Dva a půl chlapa

Ukázka z filmu 9
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (více)

Série(12) / Epizody(261)

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám - má osmiletého syna Jakea. A ten dá Charliemu teprve zabrat... (TV Nova)

mikinhoo

Musím hvězdu odebrat.... Opravdová pecka plná srandy to byla s Charliem Sheenem. S Ashtonem Kutcherem je to něco opravdu nehorázně strašného. Jak pak seriál může být zván komedie, když vtip není vtipem, ale jenom trapným pokusem o vtip? Na to bych se nejradši zeptal všech producentů, režisérů, scénáristů a všech, kteří stojí za posledními sériemi. ()

Jigy

Nebudu první kdo to tvrdí, ale Kutcher celý seriál zabil. Takže moje hodnocení platí na díly ve kterých exceloval Sheen. Po jeho odchodu šla úroveň tak ukrutně dolů jakou šlápnout do Macochy. Takže budu tuto snahu o natahování série ignorovat a hodnotím staré dobré díly. ()

easaque

+3* další z dlouhé řady amerických sitcomů, který je pro mě docela koukatelný a vyplní čas při nudných chvílích u televize. Bavit Vás bude když nejste puritáni, humanisti a ani velcí intelektuálové - nebo se nesmíte brát tak vážně ;-). Prostě tuctovka, která je skoro furt o tomtéž a dělá si srandu zejména z prudérnosti, sexu a ženského pokolení. Díly z obou sérií, kde jsou jiní představitelé v hlavní roli mají přibližně stejnou úroveň, ale jak ve všem lze najít slabý a hloupý díl, tak i ten, kde se smějete od začátku do konce. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

honajz2

Nudné a ani ne moc vtipné. Prostě další sitcom, který mě nikdy moc nechytl a ani nemám důvod se k němu někdy vracet. 2* ()

Nuala

Docela příjemné, i když ničím objevné a ani nijak moc inteligentní. Prostě a jednoduše staré dobré vtípky, které fungují, zvláště v podání Charlieho Sheena. Pokud ležíte doma s chřipkou, jedná se o příjemné zpestření filmových a seriálových maratonů. :) ()

Hees

Pre mňa je to najviac vtipný seriál tohoto druhu, ktorý som kedy videl.Dve postavy bratov, ktoré sú vo svojej podstate tak odlišné a jeden chlapec (Charlie Sheen,Jon Cryer a Angus T. Jones), ktorý je vtipný sám o sebe tvoria skvelý základ tohoto seriálu ku ktorému samozrejme patrí ešte viac účinkujúcich hercov.Vtip strieda vtip a nenájde sa žiadne slabé miesto.Niekedy sa človek tak smeje, že sa ozýva celá miestnosť - toto ja nerobím veľmi často ale Two and a Half Men je výnimkou. ()

peto12

Po filme z roku 1990 s názvom MUŽI V PRÁCI další výborný seriál s hercami Charlie s Alanom, ktorý si s Charliem zahral vo filme HOT SHOTS. Skoda, ze od 9. serie to uz je bez Charlieho. Bez Charlieho to už nepozerám. Dúfam, že sa vráti späť. ()

Martin741

Sitcomy prichadzajuce z USA mam rad, ale toto je svetla vynimka, u ktorej som sa nudil. Je mi jasne, ze hodne ludi ma rado mentala menom Charlie Sheen. Bohuzial, mne dotycny mental nie je sympaticky. Presnych 50 % ()

peiton

Charlie Sheen je tak správne šlahnutý typ chlapíka,že je mi až sympatický.To je u mňa šokujúce precitnutie.Źeriem ho.Jeho nevkusné košele,ponožky v sandáloch,dvojzmyselné reči a sexistické poznámky typu ,,cumlík je ako bradavka,že?!" To je on Charlie - sukničkár. A vôbec o tomto netreba písať,toto treba zažiť! ()

