Gang bankovních lupičů vymyslel geniální útěk z místa činu. Poté, co vyloupí banku, utečou všichni na střechu, odkud zavolají televizní štáb se slibem exkluzivních záběrů. Když na střeše přistanou nic netušící reportéři, lupiči se zmocní jejich vrtulníku a bezpečně zmizí. Z party zlodějů jsou boháči s krásnými auty, motorkami, domy i ženami. Užívají si lehce nabytých peněz, dokud se neobjeví bývalý kumpán Rivers. Ten byl propuštěn z vězení poté, co ho policie při jednom z vloupání postřelila a zatkla. I když má Rivers bankovní účty plné peněz, nemůže svým dávným kamarádům odpustit, že ho nechali policii napospas. Jediné, pro co celá ta léta žil, byla pomsta. (TV Nova)

xxxblade

Film sám o sobě není špatný , ale nemám nutkání ho dale rozebirat, už nemám potřebu ho znnovu vidět a myslím si ,že za rok nebudu vědět o čem film vůbec je. Film ve Vás nic nenechá. Prostě střílečka a malinkej pofuck. Filmů na takový způsob je nespočet a tohle je klasický průměr. ()

Lockeroom

Spíš bych to hodnotil 3,5 hvězdičkami, ale 4 už je zase moc, tak dávám 3. Film mě v podstatě ničím neprudil, sympatické bylo, že jeden z největších lumpů prošel vším masakrováním nezraněn a s penězi, což v době korektních scénářů vítám .....jinak O.K. ()

plsek45

Akční krimi ničím originální ale přesto dobře podané a napínavé ... Hromada perfektních scén každá postava dotažená do konce s osobitým charakterem který se skvěle doplňuje s postavami ostatními ... Jen myslím že při té parkourové honičce to chtělo lépe zvládnout kameru .... I když se to všechno snaží tvářit originálně je to další film o bankovních lupičích s hodně kopírovaným dějem ale na oddechnutí určitě dobrý a nikoho neurazí ;) ()

aproz

Ako tu uz bolo spomenute je to taky akcnejsi, lacnejsi odvar z Heat. Pozriet sa to da ale urcite nie viac ako 1-krat. Kamera aliaz shaker mi uz miestami dost liezla na nervy.. ()

hajner

Prvá hodina fajn ale potom sa to zvrhlo do akejsi podivhodnej roviny záhadných objavou a podivných policajných metód a mimozemskej predvídateľnosti policajtov kde sa páchatelia nachádzajú. Po hodine to skrátka šlo dolu vodou. ()

Gaston155

SPOJLER.Smrť herca vo vedľajšej úlohe,ktorý sa zjavil na plátne asi 3 krát a oni tam zahrajú skladbu skoro ako z titanicu.Čím si vyslúžil takú poctu.Absolútne nesympatická zostava,kde sa nedalo vžiť do nikoho.Dokonca ani obľúbenec Matt Dillon toho veľa nenamútil.Na konci ho zhovadili tým,že mu neumožnili ani vyriešiť prípad.Keď sa to tak vezme,tento film ani nemal dej.Superzlodeji chceli ukradnúť prachy,to sa im podarilo,floidi po nich išli,ale nechytili ich.A koniec.Ako v skutočnosti :D . . . Oni = režiséri ()

len.tilka

Ten začátek byl docela špatnej, obyčejnej, nezáživnej. Pak se to ale naštěstí zlomilo a místo očekávaného 100% hollywoodského happyendu jen takovej částečnej. Překvapilo mě to! ()

nignignigga

Poprvé když jsem tento film viděl v roce 2010, tak mě velice nadchnul. Po opětovném shlédnutí už to nebylo ono, ale i přesto tento film má něco do sebe. Akce vás uchytí, ale trhavé záběry, které nejspíš měly filmu přidat na akčnosti, tak tomu naopak podrážely nohy. Zkrátka kdo hledá průměrný akčňák, tak vřele doporučuji. ()

Ghost83.cz

Viděl jsem a nechápal jsem. Herecké obsazení slibovalo ale příběh to zabil. Jako bych se díval na několik filmů současně. Výrazněji jsem si zapamatoval Walkeruv berserk když srážel to auto s penězmi do te diry a pak tam zahučel taky :D. Závěr byl totálně nic neříkající. ()

Yossaretix

Celkem solidní akce, nevím proč, ale pořád se mi při sledování vybavoval Nelítostný souboj, nápadů byla fůra ale taky fůra nedotaženosti, spád to mělo, to bylo nejdůležitější. ()

andy60

Nenadchlo, ale ani nezklamalo. Je tu prakticky vše, co má v takovém akčňáku být - honičky, střílečky, podrazy, Rusáci, velký balík peněz..., ale přece mám pocit, že tomu něco chybělo. Asi zručnější režie. ()