Svadbos

Hlúpy, skatologický a nechutný, ale miestamy ostro satirický a vcelku zábavný film. V USA film vyšiel rovno na DVD (nepremietal sa v kinách). ()

Mort09

Ali G je perfektní postava a S.B. Chohen je skvělý komik, ale Indahouse je jednoznačně nejslabší část jeho tvorby. Divák se sice občas zasměje, ale většinu času tomu chybí šmrnc a interakce s živými lidmi, které jsou základním kamenem jeho humoru (Da Ali G Show, Borat). 50% a to spíše z respektu ke zbytku jeho díla, objektivně by to mělo být ještě míň. ()

mine.slayer

Je nechutné když muž tak miluje svoje genitálie, ale když mu to pomůže ke stvoření parodie na svoje genitálie proč ne. Čest pro tohohle masturbátora nr. 1!! ()

kloubich

Film mě velmi pobavil. Jsou tam scény, kde se člověk zasměje nahlas, taky má vynikající soundtrack. Samozřejmě základ je vidět film v původním znění, český dabing vtipy naprosto likviduje (ale kde ne?). Možná jsem ale zaujatej, protože hiphopovou kulturu moc nemusim, takže pro mě je Ali G tak trochu based on true story ()

Alboin

Kruto realistický film, ktorý predstihol dobu a ukázal ako to tu raz bude vyzerať. Nebyť normálnych hercov asi by som dal odpad. Oceňujem Jungle, DnB a Martina Freemana ako smažku. Zbytok za veľa nestál. ()

Hrobař

Hned po Diktátorovi nejlepší Cohenovo alter-ego. Fóry od vyloženě primitivních po dobře mířené nutno dodat baví všechny a tak nestačí než fandit západnímu Stains ať keep it real! RE5TEPT boys ! ()

macoslavek

po zhlédnutí tanečku charlese dance už mi tywin lannister nepřijde tak děsivý :D ..jinak film přepísknutý, typický sacha. ()

maxmajky

Jeden z nejlepších komiků posledních let a jeden z jeho prvních filmů. Já jsem se rozhodně bavil, vtipné od začátku až do konce. ()

shinlove

Ístsájd iz d best, Vestsájd iz d best! :D :D :D :D I po letech jsem se zasmál jako když jsem to viděl poprvé :) 3* ()