Poslední dny na Marsu

• Velká Británie The Last Days on Mars (více)

Měl to být poslední den jejich mise na Marsu, jenže poté, co se jeden ze členů týmu vydá na neschválenou expedici, to možná bude i poslední den jejich života... (Czexx)

JimmyMcNulty

Nic moc jsem od filmu neočekával, bohužel realita odpovídá zdejšímu hodnocení. Technicky to není špatně udělené, herci jsou vesměs sympatičtí. Ale, člověk z toho měl pocit, že sledoval kompilaci Promethea (nepoužili i stejné kulisy?!), Europa report a bůh ví ještě čeho. Nakonec z toho vylezl těžce průměrný film, který nespasil ani poměrně slušný konec. 55%. ()

invisigoth

Trošičku zklamání, čekal jsem od toho víc, už z trailerů se to tvářilo hodně atmosféricky, ale nakonec jsem u tv skoro usínal a poznámka přítelkyně, že to jsou zase zombíci a nic pořádnýho mi taky moc nepomohla:D I tak ale dávám 3 hvězdy, mohlo to být horší. ()

lineker

Ani si nějak nedovedu představit, že se z tohoto scénáře dalo po technické a režisérské stránce vytřískat víc. Špatný projekt Vám už sebelepší řemeslník nezachrání. A tak jsem byl svědkem hodiny a půl unylého sci-fi klišé, které od první minuty nasadilo nízkou láťku a po celý průběh se ani jednou nezvyšovalo. ()

Mrliš

Dávám jednu hvězdu pouze za zajímavou a pěknou hudbu k filmu. Jak jsem se těšil, tak mě film nenadchnul a spíš ve mě zanechal prázdno. ()

sobol1

film začal slibně ,dobré prostředí, dobré kulisy, jen jsem se trochu pousmál těm chytrým snad zombíkům to mě trochu nesedělo a pak to začalo trošičku upadat ale tento žánr mám rád tak dávám za 60% ()

zimi

Já vůbec nevěděl o čem, s kým, kdo co, prostě se mi líbil název a tak jsem do toho šel a rozhodně nelituji, dobře natočené s postupně sílící atmosférou a napětím. Akorát 80% klidně to můžu vidět zas. Rozhodně doporučuji, jen si kosmonauty představuji krapet jinak, ale herecky slušné!!!! ()

bedsore odpad!

Scénář zakopává i o ty nejmenší kamínky na cestě a konání postav je k nevíře. Ucházející vizuál už dílo zkázy nezachrání. ()

Pe4Ce22

Filmů o zombíkách je kopec, filmů o Marsu taky pár je .. ale zombíci na Marsu .. to je tu poprvé. Tenhle Béčkovej snímek trochu zaplnil můj hlad po filmech z vesmíru, ale nejedná se o žádnou pecku. Je to taková klasická slátanina všeho dokromady - láska, zrada, nakažená/nenakažená a kdo bude ten jeden co to nakonec přežije. Je to takovej průměrák z průměrova .. ale vzhledem k tomu že jsem Gravity musel dát 3 hvězdy, tak nemohu tento film hodnotit stejně, takže pouze 2 hvězdy. ()

Frimo

Film začal celkom obstojne. Páčila sa mi základňa na Marse, triky aj atmosféra sú ok, a hudba je tiež v poriadku. No potom to začalo. Ako asi v každom takomto filme: totálna nelogickosť a nemohúcnosť postáv pri riešení problémov. Ak vyhlási celá posádka niektorého člena za mrtvého a on sa napriek tomu zrazu ocitne pred mojimi dverami asi ho nebudem hneď vítať s otvorenou náručou. Najmä nie niekde na cudzej planéte. Jednoducho len ďalšia B-éčkovka kde sa postavy len všetkému čudujú a neveria vlastným očiam. Ale pre niekoho kto si chce pri filme iba trochu oddýchnuť je to v pohode. ()

sun.eagle

Bavilo mě to víc než Europa report. Charaktery a nečekaná umrtí a tíha amtosféry v prostředí ze kterého není úniku jsou největší klady filmu. Ano je to mix několika filmů které měli daleko větší rozpočet ale jsem za každý takový mix který není úplně zmršený rád. Kdby nebylo hluchých míst dám hodnocení vetší. ()

Mach Tom

Na evropské poměry slušné sci-fi, jen mi tam trochu vadil ten zombie námět, dalo se tam také poznat trochu Doctor Who Vody Marsu, Mise na Mars a Prometheus. Film ničím nepřekvapil a tudíž ani neurazil. ()

danny79

Spatny film. Fakt, ze tohle uz nepatri do kategorie B ale spise C je patrne hned od prvnich minut. Nejvice patrno to je na scenari, ktery hned od zacatku pusobi zmatene, chybi jakekoliv emoce mezi a vuci postavam, dialogy jsou spante a nudne), dalsi slabinou je rezie – do sestupu jednoho astronauta do neznama jsou najednou vlozeny nejake nesmyslne flashbacky a cela napinava atmosfera je pryc drive nez zacala ()

Festival sci-fi filmů

Festival sci-fi filmů