Neporazitelný II: Poslední zůstává

• USA Undisputed II: Last Man Standing (více)

LakiyL

Ak budeš vo väznici bojovať v ilegálnych zápasoch, tvoje postavenie sa zlepší, dokonca sa z väzenia dostaneš von- tak toto je hlavný dôvod, kvôli ktorému začne bývalý šampión , ktorý sa dostal do ruskej väznice neprávom, bojovať. Vcelku jednoduché a prosté. A taký je aj celý tento film. Ničím neprekvapí, ide od prvých minút k jasnému koncu. Niektoré kopy a hmaty stály za to, to je ale všetko. ()

Doomer

Nepravem uvezneny boxersky sampion si to rozda s ranarem veznice tentokrate v ultimatnich zapasech. Ac Boyka leta trochu vic nez je zdravo tak bojove sceny jsou vyborne. Je znat zkusenost z kickboxu Scotta Adkinse a je dobre ze bojove filmy zacinaji konecne tocit bojovnici (nebo alespon ti co si k tomu pricuchli) a ne kaspari jako dement Stalone ()

aa12

Kromě fantastických bitek disponuje tento film i jistým příběhem, takže ubylo bojů, ale zase divák je víc vtažen do děje a tady si už musí každý sám vybrat co upřednostňuje. ()

Euchrid

Ač napoprvé jako zjevení, čas už dvojce obrousil ten nadšený nátěr, trojka choreografii a ty neznámé tváře už se mezitím stihly pořádně shodit. Příběh je tak hloupoučký a vtíravý, jak by si jenom jeden mohl představit, ale jako klišovité intermezzo neotravuje zas tak moc. Ale ten pocit, o který v celé trilogii jde už od okamžiku co wesley snipes rozsekal jednoho obrovského skina na začátku jedničky tady je pořád a to je důležité. To, že stačí koukat s vykulenýma očima na to co white a adkins dovedou a strašně si uživat ten pudový obdiv z toho jaké drsňáky máme před sebou. A navíc je v tomhle žánru dobrých filmu svinsky pomálu, takže trochu přidáme.. ()

Maniik88

Z obrázkov som usúdil, že sa môžem tešiť na hodne dobré súboje štýlu MMF a tak som si to pustil. Dej, zápletka, invencia 0. Nič nové a nič prevratné. No zaujal skvelý Adkins a la Yurij Boyka a jeho perfektné kreácie. Fakt nabúchaný chlapík a pokračovateľ Van Damma. Kľudne by som ho zaradil k menám ako Tony Jaa, Iko Uwais, Jet Li atď. Taktiež priniesol hodne veľa zaujímavých prvkov do súbojov. Tie sú samozrejme filmove prepálené a hociktorý z úderov by znamenal KO. Sekundoval mu skvelo aj Mr. White a tak šlo o celkom pozerateľný, akčný no brain výplach. ()

kolik27

Příběh vás nikterak nepřekvapí i když k zahození neni, ale požitek, pro oko diváka z boje ze strany dvou hlavních borců, je úžasný. ()

Mr.Roman

Béčko ako vyšité, no obsahuje tie vlastnosti, ktoré týmto filmom robia česť. To, že je príbeh druhoradý sa dalo očakávať, za čo by film dostal maximálne (!) dve hviezdičky, no vďaka tomu sa môže film sústrediť len na jedno a to sú súboje. Tie nemajú chybu a ak by som mal ohodnotiť len ne, bolo by to niekde vysoko medzi štyrmi až piatimi. Takže napokon hodnotím takto kompromisne aritmetickým priemerom. Hlavných predstaviteľov museli dlho hľadať, no to je aj tak jedno či si dali záležať, alebo len mali šťastie, proste tam sú a obaja nemajú chybu. Narozdiel od ostatných hercov, ktorí sú otrasne nesympatický a postrádateľný. Škoda, že atletický talent Scotta Adkinsna zaniká v obdobných filmoch (aj keď toto je oproti Wolverineovi, kde sa vydával za Reynoldsa ešte ten dobrý prípad), zaslúžil by si oveľa viac. ()

ratpile

Scénárista se NAŠTĚSTÍ zapoměl v éře VHS a nic nebráni v cestě pořádnýmu turnajovýmu nářezu. Na nic si to nehraje, klišé, béčkově srdceryvné scény, ale všechno je to natočeno s nadhledem a rejža prostě chápe, že tenhle film je o cool bojích a cool gestech dvou namakanejch frajerů. Jai White a Adkins těmi frajery tedy rozhodně jsou až až, souboje jsou skutečně skvěle, dynamicky natočené a oba borci v nich předvádí brutální kousky, atmosféra sibiřské věznice napomáhá správné atmosféře a soundtrack je zase správně nabuzující - tohle byla čirá no brain zábavička, víc takových!! ()

Soubi

Ačkoli se tento film nevyhnul častým žánrovým klišé, velmi mě bavil, zvlášť skvělými souboji, které byly dávkované tak akorát, aby jich nebylo málo, ale ani příliš. Pěkná jednohubka na nedělní odpoledne :) ()

Budisovie

Veľmi solídny film z boxerského prostredia. Mal hlavu a mal aj pätu. Bitky prepracované, prepracované do detailov. Som myslel, že M.J.Whitea už neuvidím v hlavnej úlohe po Spawnovi a aha ho! Opäť aká slušná akcia! ()

fordhont

Scott Adkins se zde náramně předvedl, konečně už ve své vlastní roli (ne jen jako dublér), a zástínil Michaela Jaie Whitea. Jelikož má kromě užásné efektivní bojové techniky i pro film atraktivní vzhled, určitě ho uvidíme v dalších akčních filmech. ()

Dinsberg

Film velmi táhnou hlavně herci. MJW kromě nabušených svalů disponuje uvěřitelným prezentováním drsných chlapů, nesoucích si svoje břímě. Nicméně jsou k ostatním a tím více k sobě nekompromisní. Jen je škoda, že majitel vězení nebyl lépe obsazen. ()

CRYPT

Jedna věc mi zde chyběla - BRAVO ze 3ky ,-) . Vezmu to od začátku. První film v této zatím trilogii jsem viděl 3ku. Uri Boyko jako sympatický málomluvný hrdina mne uchvátil a to nejen bojovými prvky, ale i vizáží. Upřímně na jinak docela průměrném snímku dokázal vnést novou vlnu proč se na film pořádně dokoukat. Ovšem po shlédnutí 2ky si myslím že 3ka byla pouze slabý odvar. Uri Boyka jako neporazitelný šampión, který si dokáže hlídat své vydobyté místo tvrdě narazí. Předsudky proti němu nemám ani nejmenší, spíše namyšlený americký kmán si až moc vyskakuje v ruské věznici. Vlastně se Urimu docela divím že s nervy vydržel tak dlouho. Každopádně zpracovaní filmu, střih a docela zajímavý příběh je jistě lepší než u 3ky. Jak se říká všechno dobré jednou musí skončit, tak i Uri Boyko narazil. Bohužel nebo bohudík? No jak pro koho. Jedinou výhradu co bych měl je asi nepříliš povedené PC zpracování zlomené nohy Boyky, ale člověk nemůže chtít vše. Film jednoznačně doporučuji těm, kteří mají rádi snímky z vězení a slušný boj. Pro mne 5 hvězdiček ()

Brziii

stupidni ,kycovy beckovej film,, totalne se stupidnim dejem a ty bytky zadna slava je videt ze herec ani jednu neschytal, nechapu zaco prez 70 verim ze supr pro mladsi deti jakoz to jejich vzor akcniho hrdiny ()