Den poté

• USA The Day After Tomorrow (více)

Kratoc

Emmerich je pevně usazen v roli režiséra postkatastrofických sci-fi, ve kterých jsi se opravdu jistý v kramchlecích. A to je dobře. Jasně, nemůžeme od toho čekat žádné velké umění, ale myslím, že to nechce ani režisér, producent a podle toho jak herci hrají, tak ani oni. Jde o to, aby na takové filmy chodili diváci a to se asi daří. ()

betyn

Pro mě bezpochyby jeden z nejoblíbenějších a nejlepších katastrofických filmů,na který se rád znova podívám,nicméně i tak ale musím říct je to ‘‘slabota‘‘.Ohrané akční scény,heroické projevy typu ‘‘Nenechám tě umřít!‘‘ a ne příliš realistické záběry.I tak se jedná v katastrofickém žánru o výjimečný zážitek,minimálně vás zaujme vizuální stránka (zaplavení města..) a oproti filmu 2012,který byl pro mě zklamání,mě tento o poznání bavil víc. ()

Lilloos

Po vizuální stránce téměř dokonalé (jedinou výhradu mám k animovaným vlkům), nápad nové doby ledové taky není k zahození. Jenže správný katastrofický film by v člověku měl vyvolat emoce a to se kvůli nesympatickým bezcharakterním postavám (vyjma božího bezďáka s hafanem) vůbec nepovedlo, přestože příležitosti si děj vybudoval (oběť polárníka pro své kamarády, zmrzlá skupina odešlá z knihovny). Panorama zasněženého New Yorku však působí kouzelně. ()

petikacka

Ze začátku jsem si říkala, že to bude totální kravina...Pak jsem to musela přehodnotit...Myslím si, že toto bychom měli studovat, poněvadž nevíme, kdy nás to dostihne...Za mě 85% ()

majec4

Roky som mal pri tomto filme 3*, no uvedomil som si, ze ked na to narazim v TV vzdy to dopozeram. Bavi ma to. Je to jeden z tych poslednych katastrofickych filmov ktore ma este fakt bavili. Casting sa mi tiez paci, takze musim napravit mensiu krivdu v hodnoteni. ()

Berry

Pokud jde o triky je film perfektní. Ta obrovská vlna, která zaplavuje město nebo zamrzající knihovna... Už dlouho jsem neviděla tak ,,opravdové" a pozoruhodné triky, ze kterých jsem měla opravdu radost! Herecká stránka filmu byla taky dobrá. Dennis Quaid vypadá i hraje docela sympaticky, stejně jako Jake Gyllenhaal. Dala bych i pět hvězdiček, nebýt hodně rychlého konce, který je ještě rychlejší v porovnání se začátkem. Ale nesmím zapomenout na trailer, který byl super. ()

ypres.bass

Myslím že náš taťka by pro nás taky šel. Některé věci sice fest nereálné, ale nejsme přece na hodině fyziky. --- 72% ()

Gerrard8

Skvelý film, ale na čistých ***** to nie je, ale nechýbalo to mu ďaleko keby skrátili trochu koniec a nebolo by to také vážne tak by to kludne mohlo mať. Tak 75%... ()

hobbitko

Ideální na vzhlédnutí v kině, panoramatické záběry valící se vody, sněhu, mrazu, vlastně čehokoliv. Nenabízí nic víc než čistě průmyslný filmový zážitek a malé popíchnutí, abychom už začali taky trošku myslet na tu naši planetu. Mně se to líbilo, film si nehraje na nic víc, než čím je a to oceňuju. ()

KOZEL84

Efektivní a zábavná jízda u které se musí vypnout mozek,ale taky snadný terč pro blbečky masírující si své ego,kterým někam uniklo že tohle je jen blockbuster. ()

Petrus1

Tak nám Emmerich zase zničil kousek světa. Nepoužil k tomu ani mimozemšťany, ani přerostlou Godzillu. Tentokrát za to může změna klimatu a globální oteplování. A tak nám celá severní polokoule zapadala sněhem a zamrzla. A neohrožený hrdina (klimatolog a výzkumník) podstupuje strastiplnou cestu ledem a sněhem, aby zachránil svého jediného syna, kterého celý život zanedbával kvůli svým výzkumům. A vydává se do té největší klimatické katastrofy. Blbec. A jeho syn společně s bandou dalších lidí si udělá v nějakým kanclu v knihovně na Manhattanu ohínek v krbu, aby jim bylo teploučku. A rozhodne se topit knížkami!? Blbec. Knihovna je plná dřevěných židlí a stolů a polic! Vole! No, co už. Já na filmy tohoto typu koukám vlastně jen kvůli trikům... Sice jich bylo málo, ale ušly. No a tak se můžu těšit, až se mi do rukou dostane 10000 př.n.l. a 2012. To bude žůžo! ()

R4kosn1k

Když katastrofický film, tak pořádný kalibr ! :) Nejlepší katastrofický film, jaký jsem viděl. Především bylo dost dobrý (ironicky), jak utíkali v knihovně před umrznutím :DD, ale jinak dobrý! 7/10 ()

molcan2

Čítal som tu niekde komentár, že je to film pre teenagerov. Veď to ani nemal byť oscarový film- je to mamutí katastrofický film a každý kto chce vidieť ako naša planéta bude zničená si ho pozrie. Samozrejme, príbeh je jednoduchý- videli ste Zemetrasenie alebo Sklenené peklo? Samozrejme, že postavy su ako z kartónu- toto nie je Africká kráľovná alebo Skrotená hora- Je to film Rolanda Emmericha- pamätáte si Deň nezávislosti? Tak viete čo máte očakávať. Efekty sú extrémne dobré. Od tornáda v LA až po prílivové vlny vo veľkomestách. Proste klasický popkorňák. ()

Bozvav

Vcelku podařený snímek,ze kterého mrazí v zádech. Skvělé efekty, slušné dialogy, trocha sladkobolu v rodinných vztazích. Jako celek dobré. snad je ona naděje, že lidstvo "to dá" moc nevyzněla, neb představa že ze cca 100 mil. či více přežilo pár desítek tisíc moc optimisticky nevypadá. Za mne 75%. ()

Saur.us

Jedno velké katastrofické klišé. Ještě, že R. Emmerich ví, jak na to. Psi a děti neumírají a hrdinná smrt je povinnost každé pořádné vedlejší postavy! ()

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005