Neporazitelný II: Poslední zůstává

• USA Undisputed II: Last Man Standing (více)

sedm.1

Béčko jak bejk,ovšem v naprosté pohodě koukatelné.Jak Michael Jai White,tak především výborný Scott Adkins jsou jak charismatičtí,tak atleticky i bojově hodně vyspělí,souboje jsou nasnímané povětšinou v dobrém úhlu,bez různých pomocných triků,zpomalovaček,zrychlovaček a jiných rušivých elementů a vypadají vážně efektně a i jejich choreografie je velkým plusem,jen mohli být jednotlivé souboje více dlouhé.A především se mi pak líbila atmosféra z ruské věznice a panujících tam poměrů,ta byla vážně studená a syrová a přidala filmu zajímavou šťávu.Ovšem nutno říci,že všechny tyto pozitivní věci zachraňují Neporazitelného 2 před naprostou katastrofou,kam by ho jinak zavál samotný děj.Ten je fakt úplně tupý,šablonovitý a celkově nanicovitý.Každopádně jsem přesvědčen o tom,že tyto vypatlaný béčka s dokonalými bojovníky a jejich nářezovými souboji jsou sakra potřeba,já je mám sakra rád a tenhle film jim rozhodně hanbu neudělá. ()

ZkuKol

Po dlouhé době se k nám dostává arénovka, jež má co nabídout. Michael i Scott nesmí sice mluvit déle jak 10 sekund, ale jak vlezou do ringu a Isaac popadne kameru, začínáte uhýbat úderům, cítíte každý úder a při praštění kostí se rychle ujistíte zda to nebyly ty vaše. Ano, při příběhu si scénáristé hlavu moc nelámali a scénář celkově háže filmu spíš klacky pod nohy, ale pak se začnou hoši být a srdce diváka plesá (pokud nejste zarytí pacifisti, samozřejmě:-) Sumasumárum, pokud si chcete užít bojová umění na 120% a překousnete vatu mimo arénu, není třeba váhat! Americký boxer se "shodou okolností" dostane do ruského vězení, kde se pořádají zápasy, o kterých se nedá říct, že by měli zrovna sportovní charakter... 65% ()

BMAJTZ

Druhý díl Neporazitelného je prakticky nachlup to samé jako díl první. Nehraje se na příběh a s tím jsem do toho filmu i víceméně šel. Mno a s tím, že aspoň uvidím dobré souboje jsem byl spokojen. Problém je v tom, že tenhle film těch dobrých a soubojů opravdu moc neukáže. Nechápejte mě špatně, jsem ochoten dobře ohodnotit film který staví jenom na soubojích a příběh posune na druhou kolej (stává se to zřídkakdy, filmy Tonyho Jaa aspoň v těch bojích vynikají), ale tenhle film nenabízí ničeho dostatek. Příběh je špatný a těch bojů tady taky moc není. Stejně jako v jedničce se tu předlouze tlachá i ničem a nakonec to vyustí ve rvačku. Mimochodem scénu kdy zastřelí manažera Icemana jsem nepochopil a nepochopím. Proč? Asi měli o jednu kulku v pistoli víc a nevěděli co s ní. O peníze asi nešlo když na konci filmu Icemana pustí a prachy mu dají z vlastní vůle dobrovolně aniž by je o to žádal. Mno co už, pro mě klasické jako jednička, drobínek lepší kvůli více bojovým sekvencím, ale přesto nuda. ()

kenkaku

o čem je film? černoch je v base a nutí ho tam zápasit... asi tak. koho zajímá děj může si film rovnou odpustit. Kdo se chce podívat na celkem nadstandardní filmovou rubanici a má rád "filmy z ringu", bude jako ryba ve vodě. Obzvlášť Scott Adkins se předvádí jak může... Já protože jsem divák nenáročný a Uri Boyka jako postava zaujal, jsem si film celkem oblíbil. ()

SG-1

"Neber si to osobně, smažko, prostě jen nesnáším šikanu. Pokud nešikanuju sám." -George Chambers- ()

herr_carter

Mňam mňam, tohle byla chuťovka - totální výplachovka s naprosto kreténským dějem, ale takový bojový scény jsem fakt ještě neviděl v žádném jiném akčním filmu. Fakt kloubouk dolů i před MJW, taková hora svalů a tak se dokáže rozpohybovat, neuvěřitelný...............moje hodnocení = 8 z 10. ()

rozbris

Nebýt těch pár dobrých bojových scén, které si zaslouží ty 3 hvězdičky, tak tento film stojí za velký "prd". Děj je jak z pohádky a hlavní hrdina "černoch" padne do zapadlého ruského "bílým" sněhem zavátým vězením jako růže mezi trním. Film dokážete skouknout za 40 minut, jediná chvíle, kdy pustíte prst z tlačítka forward je, když se perou:) ()

Kuny27

Pokud se s filmem vžijete, tak velice uchvátí. Dobré bojové scény a dobrý děj, jen doporučuji nedívat se na to vícekrát za seboum, potom vás to omrzí.... ()

