Pán a pani Smithovci sú len jednou z mnohých dokonalých dvojíc z vymydleného stredostavovského predmestia... až kým nevyjde najavo, že v skutočnosti sú obidvaja nájomnými zabijakmi, ktorí pracujú pre dve konkurenčné agentúry a ich úlohou nie je nič iné, ako odprevadiť zo sveta jeden druhého. Hlavných úloh sa ujali Brad Pitt a Angelina Jolie pod vedením režiséra Douga Limana (Agent bez minulosti). Obidvaja protagonisti sa na svoje úlohy dôkladne pripravovali na strelnici, pričom Angelina Jolie svojho partnera prekonala. (oficiální text distributora)

Holina

Toto jsem nedokázal dokoukat do konce je mi líto. Zdá se že tomu něco xhybí, neřeknu přesně co, ale je to nějaké takové neslané nemastné ()

Paity

Spíše marketingové lákadlo pro každého, kdo chtěl vidět v akci dvojici A.J. a B.P. Výsledek je ale dle mého, ale také dle hodnocení lidí na ČSFD značně rozpačitý. Hlavně proto, že scénář toho prostě mnoho nenabídl. ()

Drc

Svižná akční komedie s hvězdným párem v hlavních rolích, která má výbornou prostřední část, ale bohužel zdlouhavější nudný úvod a neskutečně imbecilní závěrečnou přestřelku. Některé scény, hlášky a jiskření mezi manželi jsou však dokonalé, takže se určitě takovým nenáročnějším způsobem pobavíte. ()

Radim

Na to, aby se film dal brát vážně, tomu něco chybělo - buď větší nadhled a odlehčení, nebo naopak "černější" zpracování. Námět se mi hodně líbil, pár Pitt a Žolik jsou atraktivní. Rozvedení scénáře už ale bylo horší, první třetina byla skoro nudná. ()

jasiska

Dobre to vyzerá, úplná blbosť to tiež nie je, občas sa aj dobrý fór utrafí, Brad a Angelina MAJÚ chémiu a po druhom vzhliadnutí sa mi film páči ešte viac ako po prvom. Neni o čom - je to dobrý film:-) ()

Piškotka

Tenhle žánr moc nemusím a všemožné místy až přehnané triky a efekty už vůbec ne. Pustila jsem si film ze zvědavosti, jakže slavný manželský pár ve společné akci vypadá. Celkem jim to slušelo. Samotný začátek mě zaujal, pak už to bylo pouhé čekání na konec. Líbily se mi momenty typické pro všední život, jak spolu večeří, jak se potkají v koupelně. Doslova řečeno alespoň střípek něčeho, co bych zařadila do oblasti mezilidských vztahů. ()

Haymar

Když sem to viděl před pár lety prvně, přišlo mi to naprosto v pohodě... když sem to však viděl nedávno znovu, dospěl jsem k názoru, že jsem tehdy musel mít nějaké zatemnění mysli. Nezáživný a naivní blábol, který má pár světlých chvilek a stojí a padá (bohužel většinou spíš to druhé) s ústřední dvojicí Pitt/Jolie! (Zvláštní, jak se občas názor rychle změní, že?) ()

mirkaaa

Poměrně dobrý akční film s Angelinou Jolie a Bradem Pittem, který tak trochu připomíná Válku Roseových. Nejvíce se mi líbily vtipné hlášky manželů a závěrečná dlouhá přestřelka. Tento akčňák patří k mým top filmům. ()

Xavi6

Dobrá akce a hodně příjemný film. Není to čistá střílečka, ale taková i trošku komedie, trošku romantiky, prostě od každého sousta trochu. Moc mě bavilo sledovat Pitta s Jolie, už jen proto, že je mám oba rád. Každopádně oni si asi při tomto filmu na sebe tak zvykli až z toho byla láska opravdová. :) ()

Hanes88

Velice originální nápad. Sympatické ještě dvojnásob, že ti dva jsou i ve skutečnosti manželé. Jen doufám, že to tak nevypadá i u nich doma :-). Teď ale vážně. Film dost dobrý, nabitý efekty a dobrými hláškami. Navíc skvělý děj. Takže s čistým svědomím dávám 75%. ()

Prochy38

Neplánuji se moc rozepisovat, takže stručně. Moc milý a povedený akčňák! B. Pitt je super a A. Jolie nádherná a sexy! Příběh je jasný a moc dobře vymyšlený. Bavil jsem se, i když nejse o trhák, kterým se to honosí, ale líbit - se mi to moc líbilo... ()

Wishkah

Scény v domě, kdy se Pitt a Jolie snaží navzájem vyřídit, byly skutečně parádní. Bohužel zbytek filmu je průměrnou akční komedií, bez nějakého zajímavého momentu. ()

Jeržik

Bodám na klasiky a připichuju tomu další (pátou) hvězdu. Dokonalá akce, fajn hlášky, pohodová hudba, humor i chemie, to vše za plný počet. Liman si šahá na absolutní režisérské dno, aby tupohlavský scénář povýšil na geniálně-orgastický výplach mozku, který tu nebyl hezkých pár let. -Velký potlesk- To, co mi u filmu chybělo v kině, plně nahradilo HD a velká televize. Možná to bylo i tím, že jsem věděl, co čekat, ale každopádně jsem si to užil jako máloco. Kdykoli, kdekoli znovu. ()

system

Vyborne letni osvezeni. Akcni komedie, ktera si na nic nehraje, jen chce pobavit a to se ji dari temer dokonale. Urcite nebudu prvni ani posledni, ale o tom se zminit proste musim. Je to ustredni dvojka Pitt & Jolie, ktera patri k tomu nejlepsimu co jsem za posledni dobu videl. Je opravdu radost se divat, jak si uzivaji kazdou minutku na platne. Zaslouzene 4*. ()

Macik

Už dlouho jsem se tak nenasmál jak při tomhle filmu... Pár Pitt a jolie je naprosto úchvatnej.. už dlouhou dobu tu takovej nebyl.. Akci Liman zvládá taky dobře ba co víc místama skvěle (např. honička aut), jeho typická třesoucí se kamera se sem taky setsakramensky hodí.. No prostě co víc dodat.. K 5* chybí snad jen lepší scénář, kterej by mohl být víc komplikovanější.. ale jinak spokojenost.. :-) ()

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

08.09.2021

Herečka a scenáristka Phoebe Waller-Bridge (Potvora) si nakonec v seriálovém remaku akčního thrilleru Mr. & Mrs. Smith o manželském páru špionů nezahraje. Důvodem byly bohužel kreativní neshody… (více)

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

15.02.2021

Studio Amazon se rozhodlo oživit populární akční komedii Mr. & Mrs. Smith z roku 2005, v níž si tehdy zahráli Angelina Jolie a Brad Pitt. Nově se však příběh zpracuje do seriálu, v němž si hlavní… (více)

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Pitt a Jolie u moře

Pitt a Jolie u moře

19.07.2014

Angelina Jolie zahájila svoji režisérskou kariéru před třemi lety dramatem V zemi krve a medu. Na začátku příštího roku uvidíme její válečný životopis Nezlomný, studio Universal už nicméně stihlo… (více)