Reklama

Reklama

Jedna rodina

(seriál)
Česko, (2022–2024), 78 h (Minutáž: 60 min)

Hrají:

Tereza Kostková, Tomáš Jeřábek, Filip Blažek, Berenika Kohoutová, Zuzana Vejvodová, Eva Holubová, Pavel Zedníček, Miroslav Vladyka, Sebastian Pöthe (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(78)

Obsahy(1)

Tři rodiny, jejichž osudy byly svedeny tak trochu náhodou. Jejich fungování závisí na pevně daném harmonogramu a spolehlivosti všech jejich členů. Vypadne-li jeden, celé společenství se ocitne v troskách. To ale může být zdrojem mnoha vtipných a nečekaných situací, které s sebou nese střídavá péče... Petra (Tereza Kostková) a Karel (Tomáš Jeřábek) Tejkalovi se společně střídavě starají o čtyři děti. Dvě má Petra s Filipem (Filip Blažek), Tomáš zase dvě s Klárou (Zuzana Vejvodová). Ta svého nového partnera, stále hledá, i když na ně má trochu smůlu.  I proto je pro ni možná celé nové uspořádání leckdy obtížné vstřebat. Filip má zase se svou novou manželkou Norikou (Berenika Kohoutová) miminko Mikeše. O které se pomáhá starat jeho tatínek, u kterého s Norikou žijí, Bob (Pavel Zedníček). Všichni s větším či menším úspěchem čelí nástrahám společné střídavé péče, pevným pravidlům i časovým, logistickým nebo finančním obtížím. (TV Nova)

(více)

Recenze (26)

herr_carter

všechny recenze uživatele

V rámci vyčkávání, než přítelkyně uspí dítě, snesitelné - zřejmě taková lepší Ordinace, řekl bych. Děj jakžtakž ubíhá, sem tam se stane vtipná scéna a je jenom děsná škoda, že všude musí cpát tu krávu Pagáčovou, protože její hraní je jako moje sraní....................moje hodnocení = 4 z 10. ()

Milda003 

všechny recenze uživatele

Měl jsem pochopení do konce druhé série, postavy mi byly sympatické, děj měl i hlavu a patu..Bohužel asi právě kvůli oblíbenosti se tvůrci rozhodli tam nacpat další herce, ale ne jen tak ledajaký.. mladé superhvězdy z ulice... Hned první díl jen samé otazníky kdo je kdo... Nevím... Měním hodnocení z 3 na 2 hvězdy.. fakt trapas... ()

Reklama

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

Když se sejdou tvůrci, co tvoří jen pro povrchní komerční účely, je z toho neskutečně ohavný výblitek. Být ve střižně, tak to normálně zničím, aby se to nedostalo za dveře. Jenže tvůrci to opravdu poslepují a pošlou to k očím a uším nebohých diváků. Doporučuji u každé  epizody dát si talíř s jídlem. Po snězení pokrmu pak neváhat s rozbitím talíře o hlavu. Vyhráno máte, pokud je ve vašem dosahu váza s vodou, která už zavání, ovšem smradlavá zálivka vás dokonale probere. Asi nejhorší případ je, když se v dálkovém ovladači vybijí baterky. Člověk přece jen zlenivěl, takže z gauče se mu vstávat nechce. Pak je ideálním pomocníkem prak. Sice televizi zlikvidujete, ale stále budete příčetní a sanitní vůz nebude třeba. Tento seriál je jen zmatené pitvoření, neobsahuje žádnou kvalitní a něčím zajímavou zápletku, režie už jen slouží k zastavení herců, co vůbec neodvádějí žádné líbivé herectví, kamera je půjčena z tv zpravodajství, celé to smrdí přestavěným studiem po obdobně pojatých seriálech a scénář je papír s rozmazaným exkrementem. Naprosto úděsné po všech stránkách. 0/10 ()

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Po prvních dílech, na které jsem se nechal zlákat sympatickým obsazením jsem si říkal, že jednou týdně to zvládnu, sem tam jsem se zasmál, je to ze života, co by ne. Ale od toho 10ho dílu to docela kleslo. Postavy v čele s tou od p. Vejvodové se začaly chovat dost nelogicky a až za hranou snesitelnosti. Ztratilo to přirozenost, přiblížilo divadelnímu vystoupení, a to nedávám... Vývoj postav nedává smysl, vše jak na houpačce. Na B. Kohoutovou se prima dívá, mám rád scény s p. Kostkovou a T. Jeřábkem. Jinak je to celé asi prostě další srajda. Ale p. Zedníček super. ()

Vajonek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Komentář psán po zhlédnutí necelé druhé série. K tomuhle seriálu jsem přišla náhodou až při jeho druhé řadě (maminku to chytlo, tak jsem si řekla, že zkusím nějaký ten díl taky:D), zprvu se mi nechtělo pouštět do další nekonečné záležitosti. Viděla jsem zatím pár dílů a překvapeně musím říct, že nelituji a možná si postupně doplním i tu první řadu. Je to taková nenáročná oddechovka, člověk se musí oprostit od spousty nepravděpodobností, zjednodušení, někdy nelogičností v chování postav; z mého pohledu to ale nepřekračuje únosné meze. Dokáže to být zábavné, někdy dojemné, s dobrými herci a na tento typ seriálu také jejich dobrými výkony (minimálně u těch hlavnějších postav - třeba takový učitel tancování je trošku "napřeshubu" jen jak se objeví v záběru). Na odreagování vlastně ideální. Uvidíme, zda si to s dalšími díly seriál nepokazí. Doufám, že ne. ()

Galerie (2 820)

Zajímavosti (3)

  • Město, ve kterém postavy žijí, je středočeský Beroun. (makimarketa)
  • Když Bob (Pavel Zedníček) pouští chlapcům album „In Rock“ od skupiny Deep Purple, zní skladba „Smoke on The Water“, která však vyšla na albu „Machine Head“ v roce 1972. (Jaryn.z.cech)

Reklama

Reklama