Gang bankovních lupičů vymyslel geniální útěk z místa činu. Poté, co vyloupí banku, utečou všichni na střechu, odkud zavolají televizní štáb se slibem exkluzivních záběrů. Když na střeše přistanou nic netušící reportéři, lupiči se zmocní jejich vrtulníku a bezpečně zmizí. Z party zlodějů jsou boháči s krásnými auty, motorkami, domy i ženami. Užívají si lehce nabytých peněz, dokud se neobjeví bývalý kumpán Rivers. Ten byl propuštěn z vězení poté, co ho policie při jednom z vloupání postřelila a zatkla. I když má Rivers bankovní účty plné peněz, nemůže svým dávným kamarádům odpustit, že ho nechali policii napospas. Jediné, pro co celá ta léta žil, byla pomsta. (TV Nova)

SONYAGENT

Slušně obsazený film, ale druhá půlka filmu nic moc a scénář, který měl diváka dle mého názoru šokovat a přilepit k televizi, spíš naštval a donutil film dokoukat jen z nutnosti.. ()

BeaVV

Tak toto som nezhltla ani náhodou. Tak umelú "sračku" s predvidatelným koncom sme tu už dávno nemali. Poviem to slovami Chisa Browna: "On nestřílel, bylo to jakoby chtel zemřít". No ani sa mu nedivím. (zaujímavý komentár od verbal) ()

complex

slušná akcia... ale amerika ako vyšitá... strielačky, prepady bánk a stále dookola jedno a to isté, chýb mal film viac ako dosť.. ale musím pochváliť aj film za niektoré scény, hlavne hotelovú a za kompletný soundtrack, ani herecké výkony neboli zlé... ale tak je to stále americká strielačka s najštastnejším koncom ... ()

TommyLee

není to úplně špatný akční film, samozřejmě není to žádná excelentní podívaná, zápletka není bůhví jak promyšlená, ale akční scény jsou celkem dobré, herci si odehrají to své a myslím, že na nějaký nudnější večer nebo jako kulisu to bohatě stačí, za mě 3 hvězdičky ()

gezko

Priznám sa, že prvú tretinu filmu som tápal v tom, kto je kto a kto je s kým. Strom postáv je tu tak rozvetvený, že sa až človek v tom stráca. Hlavné a vedľajšie sa mihajú počas prvých 30 minút jedna radosť a nepomáha tomu ani až príliš dychtivý strih. Počas druhých 30 minút sa situácia ukľudnila a začal som chápať kto a s kým. Posledných 30 minút už akcia sypala ako za mladi. Neriešim, že podobný námet som už videl v iných filmoch. Podstatné je, že tak dobre podaný a akčný záver filmu (od prepadu konvoja) som už dávno nevidel. Zato palec hore. Aj herecké obsadenie bolo v pohode. A preto dávam zlatý štandard ***. ()

JimWalker007

Vykrádačka ako bič...ale skvele natočené dynamické scény - naháňačka, lúpež, hotelová prestrelka... A neverím, že existuje divák, ktorý by tu nenašiel svojho obľúbeného herca... ()

teseth

Průměr v každém ohledu. Herecké výkony neuchvátí, zápletka nenadchne a kamera neoslní. Jediné co snad stojí za zmínku a zapamatování je pronásledování po baráku, kde je tolik lapsů, že vás to spíš rozesměje než aby jste byli napjatí. ()

pop.z.pop odpad!

Roztřepaná otřesná kamera, neustále se měnící barevné filtry, výběr absolutně nemožných herců, jakože partička nějakých blbečků a veledůležitě se tvářících černoušků v předražených hadřících a s doutníkem v hubě, kdesi na střeše plánuje velkou loupež :) jeden jezdí ve starém porsche, druhý na motorce, další v range roveru :) to psalo scénář nějaké desetileté děcko? šedesátikilový šampónek ve vypůjčeném kloboučku od Justina Biebra zmlátí tři stodesetikilové chlapi ? Matt Dillon jako nekompromisní drsný spravedlivý detektiv :) absolutně debilní závěrečná přestřelka se spoustou zpomalených záběrů a vypnutým zvukem, jenom za doprovodu nějakého smyčcového kvarteta :) a vůbec celkově je to jenom jedna velká vykrádačka ()

schebman.m

Začátek i průběh filmu super, zajímavý, napínavý....jen ten závěr tak nějak splývá, a když to skončilo, tak jsem byl překvapenej, že je už konec.... ()

Smoldo56

Tak trochu Town z iného svetla. Opäť tu máme bandu zlodejov, medzi ktorými niesú len zlí ale aj takí ktorím napríklad záleží na priateľke, či matke. Na rozdiel od Mesta však táto banda nevymieta šenky ale rovno najdrahšie bary a značkové obchody s oblečením. Partička naviac pozostáva len zo sympatákov, ktorím ihneď fandíte. Na druhej strane tentoraz sú tu tiež tí dobrí aj policajti a občas som vážne nevedel komu fandiť viac. Ale ten najväčší rozdiel medzi mestom a gangtermi je ten, že gangteri sa nedržia tak pri zemi a hrajú sa na akčný film z čias Brucea Willisa. Možno práve vďaka tomu, sa niekomu zapáčia viac ako Aflfeckove dielo. Scenár má však pár hlbokých trhlín a nelogickostí a koniec je na daný typ filmu málo prekombinovaný a takmer nezaujímavý. Hlavne preto, že každý čaká niečo viac delikátnejšie. Parte zlodejov sa podarilo vykradnúť banku no teraz ich čaká ešte väčší kšeft. Podarí sa im to ? A čo keď ich zradí jeden z nich, alebo ich plány prekazia policajti ??! ()

cachanell

Nevím, nevím. Možná jsem se nedívala dosti pozorně, nebo jsem moc nechápavá v akčních dramatech. Ale trochu mi některé věci utíkali. Takže bych řekla na první podívání, že to byla taková sice ne špatná, ale přeci jen slátanina. Lupiči oblečení ve špičkových oblecích a s lehkostí sobě vlastní vylupující nevyloupitelné podniky. Ne - něčeho tam bylo navíc a něčeho hodně málo - jen nevím přesně čeho. ()

vybka

Výborné akčné krimi, malo to šťavu, napätie a spád, našťastie sa to obišlo bez siahodlhých 15 minútových naháňačiek áut + skvelá hudba ako podmaz. Ani na chvíľu som sa nenudila, akcia ako sa patrí. Nechápem tie nízke hodnotenia - od akčného filmu nikdy neočakávam nejaké ohurujúce herecké výkony alebo psychologický poryv duše. ()

pan Spock

Musím přiznat, že mě Gangsteři dost zklamali. Ani ne tak technickou stránkou, ta je docela slušná. Svižné tempo a dostatek akce ale nemůže vyvážit totální nezajímavost, skoro až otravnost naprosté většiny postav. Trochu za to může herecká sestava, která sice hýří známými jmény, ovšem ne hereckými kvalitami. Natož nějakým charismatem. Ale jelikož jsem si je pustil jenom kvůli tomu, že tu hraje má oblíbená Zoe Saldana, můžu se zlobit jenom sám na sebe. ()

plastic0o

Partička gangsterů působí především stylově a vyhlazeně. Film sice stíhá podat příběh napínavě i s luxusem, ale nijak dlouhodobě vás nezasáhne. Parta nedrží moc pohromadě. Ovšem dívá se na něj dobře, v akčních scénách se klade důraz na efekt. ()