Hříšný tanec 2

• USA Dirty Dancing: Havana Nights (více)

Když mladá Katey přijede s rodiči na Kubu, netuší, že zde objeví nejen vášeň pro tanec, ale i velkou lásku. Osudovým se jí stane setkání se sympatickým číšníkem Javierem. Mladý pár se spolu tajně schází v nočním klubu a trénuje na prestižní soutěž v tanci... Píše se rok 1958 a na Kubě vrcholí revoluce proti prezidentu Batistovi. Na Kubu přijíždí Bert Miller se svou ženou Jeannie a dvěma dcerami Susie a Katey. Katey se pomalu rozkoukává a podaří se jí nechtěně strčit do číšníka Javiera s tácem plným pití, který je za vylití potrestán. Druhý den ujede Katey autobus a Katey musí ze školy pěšky, což není zrovna bezpečné. Naštěstí Katey potká Javiera, který jí nabídne doprovod a Katey se dozvídá i o životě obyčejných lidí. Katey je pozvána Jamesem Phelpsem do tanečního klubu, ale od Javiera se dozví o tanečním klubu La Rosa Negra, kam chodí tančit Kubánci a s Jamesem tento klub navštíví. Když z klubu odjíždějí, James si na Katey dovoluje a Katey se vrátí do klubu. Javier doprovodí Katey k hotelu, ale druhý den dostane v práci výpověď, protože zaměstnanci se nesmí s klienty stýkat a v hotelu se dozvěděli o jeho noční procházce s Katey. Katey chce Javierovi pomoci a jde za ním, aby mu navrhla účast v taneční soutěži, kde vítěz získá pět tisíc dolarů. Javier je nejprve skeptický, ale nakonec začnou s Katey trénovat. Katey se před rodiči vymlouvá na Jamese, kterého donutila, aby ji kryl. (TV Prima)

Deimos

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +prostředí, příběh na pozadí určité doby, vetšiná herců je simpatická, romantická stránka filmu je fain -avšak taneční čísla jsou méně poutavá, hudba neosloví, děj nemá žádnou úchvatnou scénu/// Mám rád hudební filmy a určitě mám rád i předešlí díl. Ovšem hudební filmy stojí především na hudbě a zde najdeme soundtrack latinskoamerické hudby, která mě neoslovila, ale to by mohl být jen můj problém. Vádí mi míchání nových a známích písniček s těmi dobovými, je to nepřesvědčivé. S postavami problém nemám, jen si nejsem jist jestli je Diego Luna pro mnohé z vás lepší než Swayze a jak vás upoutá hlavní představitelka. Její sestra je ale symopatická. V toto směru jsem celkem spokojen. Jinak film ničím dalším moc neoslový, potěží Patrick Swayze na place a překvapivě originální taneční finále, kdy dojde k převratu. Ale jak říkám film hlavně stojí, tady spíše padá s hudbou./// Celkem 60%/// ()

mzss1 odpad!

Tohle rozhodně nemůže být pokračování solidní jedničky. Jako neříkám, že jsem byl z předchozího filmu unešen, ale mělo to aspon slušnou úrovň. Zato tohleto je úplně k ničemu. Brak jak vyšitý! Jediný, ale opravdu nepatrný světlý bod tohoto skvostu je herec Patrick Swayze, který měl v jedničce hlavní roli - zde má vedlejší, ale přesto potěší. To je vše. Nic v tomto filmu nefunguje. Divná dvojice, divné písně a tance hlavně. Proto hodnotím jen na 3% = odpad! ()

Snorlax

Ubohé pokračování, teda ono to vlastně ani pokračování není, ono to vlastně tak úplně není ani film. Nesympatičtí herci v hlavních rolích, nuda, bída, děs, běs. ()

gilmore_girl

Ackoli tohle neni pokracovani v pravem smyslu, jen pokracovani tematicke, s jinymi herci a v jinem prostredi, presto si tvurci neodpustili nekolik napodob a odkazu, ktere se mi ale libily (ne jako trapne kopirovani u Snezenek a machru po 25 letech). Patricka tam nutne cpat nemuseli, protoze navaznost neexistuje a on tam opravdu nevypadal dobre - ani tech par peclive naucenych tanecnich mambo pohybu uz mu neslo jako driv. Mezi hlavnimi predstaviteli to opravdu jiskri a kubanska hudba a tanec je sexy. O pribeh samotny nejde, neslo o nej ani v jednicce, takze pokud do toho jde divak s tim, ze neuslysi kdovijake dialogove perly, ale uzije si dirty hudbu a tanec, bude spokojeny. ()

