Komentáře uživatelů k TV pořadu (14)

Jak jsme přečetli Čapka je nádherná miniatura a i kdyby vznikla jenom ta, tak to bohatě stačí ke štěstí.(28.8.2011)

• mzss1

Kdysi dávno jsem to sledoval a tak nějak jsem se bavil, ale na půl. Někdy se mi to líbilo, někdy moc ne a někdy vůbec ne. Se shrnutím můžu tak konstatovat, že se jedná o pouhý a celkem slabý průměr. Celkový dojem není nejhorší ale, nápad tu byl dobrý. Takže to je u mě na hraně mezi 2 a 3 hvězdou. Tentokrát ale musím nekompromisně zaokrouhlit dolů. Takže hodnotím na vydřených a ještě tak uspokojivých 49% = **(12.5.2013)

• Roman.Ticka

Jsem si zapla bednu jen tak z prdele a bylo milé vidět s odstupem doby některé naše méně(více) dobré herce. V každém z dílů byl minimálně jeden z těch lepších. V Brejlích to byla kouzelná babka kořenářka Ljuba Skořepová, která hrála sama sebe a výborně. Ve Ztrátách a nálezech zahráli skvěle vyšilující rodiče ztracených dětí Vydra a Bydžovská. Ovšem díl Konečně v novém byl nejlepší a to jsem nejdřív obracela oči, když přišel na scénu Vladyka. Právě on měl vtipný part pyžamového úchyláka a vůbec celý díl stál za ztrátu času i vzpomínku na staré dávné zašlé časy našich slavných komedií.(12.12.2011)

• triatlet

Širák je režijní prvotinou Jiřího Stracha. Milý příběh je velmi dobře herecky obsazen = ***.(6.2.2012)

• rt12

Méně než více.(21.5.2014)

Jojo, taky mnou hodně sledovaný pořad. 60%(12.12.2011)

• ghatos

Dobrá zpráva od Hřebejka je super :) ... 77%, jako celek to nehodnotím.(16.10.2012)

Pohodové příběhy na volný víkendový večer, jež jsou ale často velmi předvidatelné a ztrácí tak svou pointu. Stejně jako ostatní komentující uživatelé musím vyzdvihnout příběh Jak jsme přečetli Čapka, to je taková perlička na dně.(29.8.2011)

Ne úplně špatné navázání na původní Bakaláře. Jen už se mi zdálo, že jsou tito "noví Bakaláři" více na vážno, respektive, že v nich není tolik humoru, jako v těch ze 70. let.(18.6.2012)

Zákeřná diagnóza (opravdu zákeřná diagnóza :-D ) a Ukradený automobil (Hartl - šílený vědec, Jiří Strach a Petr Rajchert byli legrační policisté) byly hezké příběhy , uvádí "SkoroVáleček" Marek Eben. Mladá sexy učitelka vyškolí za pomoci žáků tatínka Bobana , který jako namyšlený podnikatel si šel na ní vyšlápnout za Facku danou synovi. Překvapení No Brousek byl nejlepší zvláště s maskou. Jak jsme přečetli Čapka píše se rok 1952 a profesor se podivuje na příkazem ministra na vyhození knih z knihovny. Vysvětlení komunistického ředitele proč : Proč vyřadit celého Čapka? Za Masarykem byl taky celý. Ostatní příběhy si nepamatuju bohužel, doplním až to dozopakují(20.8.2011)

Bakaláři 97 / Milenka dvou pánů Polobotky Poslední koncert // Bakaláři 97 / Lakomec Zlatá česká hlavička Pražák // Bakaláři 97 / Princ Svatba Úraz // Bakaláři 97 / Genová inženýrka Zákeřná diagnóza Ukradený automobil // Bakaláři 97 / Báječný lázeňský život Hotelová vášeň Inzerát // Bakaláři 97 / Facka Překvapení Jak jsme přečetli Čapka // Bakaláři 97 / Brýle Konečně v novém Ztráty a nálezy // Bakaláři 97 / Dobrá zpráva Okno Past // Bakaláři 97 / Generální zkouška In flagranti Já, truchlivý korepetitor //(8.10.2012)

• Ironfood

Zatím jsem viděl jenom pár dílů (nebo si jich možná jenom pár pamatuju). Tragický díl In flagranti, který zcela postrádal nějakou pointu, průměrné díly Facka a Překvapení a hodně povedený díl Jak jsme četli Čapka s mým oblíbencem Františkem Němcem v hlavní roli.(31.10.2011)

Díl č.17.-Dobrá zpráva:Za Pět hvězd.Donutil jako komanč je nepřekonatelný! Jinak jako celek za tři.(18.11.2011)

Bakaláři byli, jsou a budou vždy pořadem, který nezklame.(25.12.2012)