Gang bankovních lupičů vymyslel geniální útěk z místa činu. Poté, co vyloupí banku, utečou všichni na střechu, odkud zavolají televizní štáb se slibem exkluzivních záběrů. Když na střeše přistanou nic netušící reportéři, lupiči se zmocní jejich vrtulníku a bezpečně zmizí. Z party zlodějů jsou boháči s krásnými auty, motorkami, domy i ženami. Užívají si lehce nabytých peněz, dokud se neobjeví bývalý kumpán Rivers. Ten byl propuštěn z vězení poté, co ho policie při jednom z vloupání postřelila a zatkla. I když má Rivers bankovní účty plné peněz, nemůže svým dávným kamarádům odpustit, že ho nechali policii napospas. Jediné, pro co celá ta léta žil, byla pomsta. (TV Nova)

gicous

Asi v polovině filmu jsem chtěl dát čistou pětku. Potom se ale film začne zadrhávat a závěr je už jen průměrný. Nejhůře ze všeho byly zvládnuté přestřelky. Vzhledem k tomu, že díky nim měl film vrcholit, tak ty mě po nadupaném začátku zklamaly nejvíce. Byly špatně nasnímané, nepřehledné a navrh ještě doplněné hudbou, která k nim vůbec neseděla. Nechci aby tento koment vyšel negativně. Před začátkem jsem nečekal nic moc převratného, ale po vyborném nakopnutí mě film fakt namlsal a zaujal, a tak jsem čekal odpovidající zakončení. To se bohužel nedostavilo. Na druhou stranu má film taky hodně pozitiv - dobře napsané postavy a dialogy, přípravy loupeže jsou super, film obsahuje nejlepší "pěší honičku" od doby Bodu zlomu. Takže když to všechno sečtu, vychází mi nějakých plus mínus 70%. ()

KucC

Dostal jsem přesně to, co jsem od tohohle nákupu očekával. Svižné tempo, známé tváře, pěkné akce. Prostě to funguje, film je dobrý. Musím souhlasit, že trošku pokulhává scénář, ale jinak je to paráda. ()

curfew77

Ryzí průměrovka, která místy neurazí a sem tam (skoro) i nadchne. Nahoru to táhne kvarteto Ilba, Walker, Christensen a Dillon (v tomto pořadí), už už velkoryse přihozenou čtvrtou hvězdičku ale zabíjí beznadějně nezvládnuté finále, ve kterém se půlka postav začne chovat naprosto dementně a korunu všemu pak nasadí neskutečná WTF parodie na Butch Cassidyho a Sundance Kida. 60 % aneb jednou viděné se dá přežít: nic víc, nic míň. ()

subic

On už to v podstatě napsal kOCOUR, nameleme do 100 minut úplně všechno, co kdy žánr přinesl, poslepujeme šokujícími náhodami a občas hlasitě dupnem do akčních pedálů... Opět nijaký Matt Dillon, Paul Walker mě taky opět nijak nepřesvědčil a malá drobná kráska Zoe Saldana, té jsem si skoro nevšiml a dál řada seriálových tváří. ()

johnsnow

Tomu vravím filmíček. Aj ked tá hudba pri prestrelke v hoteli to kazila ale to je asi jediné mínus. PS: Už viem ako dostať pancierový voz z dohľadu. ()

Blazis34

Film Takers pojednává na už známé téma, kdy skupinka naplánuje velkou loupež, ať už banky nebo obrněného vozidla převážející velké množství peněz. Tyto filmy s podobnou tématikou mám rád a baví mě je sledovat. Nedávno jsem viděl film Město a musím uznat, že byl ještě o něco lepší. Ale zpátky ke Gangsterům. Matt Dillon jako detektiv se uchytil dobře a řidič z Rychle a zběsile Paul Walker zahrál taky nadprůměrně. Na tomto dílu se mi líbilo to, že i přes trochu klidný začátek se film rozjel a doslova sršel akcí, při které se divák nenudil. Ale přesto hodnotím průměrně za 60%, protože tohle ať dobré, ale už hodně tuctové téma tu několikrát bylo. Naopak chválím obsazení a kameru. Tři hvězdy. ()

benny159

U mňa priemer. Žiadne veľké prekvapenie sa nekonalo, ale na druhej strane som od toho filmu dostal to, čo som očakával. Ale na The Town sa to nechytá. ()

ToXo

Dobry začiatok, veľmi zaujimave obsadenie, vynikajuca hudba, ale zvyšok iba odkopčene napady dosť nelogicky pospajane s tažko uveritelnymi zvratmi - 3/5 ()

cigicigi

Nebolo to zle, bohuzial ani dobre. Nieco v strede. Miestami som skoro zaspal, ale kvoli zamotanemu deju som predsa len vydrzal dokonca. A to bola asi chyba :) ()

Centime

Celý film je takový rozpolcený, nevíte jestli "fandit" zlodějům nebo policajtům a ani závěr tomu moc nedává. Čekala bych aspoň zajímavou pointu, kdy třeba jeden všechny vtipně vyšplouchne a ono nic. Prostě mdlé od začátku do konce, nemáte se čeho chytit a s tím měli zřejmě problém i tvůrci filmu. 2,5* ()

CrazymanM

Slušná žánrovka,i když musím uznat,že spoustu věcí už bylo k vidění jinde,ale jinak se mi to líbilo,až na ten debilní konec!!! ()

mgerlich

Celkem milá žánrovka. Přesnej casting a sympatičtí hrdinové (na obou stranách) z toho dělají zábavnou podívanou. ()

gotham

Píšu komentář snad ani ne po měsíci, co jsem Gangstery viděl, a už si skoro ani nevybavuju jednotlivé postavy. Tak snadno zapomenutelní jsou, tedy ani velmi dobří, ani velmi špatní. Tvůrci se snažili evidentně napodobit vynikající Affleckovo Město, pak kousek z Dannyho parťáků a český název nám má připomenout Mafiány, ale skutek utek, je to totální průměr, vhodný tak na televizní obrazovky. 50% ()

WkikiS

Film s plnými akčními scénami a trošku tragickým koncem, kde z party přežili dva lidé. Dobré obsazení herců a dobrý scénář pro každého milovníka akčních filmů s dějem být milionářem a nejlepší způsob jak jim být, tak vykrádat banky, nebo auta převážející peníze v hotovosti. ()

klichem

Neviem preco ale po tomto filme mam neskutocny pocit ze to bola len prvoplanova nuda zabita v este nudnejsom scenari. Ani jeden prijemny herecky vykon. No take nijake to bolo.... ()

Mikecat

Slusny lupezny snimok so symposom P.Walkerom a nezlomnym detektivom M.Dillonom. Akcia je da sa povedat stale, stale sa nieco deje stale je na co pozerat niesu tu ani hluche miesta alebo nieco zbytocne natahovane, dej si pekne plynie prva dokonala lupez bez problemov, druha uz zacne mat problemy a najvecsi problem je zrada a pomsta.ws ()