Dva neohrožení kriminalisté Jack Colt a Wes Luger jsou na stopě rafinovaných překupníků drog. Šéf bandy, generál s temnou minulostí, neváhá zneužít ke svým nekalým záměrům i dívčí skautskou organizaci. Případ nebude tak jednoduché vyřešit. Detektivové, zločinci a svědkové se neustále dostávají do situací, které se na první pohled podobají proslulým scénám ze slavných filmů - od MLČENÍ JEHŇÁTEK přes ZÁKLADNÍ INSTINKT až po WAYNEŮV SVĚT. Ale stejně jako v životě i ve filmové komedii je najednou všechno úplně jinak... Podaří se statečným hrdinům a jejich krásné společnici překonat všechny léčky a nástrahy? (oficiální text distributora)

Bragi66

Tenhle film kope přinejmenším americkou národní ligu v kategorii crazyparodie. Najdou se tady odkazy hlavně na Smrtonosnou zbraň, Mlčení jehňátek a Základní instinkt atd. Jasně, není to tak vybroušené, jako jiné filmy z této ligy, ale i ty vynášené parodie mají svá hlušší místa. Inu není na světě film ten, který by rozsvítil úsměv všem. Je to sice filmový pozdní středověk (1993), ale bavil jsem se skvěle a všem tvůrcům tohoto díla budiž vřelý dík. ()

PeteBuck

Nebolo to zlé, ale občas tomu dochádzal dych. Snaha tu bola, ale problém je, že to paroduje hlavne Smrtonosnú zbraň, ktorá je už sama o sebe dosť bláznivá a komediálna. V tomto im to asi ubralo paru. Inak neviem, čo je šialenejšie: Či duo Estevez-Jackson ako policajti, alebo William Shatner a Tim Curry na strane zloduchov. Toto sú tie momenty, kedy si poviete, že tvorcom celkom pekne šibalo. A to myslím v dobrom. Možno je to aj tým, že to vždy človek bude porovnávať s tými najbližšími paródiami a na tie sa to akosi nechytá. Ale stále to má grády a more vtipných momentov. Celkom zábavné, nespomínam si, že by to bolo na niektorých miestach trápne, len to mohli trochu viac prepracovať a dotiahnuť. ()

Nickkk

Pár skvělých a hodně humorných scén a hlavně Samuel L. Jackson v netypické roli to je asi to největší plus této parodie a tři tečky ()

z17

Klasika s, vskutku hviezdnym, obsadením. Na svoju dobu určite prelomový humor. Dnes možno opozerané metódy a gagy neprídu až také zábavné, avšak štýl, ktorým sú všetky súčasti vo filme skomponované, zaručuje perfektnú zábavu. Ako inak, perfektný Samuel L. Jackson, ktorý už vtedy patril k špičkovým hercom s unikátnou mimikou dominuje v hereckých výkonoch. Ďalej výborný Tim Curry, ktorý je ako rodený na postavy podobných "hajzlíkov". Vo filme možno vidieť paralely s neskorším Mlčaním šuniek. ()

Indio

Chvilu jsem si myslel, že tam má Willis cameo ala 12 opic a byl jsem z toho hotovec bo by se to taky hodilo ale aji tak to bylo super hodit tam souseda ze smrtonosné pasti. Jinak nadprůměrná parodie hlavně na sérii smrtonosných zbraní. ()

martin46

Ufffffffff, dojmy jsou docela rozpačité. Napodobit něco nenapodobitelného se nepovedlo. Sem tam docela ucházející a vtipné situace, které bohužel ostatních 95% tragédie nezachrání. ()

A.ZziK

Mám rád parodie. Dokonce velmi. Nabitá zbraň na mě ale bohužel nějak nepůsobila. Množství vtipů je až neskutečný a vzhledem ktomu, že dobrejch mi jich přišlo opravdu málo a navíc se v tý záplavě ztrácej, tak jsem se v průběhu filmu prostě jen nudil. Asi dvakrát jsem se přistih, že se v tý nudě najednou směju, ale to je na filmovou parodii bohužel málo. Možná mi nesedí to prvoplánový vtipkování na konto (samozřejmě nejen) v podstatě jen jedný filmový série, kterou všichni známe a sama o sobě je vlastně mnohem vtipnější než tenhle pokus. Možná už stárnu. Kdo ví. ()

Verdolin

Totálně skvělý, když znáte filmy, z nichž je to udělaný, řezali sme se celý film skoro, takže pět to vystihuje, škoda, že je jenom jednička, kdyby byly takhle udělaný všechny čtyři, tak by to byla bomba, ale člověk holt nemůže mít všechno... :D ()

JARDAHONDA

Snímek nabitá zbrań 1. je zábava ve stylu Žhavých výstřelů ! a Bláznivé střely. Netradiční podívaná, která se absolutně vymyká kontrole. Velmi podařená parodie, která drží řadu a svými vkusnými dialogy nenabírá spád dolů, ale naopak vyniká ve všech ostatních směrech. Závěr = 85 % ()

neo101

já se bavil a moc. Žhavé výstřely miluju a tohle jim zdatně sekunduje a Bláznivým střelám se vyrovnává. Něco je slabší, něco je průměr a něco je bomba. Zvláštní, že parodie dávaj v telce pořád, ty hloupé a ty trapné, ale o tomhle díle jsem se dozvěděl až teď z upoutávek v TV. Jediný problém vidím v tom, že parodovaná smrtonosná zbraň je vtipná sama o sobě. ()

SatanHell

Na paródiu slušné dielo....Bavil som sa na tom dobre i keď dalo by sa to vylepšiť ale čo čakať od filmu z roku 1993 a ešte americkej výroby??. :) ()

Bulhar

Ryzí parodie na všechny možné i nemožné akční filmy. Hodina a půl, kdy se nepřestáváte smát, gag za gagem. Navíc okořeněno vtipných cameí osobností z první herecké ligy (scéna s Brucem Willisem je jednoduše geniální). Vynikající film na odreagování, který se dá sledovat i po několikáté a nenudí, pokaždé objevíte další skrytou narážku či vtípek, který vám minule unikl. ()

Duffman 97

Jedna z nejlepších parodií nesící se v duchu Bláznivé střely.Spousta trefných vtipů a Samuel L.Jackson....to nemůže dopadnout zle. ()