ProNotor

Klasický humorný sitcom o opilcovi, který má prostě z prdele kliku a vše se mu daří, hlavně u žen, neobjasněná smrt související s tím, že Ch. Sheen poslal režiséra do prdele a tak musel odejít od televize, ne však na dlouho, kabelovka sice není státní televize, ale zase se dostává zpět. Vystřídán mladým nadějným hercem ztvárňující Valdena (A. Kutcher), myslel jsem, že seriál utrpí, ale opak se stal pravdou a mnohdy mě to bavilo více než s Charliem. J. Cryer klasický přisírka, co využívá dobroty lidí v roli Alana. Bohužel zakončení seriálu ve mě vyvolalo vlnu nevole a takhle to prostě být nemělo. Narážka nebo jen trapný pokus konfrontovat Sheena, který dle mě vyhrál na celé čáře. Nejen, že vyfuckoval šéfa, ale ještě dal do kupy nový sitcom. ()

rakovnik

Seriál, na který mrknu, když má drahá polovička zapnutou televizi ve chvílích, kdy ostatní kanály nabízejí ještě zoufalejší program. Sem tam jsem se zasmál, ale hlavní postavy mi přišly čím dál tím více otravné, vtipy se opakují a bez Charlie Sheena, který zábavu táhne nejvíce, se jedná spíše o zoufalost. Navíc, když slyším "maaaaaaan" snad padesátkrát v každém díle, mám chuť okamžitě přepnout... ()

Figu

Upřímně mě seroš oslnil díky Sheenovi. Nechápu, proč se všeobecně o člověku říká, že je suchar, když s ním není třeba prdel, nebo se neusměje. Takovej paradox. No není suchost jako suchost naštěstí, pač z Charlieho ten humor na bázi sucha víří ve velkým stylu. Celkově chemie mezi brášema je luxusní, nemluvě o úžasných vsuvkách slušky Berty... Pro chlapa ještě jako bonus se tu točí neustále nějaký polonahý buchty. Po pár sérkách nastal brutální zásah do seriálu, díky výměně hlavního hrdiny. No, Ashton není už taková klasa jako Charlie, nicméně určitě ani nezaostává. 75% ()

MrPierc

Dobrý seriál, kde se řeší rozvod rodičů. Charlie Sheen se zase vrátil do seriálové formy a předvádí opět toho charismatického "týpka" , který hazí bonmoty na každou stranu a žádná žena mu neodolá. Nemůžete to sice srovnávat s britcomy, ale na USA produkci wery guttt. Jinak velmi se mi tam líbí postava Charlieho matky. ()

DrBuznička

Jedna z mála vtipných věcí na tomto seriálu je sledování Charlieho Sheena, jak je už asi pět let na kokainovým dojezdu, blaženě se poflakuje po place a díky svému poškozenému mozku drogami a chlastem si neuvědomuje, v jaké hovadině to hraje. MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN! ()

Abes

Jednou týdně, optimální dávka. Chtěl bych poznat garderobiéra Charlieho Sheena, ty jeho naškrobené košile jako z anglického klubu šipkařů ve spojení s kraťasy a ponožkami nad kotník, opravdu smrtící koktejl. ()

shyster

První 4 série byli prostě nejlepší. Zbylé si ponechali kvalitu, ale nové vtipy už se objevují jen poskrovnu a tak je nahrazují takové, u kterých víte pointu ještě dřív než to dokončí. Hlavní postavy jsou dobře obsazené a potěší i to, že se v podstatě nikam nevyvíjí (až na Charlieho a jeho snoubenku !!!!) a i po dějové lince je to spíš od dílu k dílu než nějaká ucelená koncepce. 70% ()

Attta

Skvělý seriál, ale zatím mě však nikdy nedotlačil k tomu abych si postahoval všechny díly a zhlédnul ho celý a tak ubírám na hodnocení. Každopádně není jediný díl, který by nudil a tak když to běží v telce tak se na to vždycky rád s chutí mrknu. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (více)