Dva neohrožení kriminalisté Jack Colt a Wes Luger jsou na stopě rafinovaných překupníků drog. Šéf bandy, generál s temnou minulostí, neváhá zneužít ke svým nekalým záměrům i dívčí skautskou organizaci. Případ nebude tak jednoduché vyřešit. Detektivové, zločinci a svědkové se neustále dostávají do situací, které se na první pohled podobají proslulým scénám ze slavných filmů - od MLČENÍ JEHŇÁTEK přes ZÁKLADNÍ INSTINKT až po WAYNEŮV SVĚT. Ale stejně jako v životě i ve filmové komedii je najednou všechno úplně jinak... Podaří se statečným hrdinům a jejich krásné společnici překonat všechny léčky a nástrahy? (oficiální text distributora)

longercz

Myslím, že teď v roce 2012 už uběhlo dost času a natočilo se dost osobitých filmů na to, aby šla udělat zase taková povedená parodie, ale nevěřím tomu... Tak jako tak, tohle podle mě patří do společnosti těch nejlepších parodií. ()

GlamourCat

Mrzí mě ty počáteční předsudky vůči tomuhle filmu. Myslela jsem, že půjde o nějakej propadák plnej drsnejch řečiček. Ale opak je pravdou. Škoda že už se dneska takový komedie nedělají. ()

Stíba

Pár míst je super, většina ale spíše nepříliš výrazná a některá místa i poměrně slabá. Celkově tak spíše průměrná parodie, která má ke špičce poměrně daleko. ()

Ziggy Zagg

Nemohu si pomoci, ale tento kus mi přišel jako obrovská slátanina. To jsou přesně filmy, co by se mohli líbit lidem co ztratili krátkodobou paměť. Vůbec nezáleží na ději, protože vše je postaveno na trapných minutových scénkách. Nedělal jim supervizora pan Kameňák Troška? ()

Kingjiri

Svym stylem mi Nabitá zbraň hodně připomínala Žhavý výstřely, oproti kterejm jsem se sice zasmál o něco míň, ale překonat takovou legendární parodii jde jen těžko. Scény parodující Smrtonosnou zbraň mi společně s narážkama na klišé akčních filmů přišly nejlepší. Za povedený hlášky, Willisovo cameo a dvojku Estevez - Jackson čtvrtá slabší hvězda. ()

Torgal

Paródia, ktorá chce parodovať v každej jednej scéne, každom jednom zábere. Strieľa si predovšetkým zo Smrtonosnej zbrane, čo kvitujem, no triafa sa ani nie v polovici prípadoch. Obsadenie je pritom luxusné a hrsť vtipov tiež. Len tej hlušiny je tam priveľa a hlavné postavy nie sú tak sympatické aby to vykompenzovali (podobne ako v Horúcich strelách). 6/10 ()

Razzor_82

Colt: "Musím se zeptat, jak chutná lidský maso? Hannibal: Jako kuře." Velmi suchá parodie, která působí po letech hodně trapně. Herci včetně mého oblíbence Samuela L. Jacksona teatrálně přehrávají. Minimum humorných scének. 4/10 ()

Odpadlik

Jedna z těch lepších parodií. Jak už název napovídá, jde o parodii na sérii Smrtonosných zbraní, některé scény (např. ta s Brucem Willisem v karavanu na pláži) jsou opravdu povedené. ()

bakeero

Místy hodně primitivní humor a snaha každou sekundu vybalit nějakej vtip. Díky rozumné stopáži se to ale dá v pohodě přežít... :-) ()

Martin79

Nějak zvlášť mi tahle parodie na mlčení jehňátek, základní instikt a Waynův svět příliš nesedla. Film má rozhodně své kvality a rychle "ubíhá", navíc se zde objevují,sice jen na okamžik, ale objevují špičkoví herci a nebýt Samuel L. Jacksona byl by to silný podprůměr. Tedy jak jsem uvedl film má své kvality, ale bohužel tohle není můj šálek kávy. 2 a půl hvězdy. ()

Nekroskop

Marjapano, miluju parodie a tahle je dokonalá. Není tam snad žádný hluchý místo. A ty hlášky. Jak to, že jsem o tomhle filmu nikdy neslyšel? Jen ten Lambert mi utekl. ()

M1911

Ukázkový případ filmu, který by mohl být skvělá parodie, kdyby ovšem tvůrci tolik netlačili na pilu. ()

swiss

Opravdu jsem to do dneška neviděl. Jak mě to mohlo minout? Výborná parodie, snese v pohodě srovnání se Střelami i Výstřely... ()

josieaddms

Vtipné už od prvního záběru, to se stane málokdy! Mám ráda komedie s takovýmhle stylem humoru. Vtipy mají rychlý nástup, jsou propracované, rychlé a drzé. Herci jsou tu zábavní, film neotravuje nijak dlouho stopáží, naopak pěkně ubíhá. Je to samozřejmě plné různých odkazů na filmy, ale všechno je to provedené s docela pěknou dávkou vkusu a ironie. Nebudu to nijak okecávat, je to zkrátka vtipné, povedené, dobře zahrané a ještě jednou vtipné! ()

Ryšty

Takovejdle typ komedíí mám nejradši. Bavil jsem se od záčátku až skoro po konec. Tenhle film jsem nějak přehlídl, přitom to stojí určitě za zhlédnutí. ()