Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 3
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2000

Režie:

Don Roy King

Účinkují:

Série(46)

Wafs

Nedá sa to porovnať so slovenskými reality show. Oceňujem výber moderátora a som rada, že tam nestrčili nejakú blondskú, ktorá má na sebe o 2 čísla menšie plavky a nevie povedať jednu súvislú vetu tak, aby dávala zmysel. Jeff Probst vie chytro reagovať aj na nečakané otázky . ()

Tribuiani

Bezkonkurenční pořad, který dokázal zabrat celé mé "srdce pro reality-show". Mark Burnett kdysi viděl film Pán Much a podle něho tento pořad stvořil. Úžasně to zpracoval a díky němu vznikla taková "nádhera", která je doslova nepřekonatelná. Jak už tu padlo, v každé sérii si najdeme aspoň jednoho hráče, kterému chceme fandit a od té chvíle je pořad neskutečně napínavý (doslova manipulativní) a ve vaší mysli začíná vznikat jakási paranoia. Výzvy jsou hezky postavené a pokud jsou aspoň trochu akční, pořad vás už musí chytit za srdce... 80% ()

Brain32

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

S nadšením hltám každou sérii a každý díl! Jsem nadšen, tenhle seriál mě prostě dostal. Nemám rád seriály typu 2 a půl chlapa, přátelé, teorie velkého třesku jsem spíše na nějaké ty kompetice, soutěže, napětí, akce a proto mě tenhle seriál prostě dostal, zatím jsem viděl asi 5-6 sérií a stahuji další :-) silně doporučuji koukat v orig jazyce a stahovat pouze 720p, český dabing a COOL je strašná sračka! ()

Vitasex

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Od prvního dílu mě to dostalo, celá řada pro mě měla jen jeden mínus a to ten že princip hry zde pochopil jeden jediný člověk a to ten kterému sem nefandil. Při druhém sledování už jsem mu ale začal přicházet na chuť, a ačkoli jsem stále více fandil naivkám z Pagongu tak s vítězem jsem absolutně spokojený ! Ovšem za Borneo dávám 4*, 5* je za pořad jako takový. ()

mpet

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Asi jediná soutěž a reality show v jednom, která mě i po 20 sériích pořád baví. Protože tato soutěž není nikdy stejná. Pokaždé je na jiném ostrově, pokaždé jsou v ní jiní lidé a jiné charaktery, pokaždé jiné soutěže a občas změna pravidel. Jediné co mě zklamalo byla česká verze tohoto pořadu. Ta stála za prd. ()

CrazyAn

Survivor je i moje závislost :) Pořád na to musím čumět. Každou novou sérii očekávám s nedočkavostí a s nadčením. Vždycky musím vidět všechny díly. Ze začátku mi to přišlo ubohý a trapný, ale pak jsem tomu také podlehla a začala pravidelně sledovat. Rodiče vždycky na to nadávají, že je to blbost a hlavně jeden velký podvod... Nejspíš na tom je něco pravdy, taky že je to Reality, ale mě jejich kecy doufám nikdy neomrzí a bude mě to bavit ještě hodně dlouho! Je zajímavé koukat se na lidi jak podvádějí, vytvoří si mega kamarádství a po jedné vyslovené větě se rázem nenávidějí. Někdy je i obdivuji, jak dokáží tolik lhát a kolikrát jim to projde. Nechápu, že někdo takový existuje, ale pro prachy asi lidé dokáží udělat vážně cokoliv. Docela bych si to také někdy chtěla zkusit na vlastní kůži a ne jenom to sledovat. Moji oblíbení hráči: Rupert, Colby, Aras, Stephanie, J.T. ,Marcus, Tom, Bob, Cirie, Coach, Sugar, Ethan a spousta dalších :) Nejvíce nenávidění: Russel, Sandra, Boston Rob ()

ernesta9

Nejlepší je Rassle.... :-) Dabbing nic moc, ale jsem do toho blázen. Nemůžu prošvihnout ani jeden díl, dovolená bez kdo přežije je pro mě utrpení... ()

Kosarpa1

Kdo přežije je určitě nejlepší reality show, kterou jsem kdy viděla (samozřejmě americká verze). Sleduji ho pravidelně. Nikdy jsem se u žádné takové show tolik nepobavila. 100% ()

sun.eagle

První sezonu na Borneu jsem viděl čistě náhodou když jsem doma marodil a jen tak ležím v posteli a po Snídani s novou se najednou rozjela zvláštní znělka a dramatický úvod Jeffa Probsta. Tehda ještě nebyli žádní Vyvolení či Big Brother, Superstary ani nic podobného takže tahle reality show na mě působila jako zjevení. Sjíždím všechny sezony a mám období kdy stihnu celou sezonu za dva dny. Prostě to žeru a jsem tak daleko že se nachytám jak přemýšlím jak bych to hrál já. ()

Jamesan

MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY Naprosto geniální reality show v podání Jeffa Probsta, kde se každý soutěžící snaží dostat do finále at to stojí co to stojí. Někdo navazuje spojenectví s kýmkoliv jen aby nevypadl a někdo jen tak proplouvá nenápadně soutěží až se nakonec ocitne ve finále. Někdy občas lidé udělají opravdu vše aby se dostali co nejdál (například Ozzy, který si vymyslel, že mu zemřela babička a každý ho samozřejmě litoval ) .... Vždy když začne nová série tak si najdu svého oblíbence. Oblíbenci: Parvati Shallov, Amber Mariano, Rupert Boneham a Russel Hantz. ()

Swanny

Je to dost dobrá reality show. Neviděl jsem teda uplně všechny série ale určitě to časem doženu. Trochu mě teda štve že tam vemou jen lidi co je nějak zaujmou (berou tam jen šílěnce) ale o čem by ta reality show jinak byla? ()

MirINDay

Do děje se občas vmísí Jeff Probst a stane se něco, co by se nejspíš bez jeho přičinění nestalo. To ale patří ke kmenové radě. Prostě a jednoduše: Přelsti, přežij, přehraj. ()

Vodoromas

Vyborna reality show se spousta vycuranych intrik a neocekavanych zaveru. Od ty doby co se ve hre objevil Russel Hantz me tato show zacla bavit o neco vice. Jeho pohled na hru me oslovil a bavilo me sledovat a cekat co se bude dít... Prvni reality show u ktery jsem se tesil na dalsi dil ☺ maximalne spokojenej... ()

RyuzakiSE

Nepřijde vám taky divné, jak je možné, že jsou tam ženský oholený? A když přijde nějaká výzva, kde musí jíst např. mořské plody, tak to někteří nechtějí? I když na ostrově hladoví? No... ()

maty24

Nejlepší reality show. Ani po 25 seriich které sem zatím viděl mě to stále moc a moc baví.Super hráči,super soutěže, super moderátor prostě všechno super.Je velmi zajímavé sledovat jak hráči spolu manipulují a tak podobně.PS Jako nejlepšího hráče v historii survivoru považuji Russela Huntze ()

nolitimere

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Pre mňa neskutočná nostalgia ... cca. pred 14 rokmi som to videl po prvý krát a bol som unesený s toho a už vtedy som si hovoril , že niečoho takého sa aj ja raz musím zúčastniť/doteraz sa mi to nepodarilo/ ... teraz po rokoch stále tvrdím .že je to najlepšia reality show .... teším sa na ďašie sezóny.Hodnotenie: 90% ... nie som spokojný s víťazom tejto série. ()