Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace

• USA Starship Troopers 2: Hero of the Federation (více)

Nejlepší jednotka Federace se střetává s hordou nepřátelských brouků. Ale tentokrát na ni brouci čekají. Malá skupina vojáků, odříznutá na odlehlé základně od nejbližších posil, bojuje s daleko chytřejším a prohnanějším nepřítelem. Pokud stojí alespoň o malou naději, musí spojit své síly s nechvalně proslulým zrádcem Federace. V sázce nejsou pouze jejich životy, jde o záchranu celé lidské rasy. Jestli chtějí přežít, musí být rychlejší než brouci! (oficiální text distributora)

in flames

nahodnocujem pretože tomu číslu nerozumiem, a a min 4 by som dal pre finálový príhovor generála chrobáka !Film nesúvisí s 1 ale bez tak je to v rámci žánru a rozpočtu veľmi slušný horor. ()

Pollini odpad!

Mlžné a prašné opary bohuzel nezakryly amatérskou práci. Misto vyprahlé pouště dlážděná podlaha, příšerná kamera, hudba z Indiana Jonese, patetické vylevy, mimozemšťanska zapletka z ceckoveho filmu, podradni herci, celkově velice trapné. ()

doom.cz

Vyložený průšvih to nebyl. Průměrné béčko s celkem dobrým nápadem bohužel pokažené patetickým koncem a některými nepěkně přehrávajícími postavami. A závěrečná scéna byla vyložený trapas, tu bych si klidně odpustil. Urvaný z toho nejsem, ale ani jsem se moc nenudil a neměl potřebu to v půlce znechuceně vypnout, Burgi se dost snaží a vypadá docela věrohodně. Lepší dvě a půl hvězdičky. ()

megacik odpad!

Tento film, to je horor. Pri jeho pozeraní, som neuveriteľne trpel. Nespomínam si, či tam bola vôbec jediná scéna, natáčaná pri dennom svite. Všetko točili v tmavej šedi, kde toho veľa neuvidíte, asi aby ušetrili za efekty. Vizuálny dojem nula nula tma. ()

Antimat

Myšlienka filmu bola celkom dobrá.... Rovnako niektoré chrobáky (hlavne tie nové vyzerali ako larvy) Ale postavám som neveril ich role,zmena ľudí bola dosť gýčová a aj ich "attaky" premena bola dosť dementná,aj tie dementné reči okolo premeny.... škoda pretože po Hviezdnej pechote 1 prišiel brak s dobrou myšlienkou len katastrofálne podaný ()

Harry89

S postupem času musím říct, že to není vůbec tak blbé, jak jsem si myslel před (tvl) už skoro dvaceti roky... S výkřikem "Miluju kozičky!" pleskám tři hvězdičky. ()