Velkej biják

• Česko Děsnej trhák (více)

Příběh nové komedie Velkej biják pojednává o čtyřech ne až tak úplně malých sirotcích – první z nich vychovává kurátor v Louvru (kde slídí také vraždící albín), druhému se podařilo utéct z mexických wrestlingových zápasů, třetí právě jen tak tak přežila útok hadů v letadle a čtvrtý je docela “normální” příslušník “X-mutantí” komunity. Smůlou pronásledované kvarteto navštíví továrnu na čokoládu, kde narazí na kouzelnou skříň, která je přenese do světa jménem Gnarnie. Zde se setkají s trochu pošahaným kapitánem pirátské lodi a několika studenty čarodějnictví a nakonec spojí síly s moudrým, ale nadrženým lvem, aby společně porazili zlou Bílou čarodějnici... Velkej biják je nejnovějším počinem nových králů filmové parodie – Jasona Friedberga a Aarona Seltzera – kteří si tentokrát vzali na mušku ten největší žánr ze všech: hollywoodské velkorozpočtové a speciálními efekty přecpané blockbustery. Poté, co si úspěšně vystřelili z hororů a romantických komedií coby dva z šesti scénáristů filmu Scary Movie: Děsnej biják a scénáristé a režiséři filmu Děsnej doják, se nyní zaměřili na žánr, který dosud zůstal nepovšimnut – letní a podzimní pilíře hollywoodské produkce – a znovu dokázali, že jsou hrdí na to být “jako první druhými”. (oficiální text distributora)

Konarka odpad!

Prostě hrůza! Je to praštěná slátanina bůh ví kolika skvělých filmů. Další blbost jako je Date movie. Podle mě je to horší než odpad! ()

desa odpad!

tak tahle parodie se moc nepovedla. pár dobrých fórků by se smrsklo na několik minut. tenhl enápad se dal si využít líp. Zparodovat narnie, Pottera, Piráty v jednom by šlo udělat mnohem lépe. Nerozumím, proč se amíci tak rádi vyžívají ve zvracení a prdění. Přesně kvůli tomuto nemám rád většinu amerických komedií. ()

mara312

Na to, že je to komedie, tak je to docela nuda. Každou chvilku jsem zapínal ovladač a koukal kolik ještě zbývá do konce toho utrpení. Změť nesmyslů a kravin. ()

Laslo odpad!

Čakal som lepšiu komédiu ale sklamalo ma to lebo nebolo tam nič smiešne trošku som sa zasmial ale táto komédia je o ničom taký obyčajný scénar a dej ale čakal som od tohto filmu viacej zábavy a srandy ale nič.Ešte som nevidel takú blbú komédiu ale čo už . Herci sú takí jednoduchí a obyčajní .Moje hodnotenie k tomuto filmu je 10% ()

Nanuk1

Neviem prečo to skoro všetci hodnotia ako odpad, ja som ja na tom celkom nasmial. Určite to niesu dialógy ako má Tarrantino, ani najlepšie herecké výkony, je to kokotina v dobrom slova zmysle. ()

Manarit odpad!

Z filmu mi utkvělo defacto jen to, jak nechutný a trapný humor má. Scary movie je proti němu výkvět filmařiny a hlavně, měl děj. Tento film je celý jen náhodně poskládaný sled scének, které jsou více či méně trapné. Každých pět minut jakoby točil někdo jiný, protože na sebe vůbec nenavazují. Když už je něco celkem vtipné, je to opět vyhrocené do takového extrému, že se divák stydí za autory. ()

zooh

K čemu má být tento film? K pobavení a k parodování filmových trháků. A to se povedlo. Fakt jsem se zasmála, ať si klidně myslí kdo chce co chce, tak já tenhle film mám fakt ráda a dost se u něj nasměju. ()

Speedy115 odpad!

To jsem se zase jednou naštval, jestli tenhle film přijde někomu směšný tak se musí snad zasmát i padajícímu listí, příšerný herecký výkon všech herců a ještě přiblbější scénář. Hotovo tečka tenhle nucený humor se mi nelíbí a už ho nikdy nechci vidět tenhle film jsem vzdal po 40 minutách. ()

FlyingCreep

Hrozná zhovadilost. Pokud chcete potkat v jednom film odkaz na filmy jako: Šifra mistra Leonarda, Karlík a Továrna na Čokoládu, Hadi v letadle (včetně Samuela L. Jacksona), X-Men, Narnie, Mission Impossible (extra bod za zprznění soundtracku), Prci, prci, prcičky, Superman, Punk'd, Harry Potter (další bod za prznění soundtracku), Piráti z Karibiku, James Bond, Star Wars, Klik - život na dálkové ovládání, Borata a spoustu dalších co jsem nestačil postřehnout tak nic jinýho neseženete. Dávám hvězdu za to, že sem se občas zasmál, ale pokud si před tímhle nedáte aspoň tři piva a nemáte opravdu nic jinýho, na co koukat tak doporučuju se vyhnout. ()

Destheras

Tohle je přesně ten typ filmu, na kterej musíte koukat totálně zhulený, nebo aspon s partou lidí který se smějou úplně všemu, nehledě na to, jak moc to vtipný je (v tomhle případě spíš není) ()