Poslední dny na Marsu

• Velká Británie The Last Days on Mars (více)

Měl to být poslední den jejich mise na Marsu, jenže poté, co se jeden ze členů týmu vydá na neschválenou expedici, to možná bude i poslední den jejich života... (Czexx)

Matrix44

Obrovská škoda premárneného potencionálu!!! Veľmi dobre vizuálne spracované ale otrasný scenár a amatérska réžia! Výsledok bol že som bol naštvaný na nezmyselné správanie sa postáv a dej bez napätia. Ešte raz, škoda :( ()

lukas.pukas.

Jako fanda sci-fi mohu doporučit, spoustu povedených efektu , herecky taky dobre, ale pustit si to jednou mi stačilo , jaká si forma zombie (dobře vypadajíci ) mohla byt více propracovana , možná 30min navic by tomu pomohlo, 55% ()

stuj

Nakonec to celkem šlo. Horor to ani tolik není. Spíš survival sci-fi záležitost. Nenáročné, ale mě to bavilo. ()

majlaan

Těžce podceněná pecka, která hravě strčí do kapsy nejednoho řádově dražšího a zprofanovanějšího žánrového bratříčka. Od začátku do konce je na co koukat, husto se dá skoro krájet, těžko něco vytknout. Nevidíš, o dost přicházíš :) ()

Salsecnew

Jedna postava se jeví jako jediná, co používá hlavu, ostatní nejen že se chovají jako pitomé děti ze základní školy, tedy amatérsky a neprofesionálně, ale dokonce ji i nesnášejí, nadávají a brání dělat správná rozhodnutí. ()

jetyl

Tento druh sci-fi mám rád, mám rád Schreibera i Williams, lokace uvěřitelné, určitá pro mně nelogičnost chování, ale nejsem kosmonaut, třeba to tak má být.. Life to sice není, ale i tak velice slušné béčko, takové B++ ()

Saxicola

Nevím, za co se my lidi tomu nebohému Marsu tak mstíme, že o něm natáčíme tak slaboduché filmy. Budu se opakovat, ale už samotný nález jedné mrňavé a veskrze mírumilovné marťanské bakterie by byl absolutní bomba a pro šikovného scénáristu téma na osm filmů a pět seriálů. Pokud ale tu ubohou buňku přinutíte dělat z lidí krvelačné zombie... no prostě... to má být jako hustý? Hvězda za lokace, Curiosity rover likes it. ()

Dalajlada

Zajímavý mix filmů, které se mi líbí. Zombo-vetřelco-Europo-kdo ví co. Navíc je super, že postavy se chovají jako lidi v určitých vypjatých situacích a ne jako totální kreténi od začátku až do konce. ()

Keledaia

Jeden z mejch nej, srdcovka. Od vseho dobreho neco, horror, drama, thriller, scifi, ma to vsechno, v rozumne a inteligentni mire, perfektni tempo, vizualne supr. ()

Festival sci-fi filmů

Festival sci-fi filmů