Joe Cooper a Dough Remer jsou vášnivými fanoušky baseballu a sní o tom, že jednou budou velkými sportovními hvězdami. Po letech jdou na sraz se spolužáky z gymnázia, ale všichni je považují za šašky a trouby. Nemají žádné příjmy a jsou v krizové situaci. Přesto se rozhodnou konečně něco udělat a vymyslí novu hru, vycházející z basketballu. Novou hru se jim podaří prosadit, postaví družstvo a vyhrají první turnaj. Svou hrou zaujmou i miliardáře Teda Danslowa, který tzv. baseketball začne sponzorovat. Amerika z nového sportu šílí, hráči se stávají hvězdami. Za pár let hraje Danslowův tým Pivařů ve finále národní ligy. Během finále náhle Danslow umírá na srdeční kolaps. Podle závěti se má novým majitelem stát Cooper, ovšem s podmínkou, že tým dovede k vítězství v sezoně... (oficiální text distributora)

Bezda22

Film používající tolik prvků parodie a parodií neni. Je to zábavný, ale ukrutně moc. Příběh je jasnej a čitelnej, ale podávanej s takovou lehkostí a humorem, že hraničí fakt s dokonalym provedenim komedie. Škoda jen toho ne moc originálního příběhu. Ale za tu srandu...75% ()

mikhail

Jáááj akoby som to len ohodnotil. Trhnutá komédia, ktorú som už videl 3-krát a vždy jej 10 percent z hodnotenia strhávam. Po prvom videní 4 a pol * po druhom 4 a teraz po treťom už len 3 a pol. Ktovie kde skončím :) ()

Suomi

Pěkná komedie,kde je příchuť jakéhokoliv humoru, jsou tu trapná místa, ale i velice vtipná místa,další povedená komedie Davida Zuckera,která je rozhodně zábavnější než jeho Scary movie 4 ()

Barghest

Nářez! Tohle moje bránice vážně nečekala. Takhle jsem se nasmála naposled... nejspíš u South Parku. Hodně ujetá a skvělá parodie všemožných sportovních filmů a klišé s patrným rukopisem ústřední dvojky, bez nichž by byl film maximálně poloviční. ()

mangui

Tak tohle je fakt jedna z nejulítlejších komedií co jsem viděl... Jasný, milovníkům tzv. "inteligentního humoru" se to bude příčit, ale já si to sakra užil... ()

Mr.Shock

Tohle jsem viděl před pár rokama na Silvestra na jedné nejmenované komerční televizní stanici... A pamatuju si jenom to, že jsem se pekelně bavil... Stupidní, hloupé a sprosté... Tak jako South Park sám :) ()

rafix

Tenhe film je boží už od začátku. Skvělé hlody, dobrý scénář, vynikající gagy no prostě obří nářez a dobrá porce legrace. Po celý film jsem se smála bavil královsky. ()

walkingdead

Vzhledem k tomu, že Američané stále nezaložili profesionální soutěž v baseketballu (nebo se to ke mně aspoň nedoneslo), odmítám jít výš než na tři hvězdy. ()

HaBe

Jedna z mých oblíbených komedií. Už jsem ji viděla mockrát a nikdy jí nemám dost :-) Skvělý humor, skvělí herci, výborná režie. Takhle má vypadat pro mě ideální komedie :-)) ()

Dratenik

Filmům od Zuckera se většinou směju tak, že se u toho pos***. Když jsou ještě k tomu v hlavních rolích tihle dva maňasové...... Můj bože, smrtící kombinace. ()

Desmi

Ve všech směrech průměrná teenage komedie u které bych si dal facku, že na ni vůbec koukám. Byly ale okamžiky, kdy jsem se upřímně zasmál. Taky sem se přistihl jak přemýšlím o tom, jaký sport upravit a udělat z něj fenomén, takže za tyto dva body dávám 3 hvězdice. =) ()

MorraEddie

Skvělá komedie,která je místy geniální a bohužel místy přehnaně trapná,ale celkově to působí velmi svižně a hlavně vtipně. ()

bmx6

Jedna z mála "těch trapných komedií,,která je koukatelná a dokonce zábavná.Asi to bude tou režií.(nejspíš) ()

flouny8

Vcelku kravina, ale docela jsem se zasmál. Hlavně ať tu zase někdo nerozebírá zápletku, charaktery postav a duševní rozpoložení každýho prdu... ()