Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

Terez.S

pokud vezmeme v potaz úroveň současných telenovel, je tato argentinská, z roku 98 ještě hodně dobrá. jen ta délka (skoro 300 dílu!!) byla téměř vražedná .. ()

Marek1991

Presne ako tu spomína užívateľka Marina111 k týmto postavám mám určitú nostalgiu, sú tiež z môjho detstva a bola to skôr taká zábavná telenovela, bola iná ako ostatné, mal som rád zvučku, najmä Natalia Oreiro bola celkom pekná a najmä, keď bola s futbalovou loptou dopadali na mňa chvíľky úžasu, lebo v tom čase som hrával futbal, zbožňoval ho, často sledoval, skrátka aj s kamarátmi ním žil. Síce komercia a veľa obsahových nezmyslov, ale ako tak to bolo fajn. Ako raz jeden užívateľ na tejto stránke k jednému filmu napísal - Nostalgia je sviňa. ()

liquido26

Vím, že jsem divnej, ale když mi bylo 12, tak jsem Divokýho Anděla zbožňoval, hlavně Natálii:-) Kdybych to sledoval teď hodnotil bych už asi podstatně níž. ()

corpsy odpad!

Odporná, kyslá...radšej sa ďalej nevyjadrujem, neručil by som za seba. Na takéto seriály je aj TOP 200 veľa. ()

Hoyt

Tady trošku přitlačím na pilu. Hlavně z nostalgie, z úvodního songu a Natalie. V poslední řadě proto, že Divoký anděl byl z žánru telenovela naprostá špička. ()

ConanVJ odpad!

Telenovela která mě nikdy nezaujala jako každá tahle srajda. Něco prostě nezachrání ani pěkné modelky :D 0% :D ()

zdepapepa odpad!

Nedovolte, aby vám nostalgie zaslepila oči. Těžko říct, co bylo skutečným průkopníkem jihoamerických telenovel na českých televizích, ale tohle k tomu nemá daleko. Ono je to i znát na lehce nestereotypních dějových linkách a postavách. Osobně bych to ale spíš viděl na Esmeraldu. Rád bych našel nějaký klad alespoň na tu jednu hvězdičku, ovšem nic ze seriálu mě nikdy nezaujalo (ač někteří členové okolí to žrali), Natalia mně nepřišla přitažlivá a ani úvodní znělka mě nebavila. Proto odpad. ()

blackrain

Natalia Oreiro se v roli sirotka Milagros opravdu vyřádila. Poznávací znamení kšiltovka kšiltem dozadu. Všichni po Divokém andělovi šíleli a děsně telenovelu hltali. Přiznám se, že jsem se také koukala. Byla to docela legrace. ()

L_O_U_S odpad!

Hnusná kravina, která mě svého času neskutečně srala. Občas jsem měl chuť Natalii Oreiro (a vůbec všechny (s)tvůrce) něčím praštit. Kdo se dopočítá toho, kolikrát se Milagros s Ivem rozešli a zase dali do kupy, má u mě bod v oblíbené dvacítce. (62.) ()