Horizont události

• Velká Británie Event Horizon (více)

djbarrel

Hustá atmosféra, poměrně originální námět (přece jen vesmírný lodi většinou končí na planetách vetřelců a ne v pekle), kvalitní herecké výkony a příchuť tajemna dělají z Horizontu udalosti skvělý mystery horor vyvolávající příjemné mratení v zádech a nuda se rozhodně nedostavuje. 90% ()

Aywes

Sice to bylo příjemné, ale postupně ztrácelo atmosféru. Na počátku jsem i možná slyntal (nevšiml sem si jak jsem byl přilepený u monitoru takže nevím ), avšak postupně to tu krásnou atmosféru ztratilo. Velká škoda byla byto velmi krásná sci - fi podívaná s průměrným scénářem. Pan Sam Neill je prostě symbol tyranosaura rexe a ne inferna na kosmické lodi. Přesto zajímavý snímek kde začátek je velmi krásný. ()

markettka

Zas takový mazec, jak jsem očekávala to teda není. Velice dobrý nápad, který ale není dokončený, pořádně vysvětlený a nefunguje ani to, že si to divák "dokáže jen představit" . ()

MetalLizard

Je film, který obsahuje přesně tu děsivou atmosféru, kdy člověka svírá na hrudi a bojí se odejít z křesla, nemluvě o tom, že několik výjevů z tohoto filmu mi i přesto, že jsem jej viděl už dávno, zůstalo v hlavě doteď. Tady ten film obsahuje přesně to něco, co naprosto postrádají filmy jako např. Silent Hill. Jako mládě jsem tu atmosféru málem nerozdýchal, tak jsem zvědavý, co to se mnou udělá, až se na to podívám někdy v blízké budoucnosti ... ()

DooFooS

Nevyvážený horor, který se ke své škodě z hororu s tíživou atmosférou přemění na obyčejnou lekací záležitost. Jako celek je to ovšem vcelku stravitelné. ()

Saphiroth

Dokonala atmosfera vesmirnej samoty, daleko od akejkolvek pomoci ci nadeje na zachranu... Totalny psychologicky terror a vyborny napad, ziadne monstra - len strach z nepoznaneho, Skoda toho v podstate stastnejsieho konca, ale aj tak - 5/5. ()

warpcore

Skvelá hororová sci-fi vyvražďovačka. Škoda toho záveru, mohlo to byť jednoznačne za 5*. Filmu sa nedá uprieť, že sa snaží, režisér sa snaží tiež, ale pred koncom mu dochádza dych a vsadí všetky karty na okázalé vraždenie. Každopádne môžem s čistým svedomím odporučiť, nuda nehrozí. Na filmy,kde sa kombinuje vesmír a peklo mám proste slabosť a toto je určite ten lepší kúsok. Smelo do toho! ()

Mustaffa

Asi bych dal tři hvězdičky, ale za to, že ve vesmíru posádka kosmické lodi Event Horizon potká místo mimozemské civilizace samotné peklo, tak jen za to, dávám o jednu hvězdičku na víc. No a není to super nápad? Atmosféra jak z Alienů, skvělé momenty, kdy víte, že se něco stane a stejně se leknete atd... ()

reno.d

Tak stísněnej pocit při sledování tohoto sci-fi hororu,jsem měl u málokterýho filmu!A přeto jsem z toho byl tak hotovej,že do kina jsem na to musel jít druhej den znova!!!!Sci-fi horor jak má vypadat!!!! ()

jokino

Temný a zďaleka neprebádaný vesmír, má svoje tajomstvá.. A ľudský hlad po neustálom zdokonalovaní technológií pre "zlepšenie a zjednodušenie kvality života", a hľadania rôznych spôsobov cestovania, si práve v tomto snímku vyžiadalo svoju daň! Je vyslaná záchranná misia, kvôli zachytenému signálu z niekoľko rokov stratenej vesmírnej lode pre vedecký výskum, ktorá pri pokuse dosiahnuť tzv. "gravitačnú" rýchlosť, bez stopy zmizla. Úlohou misie je nájsť loď a pokúsiť sa zistiť, čo sa vlastne stalo..? Niekedy je však lepšie nechať isté veci napokoji, než ísť za každú cenu ďalej..! Atmosféra filmu je temná, hustá a krvavá. Ukazuje istý druh "pekla" - chaosu, ktoré by mali ostať asi nespoznané. Pre niekoho možno slabý hororový snímok v sci-fi žánri, pre mňa však velmi slušný sci-fi horor, ktroý sa tak často nevidí.. ()

TheNext

Skvelá, hudba, skvelá atmosféra, skvelé herecké výkony, ak by to všetko vydržalo viac než do polovice filmu, bol by to ozaj skvelý horor, ale netuším prečo to všetko skĺzlo niekam k Bečkovému sci fi trileru,autor filmu to asi prehnal s alkoholom keď písal koniec tohto filmu, tak nádejne dielo a tak premrhaný potenciál, škoda. ()

FREEWHEELER

Prvou polovicou mal film všetky proporcie na to, aby sa stal elitou a kultom medzi sci-fi hororom, no všetok potenciál v okamihu zanikol. Všetko to skončilo u fantasmagorického nenápaditého blúznenia, ktoré sa proste na vesmírnu loď nehodí. Ak by sa producenti chceli držať tohto (podľa mňa už nezaujímavého námetu), potrebovalo by to rozhodne iné spracovanie. Nemali nás od začiatku ťahať za nos. ()

Algen

Začátek začíná dobře. Zajímavé téma, dobře zpracované, napínavá atmosféra, divák čeká, co bude dál. Ovšem časem se to zvrhne v takové hororově-vyvražďovací béčko. Škoda. ()

MIchael90

Námět perfektní, herecké obsazení taktéž, grafika na rok 1997 úchvatná. Několik opravdu velmi hutných pasáží. Ovšem na 100% to ani zdaleka není a trošku mě zklamal konec, který jsem si představoval na desetkrát jinak a mohl být klidně delší.. I tak ovšem nadprůměrná horor/sci-fi podívaná, 4/5. ()

Martanecek007

Před shlédnutím tohoto snímku jsem se připravovala hlavně na sci-fi, přívlastku horor jsem moc šanci nedávala a to jsem udělala chybu. Měla jsem se totiž psychicky připravit spíš na ten horor. Už od začátku je film poutavý a rozhodně mě nenudil. Po první lekací scéně jsem se začínala pomalu, ale jistě bát. Spojení temných sil, něčeho nadpozemského se sci-fi mě naprosto oslnil. Podle mě je film pro silnější povahy, nechutným scénám se tady totiž člověk nevyhne. Jeden z nejzajímavějších filmů, co jsem zatím viděla. ()