helrohir

Robert De Niro nám ukázal, že nie je len prvotriedny herec, ale aj výborný režisér. Je vidieť, že De Niro má s tematikou mafiánskych filmov veľké skúsenosti a v tomto filme ich zužitkoval na vytvorenie mafiánskeho filmu v tak trochu inom štýle. Okrem toho naozaj vierohodne vykreslil rasovú neznášanlivosť medzi Afroameričanimi a Italoameričanmi. ()

kubilov

Neřekl bych, že je Příběh z Bronxu první liga gangsterských filmů, spíše jeden z lepších kousků ligy druhé. Nemá cenu srovnávat jej s nedotknutelnými kulty typu Kmotr, Tenkrát v Americe či Mafiáni, přesto se právě s posledním jmenovaným v jistém způsobu srovnat musí. Jde samozřejmě o příběh, který se nápadně právě Scorseseho velkofilmu podobá, i když je to motiv ztvárněný hned několikrát, tak na síle filmu to beztak ubere pramálo. Co se týče hereckého obsazení, tak nemám nic, co bych mohl vytknout. Robert De Niro je ve své pro změnu nemafiánské roli velmi dobrý, stejně tak Chazz Palminteri na druhé straně, docela jsem se bál, jak dopadne Lillo Brancato, protože před filmem jsem o něm slyšel poprvé, ale své si odehrál velmi poctivě a přesně. Na to, že to byla De Nirova první režie, tak předvedl dost solidní výkon. ()

kslaww

Robert De Niro a jeho režisérský debut vystříbřeným skvělým příběhem...to je přesně film dle mého gusta. ()

Matthew013

Pribeh je to hezkej, ale moc realnej se mi nezda. Porad je to ale dobre koukatelna gangsterka, ale vic nez 3* si proste nezaslouzi (notak nejsme deti abysme hollywoodu zrali takovyhle pribehy) ()

Muzaffer

Calagero má 2 otce - jedním je biologický otec a druhým zdejší mafiánský boss, kterému je malý kluk sympatický. Oba dva mu chtějí dát to nejvíc, co můžou. To dává filmu skvělou možnost ukázat mafiánský svět z jiného pohledu a porovnat ho se světem "normálního smrtelníka". ()

bohhous22

Toto je ten typ filmu ,který nestarne a neokouka se tak lacino.Pan De Niro byl mazák a jeho aktivní roky trvaly pomalu 30 let.To pro mě osobně natočil parádní kousky ,s vlastnostmi jimiž oplývá i tento skvost.Nejlepší Scorsesovky byly natoceny právě s De Nirem. Navíc Kmotr2,Mission,Heat... Vždyť víte sami lidičky. .. ()

mrclTV

Tento film mal všetko - ľúbostný príbeh, drámu, konfliktné životné filozofie, skvelé herecké obsadenie, napätie a aj akciu. A to najzaujímavejšie - je podľa skutočného príbehu. Nevidím dôvod nedať najvyššie hodnotenie. ()

Tominni

Příběh z Bronxu, příběh z jedné ulice a příběh jednoho kluka, který má své kamarády a své schody. A po jedné události také nové přátelství - se samotným Bossem místní mafie. Poměrně jednoduchý příběh, s jasnou strukturou postav, ale o to více je příběh silnější, film mě do toho Bronxu prostě vtáhnul a nepustil mě. Robert De Niro odvedl režijně výbornou práci. ()

Nathaniell

Vidět mafiánský film z devadesátých let, kde De Niro nehraje mafiána, přestože je v jedné z hlavních rolí? Kde se ujal režie? A ještě navíc podle autobiografické knihy? Neuvěřitelné. Skvěle a do detailu propracovaný film, připomínající a nepřipomínající Scorseseho tvorbu. Zvláštní příběh, který mi nedělalo problém vidět předevčírem a dnes znovu. Dávám zaslouženou a filmařsky vydřenou plnou pablu... 5* ()

vvaalleerr

Môj najobľúbenejší mafiánsky snímok. Film krásne ukazuje život chlapca, ktorý je obklopený mafiánskym prostredím. Vzťahy medzi postavami sú spracované veľmi dobre. Každá udalosť tu ma nejaký dopad na chlapca. Calogero sa s tým musí vysporiadať a dospieť. Robert De Niro ako starostlivý otec je proste super. 10/10. ()

Filipes

De Nirův režijní debut v úžasném zpracování. Na tenhle film se vždycky rád podívám. Trochu mafiánské krimi drama natočené ve určitě skvělém roce s výbornou dvojící De Niro, Palminteri. ()

JohnKEANE

Robert De Niro ako režisér a jedna z hlavných postáv v jednom výbornom a snad po všetkých strankách dokonalom príbehu.A nechýbal tu ani malý-velký mafian Joe Pesci. ()

vikcistic

Tady se Niro trošku vymyká, neboť režíruje a hraje slušňáka, pantofláka. Ale přesto mám pocit (nejenom to, film věnoval svému otci), že role je jemu podobná než většina ostatních. Niro taky vyrůstal v Bronxu, taky má za ženu černošku a k tom se říká, že lépe se hraje opak než jaký člověk doopravdy je. Z Karlových varů z něj mám pocit, že spíše bude, jak v tomto filmu než jako ve většině filmu, kde hraje drsňáky. Film je to skutečně výborný, a proto nechápu proč Niro více nerežíruje....... ()

Mustaffa

Veřejně se přiznávám, že mafiánské filmy mě moc netáhnou a co víc, ani mě nijak nikdy nebavily. O to větší překvapení pro mě bylo, že dvě hodiny s Příběhem z Bronxu mi utekly jako voda a byly to velmi příjemné dvě hodiny. Perfektní herecké výkony ustaraného otce De Nira a mafiána Palminteriho jsou hodně nad celým příběhem, který mapuje životní situaci a atmosféru Bronxu šedesátých let. ()

moviepill

O niečo viac sa mi páčila tá pomyselná prvá polovica filmu s ešte malým Calogerom a tajuplným Sonnym. Keď sa mi postavy viac odhalili, už to nemalo také to čaro, ale stále to obsahovalo zvláštnu myšlienku. Páčilo sa mi aj dokonalé vpletenie problematiky rasizmu, ktorá zrejme bude navždy problémom (nielen) v USA. Rovnako aj hudba bola vynikajúca. Inak nemám čo vytknúť. Možno len že keby tá časť keď sa malý Calogero zoznamuje so Sonnym bola o niečo dlhšia, bolo by to na plný počet. Takto musím trochu ubrať. Kažodpádne ako režijný debut to dopadlo na jedničku. ()

BAADRAAM

Opravdu povedený snímek se skvělým De Nirem. Pomalu začínám tomuto fenomenálnímu herci přicházet na chuť. (Nóó, vlastně už rychle.) Tento film má však pár mezer, které nejsou zrovna profesionální. Tím myslím některé herecké výkony (můj oblíbenec Joe Pesci byl na konci přímo příšerný) a především některé nedokonalosti v režii. Film na mě tak trochu působil, jako by byl natočen pro děti. Ale i přesto se jedná o dost dobrý film, který si zcela právem zaslouží vysoké hodnocení, jaké má. ()