Gang bankovních lupičů vymyslel geniální útěk z místa činu. Poté, co vyloupí banku, utečou všichni na střechu, odkud zavolají televizní štáb se slibem exkluzivních záběrů. Když na střeše přistanou nic netušící reportéři, lupiči se zmocní jejich vrtulníku a bezpečně zmizí. Z party zlodějů jsou boháči s krásnými auty, motorkami, domy i ženami. Užívají si lehce nabytých peněz, dokud se neobjeví bývalý kumpán Rivers. Ten byl propuštěn z vězení poté, co ho policie při jednom z vloupání postřelila a zatkla. I když má Rivers bankovní účty plné peněz, nemůže svým dávným kamarádům odpustit, že ho nechali policii napospas. Jediné, pro co celá ta léta žil, byla pomsta. (TV Nova)

liborson

Standardní oddychovka v podání mých oblíbených herců. Pokud si chcete trochu oddechnout, tak tohle je přesně ten typ filmu. Scénář vás rozhodně nevytrhne, akční scény jsou občas nepřehledné, avšak na udržení celkové pozornosti u filmu stačí. Takže průměrných 60%. ()

MrFarmer

Docela odpočinkovej akčnák, kterýmu chybí přesně to co ve filmu The Town. Zaprvý - celý film mám pocit, že se mi někdo snaží abych byl na straně gangsterů a chvíli na straně poldů => zmatenost. Zadrhé - všechno to působí moc uměle, herecký výkony vskutku nic extra, navíc nemám rád namachrovaný rádoby černošký tvrďáky....no sečteno podtrženo běžte radši na The Town. ()

Patr1k

O dosť našlapanejší Armored, výborný vizuál, dobrá hudba (úvodný a záverečný song skvelý), cool herecké obsadenie, priemerný scenár (klišé na dennom poriadku), od priemeru to pre mňa vytrhla scéna v hoteli, záver totálne nedotiahnutý (3,5*) ()

veverysiak

Je dobré raz za čas si pozrieť gangsterku, kde tí zlí sú normálni chlapíci a nie drsní magori páliaci po každom teplom uhlíkovom tkanive a navyše majú aj iné problémy, ako len chmátať, ktovie ako by to celkove dopadlo, keby to v pokľudne nasadenom tempe dopochodovalo až do záveru, posledná tretina sa dosť rozbesnela, a napriek tomu, že všetci boli vopred uzrozumení, že ide o akčný film, paradoxne nepôsobila tak dôveryhodne a kompaktne ako prvé dve, aj tak som chvíľu váhal nad pridaním ešte jednej hviezdy, ale ten úplny záver mi pripadal taký príliš syntetický a nasilu vyšperkovaný, takže 65%. ()

jopal

Vyborny film so vsetkym, co k dobrej zabave patri. Velmi som bol spokojny aj s netradicnym koncom, za co vdaka, konecne nieco, s cim som nepocital. Dal by som kludne aj 5*, ale vycitam mu jednu vec a tou je dost povrchne vykreslenie postav. Teda az na cernocha s fetackou sestrou...Ludom, ktori sa chcu zabavit a nie hrat na intelektualov vrele doporucujem. 02.2011 ()

Nicole32

Veľkou smolou tohto filmu je scenár pretože je založený na vykrádaní lepších akčních filmov (lúpež po taliansky). Herecké obsadenie je v poriadku ale postavám chýba charakter. To konečné zdramatizovanie a zabíjanie je len na škodu lebo sa snaží z Takers urobiť niečo, čo nie sú. ()

OsuDNR

Po zhliadnutí prvých záberov, som čakal niečo ovela viac. No popri pozeraní filmu, som fakt čakal len na to kedy sa film skončí. Už dlho som sa pri žiadnom filme takto nenudil. ()

carAnthony

Elegancia, kamera, obsadenie to všetko bolo skvelé a za ten rozpočet spraviť taký dokonalý videoklip to sa málo komu podarí. Splnilo to moje očakávanie a nato že sa to podarilo znovu začínajúcemu režisérovi John Luessenhop dávam 4*, ináč úplne priemerný akčný film. //75%// ()

B3njamin

Nelítostní souboj, Loupež po italsku a Pravdivá romance, to vše mi připomínal tento film. Přesto bych to stejně viděl na *** ()

Diegog4

když si představíte dannyho partáky při akci která se jim vubec nevyvedla... dostane takers .Původně jsem chtěl dát 3 hvězdy protože zas extrémě super jízda to nebyla, ale za tu nářezovou akci v podání Haydena Christena když zmastí ty prodavače dynamitu hvězda vzhůru... ()

Tomulka

Místy byl film až nudný (což je u akčního filmu trošku problém). Podružné příběhy s dětmi , sestrami atd. byli pro hlavní zápletku celkem zbytečné a zápletka by se mohla lépe propracovat a nebýt tak čitelná, ale jinak slušný film na který se dalo koukat. ()