takový našel. ()

Mykhaluu

Jéééé.. ten černý američan je S. L. Jackson... :) Sem nevěděl, no... tenkrát... Po Pulp Fiction bych ho už poznal, né?!? ;-) ()

derive

pár dobrých nápadů, ale to je tak všechno...nakonec to je velmi chabá parodie Lethal Weapon + ty další. Nechápu jak se do toho mohl Samuel L. Jackson nechat přemluvit, Emilio Estevez je tady prostě nekoukatelný, Bruce Willis byl boží jako vždy, ikdyž jen na pár sekund. Prostě, nic moc no... ()

boombang

Vidět v jednom dni dvě parodie stejného ražení - a obě s mladým Sheenem - je poněkud nezdravé. Ale je fajn vědět, že i tenhle film existuje. "Na tyhle prasárny jsem už moc starej." :-))) ()

Avarga

Ten film je obyčejná nuda a zasmál jsem se asi jen 3x. Chtěl jsem dát 1 hvězdu, ale za scénů s Brucem Willisem, u které sem se málem smíchy pochcal, dávám za 3 klacky :-) Kvůli té scéně to stojí za to vidět :-) ()

kolik27

Pár seků se opravdu vyvedlo, za to jak ale prznili výborné filmy nemastným neslaným a trapným "vtipem" dám jen dvě. ()

JosefTomas

Jako parodie na Smrtonosnou zbraň je to celkem v pohodě, některé hlášky sice vyzní do prázdna, ale celkově je docela v pohodě odddechovka. ()

subic

Po víc jak 20 letech už si nepamatuju ani všechny ty kousky, které to paroduje, sned jen Mlčení jehňátek, Základní instinkt a Žhavé výstřely, ale pořád je to tak blbý, až je to skvělý. Trochu mě jen zaráží krátkost a celá devadesátá léta jsem čekal na pokračování. 70% ()

horor2

Smrtonosná zbraň polopatě :-D :-D :-D :-D "MYSLÍM, ŽE NÁS NĚKDO SLEDUJE." - "POKUSÍM SE JE SETŘÁST." :-) ()