Včelka Mája

• Japonsko Micubači Mája no bóken (více)

Předloha:

Waldemar Bonsels (kniha)

Série(2) / Epizody(104)

Animovaný příběh včelky a jejích přátel. (oficiální text distributora)

Anderton

Kedysi bežal tento seriál na našej verejnoprávnej televízii v čase, keď na ORF bežal Michael Knight. Viete si predstaviť tú dilemu? Ja som to striedal. Gottov album som si nikdy žiaden nekúpil. Možno tu som chytil zárodky mojej arachnofóbie. ()

heyda

Ty hvězdičky hlavně díky Božskýmu Kájovi. Včelka Mája mě nikdy moc neokouzlila. Když jsem byl malý, tak jsem ji sledoval jen zřídka. ()

fleker

nehorazna mystifikace...kdyz sem byl malej, visel sem na tomhle serialu jako nudle znosu...pak sem ale potkal vcelu...ochocil sem si ji a dal ji meno Subduralni hematom; a rozhodne teda nevypada jako Mája z televize...moje vcela hematom má 6 nozicek.. Maja 2 ruce, 2 nohy.. moje vcela hematom ma voci cerny..a kouka na me, jako dybych byl naka mozajka neboco, mája je ma bily jako pcp... Navic má blond vlasy a průměrná včela se doživa 23 dnu. Ja rikam ze mája neni ten za koho se vydava a klame svet. podle mejch prirodovednich zkusenosti se rozhodne o vcelu nejedna a vsadil bych na to delozni cipek dybych nakej mel. muj osobni tip je žirafa....nic to ale nemeni na tom, ze spolu s mym oblibencem, mirně retardovanym maniodepresivnim fobiotikem a na metadonu zavislym Vilíkem tvoři dokonalej tym ()

duklak2

Včely moc nemusím a dá se říci, že je i nesnáším, neboť mám na ně alergie. Ale u téhle včelky udělám výjimku. Máju jsem v dětství miloval. Dokonale nazpívaná úvodní znělka v podání Karla Gotta. Pamatuju si, jak tento seriál běžel o víkendu brzy ráno a já jsem vždycky vstával a s Májou prožíval všelijaká dobrodružství. ()

Chickenka

Můj nejoblíbenější seriál, když jsem byla malá. Vždycky jsem se na něj dívala než jsem šla do školky. ..."máme jí co závidět, výšku, z které vidí svět..." ()

BoPo

Mne to už ako decku prišlo moc decké. A spätne to hodnotím ako priveľmi východné. Buuu na včely. Nebavia ma tie skutočné a ani tie kreslené. ()

Marek1991

Priemerná rozprávka o včielkach, z ktorej si pamätám už akurát Maju a Vilka. Najviac však asi zvučku, ktorú naspieval Karel Gott, tá je naozaj perfektná. Zvyšok nie je nič moc, ale ani pokazeného tam nie je veľa. ()