Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

Crocuta

Natalia Oreiro je sice kráva, ale v tomto případě bych si rád v praxi vyzkoušel ono okřídlené: "Hup na krávu!" ()

korbitch22

Každý z nás má nějaký ten filmový,či seriálový hřích.Já jich mám hodně a mezi nimi je i tahle teleblbina,která mě svého času dokonale bavila....Natálka k sežrání a dokonale vypatlaný Ramoneček....válel sem se smíchem.Bylo to vtipné,napínavé a dělalo si to srandu sama ze sebe. 55% ;-) ()

Arsenal83

Za pár vtipných momentov a úvodnú pesničku som dal až dve hviezdy, inak to bolo nekonečné a scenáristicky veľmi slabučké. Ale bola to doba, kedy latino telenovely fičali, dnes fičia turecké a tie sú určite horšie. ()

Dr.film odpad!

Natalia Oreiro si postavila na této telenovele celkem slušnou kariéru a slávu, což působí až neuvěřitelným dojmem. ()

Flego odpad!

Keďže azda všetky ženy v mojom okolí sledovali tento skvost a nechtiac som bol svedkom zanietených debát čo, kto, kedy, prečo a s kým... mal som predstavu, čo robí Natália a Facundo. Keďže som si pozrel necelú jednu časť ( mám právo hodnotiť ? ), tak sa zdržím hodnotenia... Ale nie. Je to odpad ! ()

Ilicka

Abych tak pravdu řekla, ona to není zas až takový hrůza. Když srovnám Divokého anděla s výplody typu Divoké kočky atp., pobíhá zde méně silikonových krasavic, méně se tu řve a ačkoli se za 270 dílů scénáristé ani herci nevyhnou trapnosti, dá se na to koukat, dokonce se zaujetím. Po třídením výzkumu latinskoamerické televizní kultury uznávám Muňecu Bravu jako špičku mezi telenovelami. Sea como sea, creo que Mili y Ivo es la pareja muy simpática y les doy tres estrellas. (Myslete si o mně co chcete:-D) ()

Ištván87

A na tohle jsem se tenkrát občas podíval se sestrama. To bylo asi tím dabingem. Nebo šlo o přechodné pominutí smyslu. Nicméně ze začátku to vypadalo, že se to rapidně liší od ostatních kolem poletujících telenovel, protože u těch hlavní hrdinka nenosila vytahaný lacláče, čepici kšiltem dozadu a nedržkovala na všechny lidi kolem. Je to jediná koukatelná telenovela s perfektním českým dabingem (obrovský nepoměr - většina dabérů jsou určitě lepší herci než ti, které dabují) a příjemně pošahanou Natálii Oreiro, hrdinkou mých pubertálních erotických představ (tehdy jí chtěl opravdu každý). P.S: Když se tak na to dívám po letech, to hodnocení zvednu. Je to tak trochu guilty pleasure. ()

kajda.l

Díky TV Relax mám opět možnost zhlédnout pár dílů této blbůstky. Člověk u toho vydrží, občas se zasměje, na Natálku se dá koukat (bez kšiltovky), Lina je šeredná. No, a když tomu dám subjektivních 50%, tak se svět nezboří. ()

duklak2

Divoká Natalia a příběh k tomu jak vyšítý na její míru. Tato telenovela mě celkem oslovila. Tento seriál řadím mezi překvapení v mém dospívání:) ()

Caelos

S Ošklivkou Betty je tohle asi nejlepší, co z jihoamerické nabídky telenovel vyšlo. A to hlavně proto, že jsem se u toho občas pobavil, respektive zasmál dvěma postavám řidiče a zahradníka, kteří tam zřejmě byli vloženi jako komediální prvek. Nicméně, abych to nepřehnal, nejedná se o nějaké salvy smíchu, spíše jsem se prostě pousmál. ()

Tommassi3 odpad!

Prej nápaditá komickosť !! Já prasknu !! ;) Té dvojkova další přiznaná úchylka, která z Natalie Oreiro učinila tuzemskou megastar.. Až o pár let později na Nově přišli na to, že telenovely z vlastních zdrojů se dají dělat i levněji.. ()