HoneyBunny

Hříšný tanec 2? Blbost. Z původního Dirty Dancing je tam jenom Patrick Swayze a jinak nic. Je to taková báchorka o dívce, která přijede na Kubu a prožije první lásku, do které zasáhne revoluce. A občas se přitom hezky tančí. Hlavní hrdinka má nulové charisma, zato Diego Luna je prostře roztomilej latinskoamerickej hřebeček. ()

Sinecod

No jo, vypadají spolu trochu legračně. Romola je narozdíl od maličkého Diega značně kobyloidní, ale na půvabu jim to nijak neubírá. Dobrá muzika a atmosféra Kuby, roztančený tanec svádí se zavlnit v bocích. ()

DJ Lonely

Slátanina čerpající z úspěchu prvního dílu. Dvě hvězdičky za taneční čísla, ale jinak nuda, klišé, nuda a klišé... ()

swamp

Od tohohle filmu jsem ani nečekal, že bude lepší než Dirty dancing..proto jsem z něj nebyl vůbec zklamaný. Charisma Diega Luny, krása Romoly Garai a nostalgická vzpomínka na Patricka Swayzeho v kombinaci s nepříliš chytlavou muzikou dělá z tohoto snímku oddychovou záležitost. ()

Slarque

Nevím sice proč se remake maskuje jako pokračování, ale v žádném ohledu mě nezklamal. Tanec je hříšnější, Romula Garai je opravdu sexy (a navíc skvěle tančí), hudba více odpovídá mému vkusu a ústřední pár ve své romantické linii spolehlivě funguje. Nostalgici navíc zjistí, že Patrick Swayze ještě žije. ()

klerik

Jednotka ma nikdy neokúzlila - bola to rozprávka s pár peknými scénami. Z tohto dýcha realita a aj nepriek slabšej herečke, sa mi to páčilo (ako letná oddychovka). Tanečné scény a hudba nie sú až tak výnimočné, ale Diego Luna, nerozprávkovosť a cameo Patricka Swayzeho mi bohate stačili... ()

heyda

Je těžké dotáhnout se na klasiku nebo alespoň nepokazit Hříšnýmu tanci pověst. HT 2 se docela distancoval od původního snímku, takže naštěstí mu nezkazil pověst, ale je trochu nefér využívat původního názvu. Každopádně pro holky je tenhle film jak dělaný. Já jsem ho viděl jednou a stačilo mi to. 3/10 ()

Flego

Tak tomu sa hovorí nešťastný úlet ! Po nadpriemernej jednotke dvojka postráda ľahkosť, erotičnosť, pekné pesničky... Film v štýle Let´s Dance môže uspokojiť jedine priaznivcov tejto TV show. Po filmárskej stránke sú Havanské noci veľmi blízke telenovelám. Hoci nepatrím medzi nadšencov Patricka Swayzeho, jeden a pol hviezdičky patrí jemu. ()

borsalino odpad!

Přestože nejsem velkým fandou těchto filmů, tak musím uznat, že Hříšný tanec I. má něco do sebe. Ovšem II. je mimořádná slátanina, ten mládenec v hlavní roli, který vypadá jako patnáctiletý teenager, polovinu filmu trousí samá životní moudra, druhou polovinu se usmívá jako debílek. Ona americká slípka, trochu naivní, trochu zasněná a trochu pitomá. Děj rozkošně přešlapoval na místě a když už se nějaká etapa blížila vyústit do nějakého závěru, tak najednou pointa jako na potvoru zmizí a zase koukáte jako v Jiříkově vidění, kam se děj vypařil. Po pátém vypaření jsem se od snímku začal také postupně vypařovat a myslím, že jsem si zachoval nejen dobrý vkus, ale také zdravý rozum. Jedním slovem - PEKLO! ()

Xeelee

Rozdodoval jsem se mezi ** a **1/2, ale ta hláška na konci o tom, že se určitě ještě někdy potkají, rozhodla. Takových příšerností tam je bohužel víc. ()

SOLOM.

No a máme tady zase razantní sešup dolů. Já nikdy nebyl zrovna moc odvařený ani z originálu, ale to neznamená, že bych si o něm myslel, že je to špatný film. Nicméně toto pokračování už postrádá nejen slušný příběh, ale i dobré herecké výkony. Jako to kroucení prdelek bylo super, ženské sakra pěkné, i Patrick Swayze se tu objeví, ale já prostě dvojce nepřišel moc na chuť. ()

Kamca_

Neslyšela jsem na to moc dobrý hodnocení, ale když jsem to konečně viděla, tak musim říct, že to bylo hodně povedený. Líbilo se mi to mnohem víc než jednička, ale to asi hodně lidí nepochopí. Hlavním aktérům to spolu moc slušelo. Dávám 75%. ()