Spike23

Po Undisputed 3, byla dvojka jasná volba, ke které mě před pár lety odradily zdejší komentáře typu - nulový děj a tuna akce. Nakonec, tak jako obvykle, to vůbec nebyla pravda. Zápasů tu bylo o dost méně než ve zmíněném Undisputed 3 a příběh, i když ohraný, byl také na druhou stranu celkem kvalitní, a celkově nahrazuje nedostatek bojovníků a zápasů, které nabízí trojka, takže není si na co stěžovat. Docela mě ale zarazilo, že Boyka tu toho předvedl mnohem méně, než s ''nepoužitelným'' kolenem ve v následujícím dílu, ale to už je pouhý detail. Skvělá akce :). ()

jondoe

Necakal som od tohto filmu vela nakolko ma tieto novodobe mlaticske filmy uz akosi neprietahuju. Po pozreti vsak konstatujem, ze som videl velmi uspokojivy film, ktore scenar je sice poriadne demetny a nepremysleny, ale zato choreografie subojov, ktore tu predvdzaju dvaja hlavny rivali su vynikajuce a efektne zrezirovane. Pacilo sa mi to ovela viac ako prvy diel z Wesley Snipesom. Keby bol tento film natoceny v devedesiatych rokoch urcite by sa stal velkym hitom a skvele by konkuroval van Dammeovkam a Seagalovkam a ja by som mu dal bez rozmyslania plny pocet bodov. Tentokrat davam velmi silne tri hviezdicky a celkom sa tesim aj na treti diel. ()

Standish

Naštěstí, mi poslední tři minuty nezkazily dojem z celého filmu natolik, abych slevil ze svého hodnocení. Velice povedená bitkařina. ()

BluT

Za stylový zrychlený fighty, asi nenaschvál béčkovou, ale krutou atmosféru, to, že jsem v závěrečnym boji fandil oběma a jenom jsem se bavil a BOYKU si to kua zaslouží aspoň 4! ()

Jane18CZ

První jsem sice viděla 3 Vykoupení, ale i tak, v tomhle díle bylo málo boje, málo akce, ufiknutý zápas na konci, nebylo to tak zábavné - ale přesto dobré. ()

KoRner

Od trojky slabšie najmä pre tie sladučké výstupy s väzňom na vozíku a hrozný happy end. Ináč stále perfektná akcia kde neviem či pre slabšiu ohybnosť Michaela Jai Whitea alebo to tvorcovia urobili zámerne, ale Scott Adkins strháva pre svoj bojový štýl celú pozornosť na iba seba. ()

Ragdoll

Příběh zůstává stejně klišoidní a neoriginální jako v předchozím díle, ale v tomto případě je jeho provedení o mnoho lepší. Boxer z jedničky se absolutně nemůže rovnat zdejšímu záporákovi a soubojů je o dost více s lepší choreografií a nábojem. Není to žádný oscarový trhák, jenže já, jakožto fanoušek podobných bojových filmů bez hlavy a paty se prostě neobejdu bez maximálního nadšení. Jak už jsem jednou napsal, snímky z vězeňského prostředí mě pobaví vždy a pokud mají bitkovní kontext, není co řešit. ()

Han22

Bohužel o dost slabší než skvělá trojka. Bojka zde není za hrdinu, ale za záporáka, což mě docela naštvalo, protože hrdinou je tu nesympatický a namyšlený amík Chambers. Ten nakonec projde podobnou změnou jako Bojka ve trojce, ale ani tak sem mu to neuvěřil. A s tím co uměl - box na špičkové úrovni a pár triků v žádným případě nemohl Bojku porazit, to je prostě hovadina na entou. A když jsem u té kritiky, bojů zde bylo míň. Nicméně pár skvělých fightů tu nechybělo a vedlejší postavy byla fajn, hlavně oprýskaný děda s vojenskou minulostí Crot. Takže za tři. ()

NICOX

Původně jsem neměla vůbec v plánu se na to dívat. Kvůli tomu, abych si nezkazila chuť po skvělý trojce. Ale dneska sem jednoduše měla náladu na něco hodně akčního a bojovýho a vzpomněla si na tohle. Arénovka je to fajn, ale podle očekávání na "Vykoupení" to prostě nemá. Boyka mi je tak nějak sympatičtější jako klaďas než takovej zm*d, kterýho hrál tu. 65 % ()

Chipsonator

Hodně moc fajn akční oddychovka. Zápasy jsou dobré a dobře se na to dívá, i když je pravda že ti Adkinsonova salta a kopy z otočky mi někdy připomínali panáčky ze hry Mortal Kombat (dokonce se tam tak křičí jako ve hře), příběh je zde pouze jako omáčka k tomu aby borci měli důvod někoho mlátit, ale omáčka funguje a je příjemná. Dále pak hlavní představitel Michael Jai White je sympoš a Scott Adkins jako záporák splnil účel, celý film jsem si přál aby dostal už po hubě. Navíc akční finále mělo hodně blízko k akčnímu orgasmu. 75% ()

klukluka

Tohle je pro mě nepochopitelný, ještě navíc špatný remake na jen o čtyři roky starší a o tisíc procent lepší originál. (???????) To první byl film, tohle je komiks. To první bylo úžasně "civilní", tohle je jak karikatura na: policajty, boxerské šampiony, vězení, zápasy...na všechno! Nic tady nepůsobí skutečným dojmem. To první na čsfd propadlo, tohle málem atakuje Shawshank. Na tom prvním producent vykrvácel, tady na tom se docela spravil. Plyne z toho, že fight film, pokud má být úspěšnej, nesmí (!) být chytrej. ()

bruceman7

Pokud by se měl hodnotit dojem z bojových představení, dávám skoro maximum. Parádní kousky, co White a Adkins předvádějí. Nemohu si ale pomoct - jde mi proti srsti dávat tohle hodnocení na základě jediný složky (přestože je na celém filmu tou zásadní). Jde o to, že zpracování celkového děje je naprosto tragikomické, na úrovni mexické telenovely. Oproti dobré jedničce pokles. Se silně přimhouřeným okem 3/10. ()