Dobrá trefa (TV seriál)

USA, 1995, 30 min

Tvůrci:

Mark Fink

Alan Ett

Daniella Deutscher, Megan Parlen, Hillary Tuck, Anthony Anderson, Adam Frost, Reggie Theus, Amber Barretto, Chad Gabriel, Jay Hernandez, Dick Butkus, Elizabeth Bogush, Betsy Palmer, Jazsmin Lewis, Roland Kickinger, Whitney Anderson, Michael J. Pagan, Alicia Lagano, Nicole Tubiola, Bodhi Elfman, Michael Trucco, Deborah Shelton, Bree Turner, Douglas Tait, Scott Whyte, Sean Moran, Dustin Diamond, Shannon Elizabeth, Meredith Monroe, Lee Whittaker, Mark Famiglietti, John Lee Ames, Arthur Rosenberg, Larry Sullivan, David Jean Thomas, Henry Dittman, Joel McCrary, Time Winters, Linda Porter, Willow Bay, Velvet Rhodes, Debbie Entin, Billy L. Sullivan, Susan Chuang, Phillip Glasser, Max Alexander, Michael Bryan French, Ebonie Smith, Greg Lindsay, Ray Xifo, Galyn Görg, Nigel Gibbs, Mark Sivertsen, Tim Haldeman, Rod McCary, Kristen Shaw, Jeff Austin, Veronica Lauren, Stephanie Arellano, Marques Johnson, Don Dowe, Philip Boyd, Lisa Leslie, Richard Marion, Todd Fraser, Lucy Butler, Janice Kent, Christopher Maleki, Phil Abrams, Rayne Marcus, Stacy Rukeyser, Chick Hearn, Gerry Lock, Mark L. Walberg, Erica Shaffer, Angelle Brooks, Eliza Coyle, Carl Gilliard, Patricia Place, Brien Perry, Mary-Pat Green, Mark Nutter, Sam Macaroni, Sebastian Tillinger, Susan Dalian, Shonda Whipple

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

• Šimpy

Nejlepší díl byl, jak celý basketbalový tým zůstal uvězněn v tělocvičně, odříznut od zbytku světa sněhem. ;-)(23.1.2013)

Jeden z mých dvou oblíbených seriálů ze školního prostředí, spolu s Heartbreak High. Hodně dílů je sice takových těch typicky výchovných, ale přesto má seriál svoje kouzlo. Rád na něj s nostalgií vzpomínám.(19.4.2005)

Tak tenhle seriál jsem měl taky hodně rád, ale více se mi líbila Kapela snů, Americká střední (USA High) nebo Konečně zazvonilo, nová třída(12.7.2006)