Gang bankovních lupičů vymyslel geniální útěk z místa činu. Poté, co vyloupí banku, utečou všichni na střechu, odkud zavolají televizní štáb se slibem exkluzivních záběrů. Když na střeše přistanou nic netušící reportéři, lupiči se zmocní jejich vrtulníku a bezpečně zmizí. Z party zlodějů jsou boháči s krásnými auty, motorkami, domy i ženami. Užívají si lehce nabytých peněz, dokud se neobjeví bývalý kumpán Rivers. Ten byl propuštěn z vězení poté, co ho policie při jednom z vloupání postřelila a zatkla. I když má Rivers bankovní účty plné peněz, nemůže svým dávným kamarádům odpustit, že ho nechali policii napospas. Jediné, pro co celá ta léta žil, byla pomsta. (TV Nova)

beso74

Na môj vkus je to až príliš chladné a neosobné. A ani koniec sa mi príliš nepozdával, snáď to pán režisér o ďalších 10 rokov nejako vylepší a výsledok bude ešte o niečo dokonalejší ()

Zombiepod

Štýlové, vkusné a dynamicky natočené akčné predstavenie plánovania nie až tak zaujímavej a premyslenej lúpeže. Pravdupovediac, čakal som niečo slabšie, herci však boli veľmi dobrí, tempo celkom slušne striedavé a napätie (najmä v závere) splnilo svoj účel. Škoda len toho konca - čakal som niečo lepšie. ()

_aandyy_

Natěšenost z obsazení, odrazování kvůli žánru. 2 hvězdičky u mě na tento typ filmu až příliš... Bohužel, o větší jedinečnosti mě to nepřesvědčilo. V podstatě zhruba po deseti minutách si ani moc nepamatuju zápletku. Chtělo by to víc originality než jen jakýsi neustálý pokus o zobrazování luxusu. Tuto šablonu je možno vidět v X filmech a opakuje se neustále dokola. Ani pořádně nechápu, koho to může pořád bavit :) ()

.killer.

Průměrná podívaná o skupince zlodějů. Krom scénáře jí potápí ke dnu špatná kamera. Matt Dillon, Paul Walker, ani Hayden Christensen jí k vrcholu nepomáhají, je mi líto. ()

crjules

Nepovedeny Italian Job a nedokonala napodobenina Heat. Trochu vykradeneho z obou filmu. ALE, nebylo to zase tak spatne , jen nedotazene a nektere sceny si mohla rezie odpustit. Vcetne konce... Presto slusnejsi tri ***. ()

Hanzo47

Něco jako Dannyho parťáci pro lidi před 40cítkou, až na to trapný policejní duo parádní herci v celým filmu (Hlavně Hayden Christensen a Paul Walker). Jinak by to šlo udělat určitě líp, ale kvůli těm hercům a tomu stylu se musí přehlídnout i ty debilní a obrovský díry ve scénáří s obrněnýma transportérama uvnitř a vykrádačky z jiných filmů. ()

Shitonit

Pěkně natočená barevná pitomost. Je zajímavý, že i přes to, že to neobsahuje nic novýho, že to vykradlo co se dalo, se na to dá čumět. Jednou. Jestli si to šlehnu znovu a přijdu na to, tak přísahám že si urazím paprče a vydloubu oko. ()

papadoce

Takers bol pre mňa prekvapením. Herecké obsadenie takpovediac z druhého sledu, ale nie béčkové (i keď takí Idris a Zoe sú dnes už voľba na istotu) a v podstate vykrádačka iných filmov, najmä asi legendárneho Heat, a predsa má svoje kvality. Reálne som Takers videl už možno trikrát a vždy sa prebavím bez vŕtania v nose. Že boli niektoré plány úplná vtákovina (spoliehať sa na novinársky vrtuľník), no a čo? Ak je film natočený dobre, nevadí mi ani plagiát, ani mierny nezmysel. Viem si to užiť ako divák bez obmedzenia. Konkrétne Matt Dillon ma už viackrát prekvapil kvalitou filmov. Asi ku tomu už nebudem nič mudrovať. Mňa to baví. ()

PigNick

Prvni dve tretiny jsou perfektni, ale cim vic ke konci tim vic to jde s scenarem z kopce. Ale i tak jsem se skvele bavil, takze slabsi 4*. ()

DJ Kritik

Páčilo sa mi to viac ako Expendables i keď priznávam, že niektoré nápady sú len prevzaté z rôznych filmov. Nič to však nemení na tom, že to má spád, akciu dobre prepracované akčné scény a príjemných hercov. Postava A.J-ja mi bola veľmi sympatická. Vtiahnutie do deja: ***** Akcia: **** Humor: ** ()

Něrpa

Tak to byla totální slátanina. Nejdřív bych zabil kameramana a střihače, protože nemají rádi epileptiky. Scénárista asi nebyl žádný a ze začátku jsem netušil, kdo je kdo a o co komu vlastně jde. Byl jsem líný to jít vypnout, tak jsem to musel překousnout celé. ()

Bigwave

Pojetí gangsterů v současné společnosti. Oblékněte pár známých herců do drahých obleků, nechte je řídit nejdražší auta, motorky. Nic to nemění na tom, že je to pořád průměrný, nic nového nepřinášející film o bankovních loupežích. Děj se snaží zachránit nečekané zvraty a podrazy, které jsou náročnému diváku známi již v první čtvrthodině. Poslední marný pokus je zachránit film béčkovými efekty s výbuchy a hotelovými přestřelkami, tohle vám nemůže přeci sežrat ani malé dítě. Lacině drahý film, na který nemá smyl se dívat, i když jsem nad tím, už těch 107minut strávil. ()

dragosta

Co tenhle film stahuje do vod béčkových filmů je divoká, stále se cukající kamera. Nevím, jestli tím chtěl kameraman docílit akčnějších scén, ale bylo to naprosto zbytečné. Člověk měl problém "zaostřit" a po chvíli to až unavovalo..Přitom stačilo, aby byly stejné scény natočené s klidnou rukou a dokážu si představit, že by se pro fanoušky žánru jednalo o vysoce ceněný kousek! Příběh super, vykreslení postav taky, zajímavá policejní honička...sice trocha nelogičnosti ke konci, ale to by se dalo odpustit, když by to celé nebylo tak zbrkle natočené! Tím jak je dán prostor oběma stranám, jako by se režisér nemohl rozhodnout, komu máme fandit, mi to trochu připomínalo můj oblíbený Nelítostný souboj. Ráda bych dala 4*, ale přes tu kameru se prostě nepřenesu. Takže za 3. ()

jprmusic

Celkem ok, az ne zaver, kterej mi otravil celej film. To jako melo bejt cool jo ? Dva pitomci s balikem penez a pomatenou matkou nasedaji na letadlo a mizi do karibiku ci kam ... Fuck! ()

MarsVl

Bylo to hodně svižné a velmi povedené, ale na to, jaký to mělo rozpočet a obsazení, bych to čekal ještě o stupínek výš. 3* ()