Pohledná a dobrosrdečná čarodějka Isabel Bigelowová se rozhodne začít nový život jako obyčejný člověk, tedy bez kouzel. Usadí se v domě poblíž Hollywoodu, ale brzy zjistí, že dodržet předsevzetí nebude vůbec snadné. Když jí v kavárně nechtějí pět minut po jedenácté přijmout objednávku snídaně, vrátí hodiny o deset minut zpět. Když zapomene peníze, vyčaruje si kreditku. A pokaždé si říká, že tentokrát je to opravdu naposledy. Jednoho dne si jí v knihovně všimne samolibý herec Jack Wyatt, který marně hledá neznámou herečku pro roli mladé čarodějnice do chystaného remakeu kdysi oblíbeného seriálu Moje krásná čarodějka. Podmínkou je, aby herečka uměla krčit nos stejně rozkošně jako kdysi její předchůdkyně. Na tiskovce Jack představí svůj objev, pozornost novinářů však upoutá především slavná Iris Smythsonová, která má hrát Isabelinu matku. Když Isabel krátce po začátku natáčení pochopí, že ji jen využili, rozhodne se pomstít a během chvilky svými nenápadnými kouzly Jacka znemožní… (TV Nova)

Warapeidza

No příběh je opravdu strašně odfláknut, žádné překvapení, všechno odsýpá podle klasických scénářů romantických komedií. Bohužel tady mi jaksi chyběla i ta komedie, zasmál jsem se opravdu snad 3-4 a to dle mého jaksi málo :('. N.Kidman tak vnímám jako nejzářivější vzpomínku na tenhle snímek, její roztomilá Isabel celému filmu s přehledem kraluje. Bohužel, na víc jak dvě hvězdičky to ale nevytáhla ani ona, bez ní by to hodnocení bylo ale ještě o dost horší... ()

lapatata

Nicole Kidman má obrovský talent, charisma, nos na dobré filmy a nadání na pravidelné přešlapy. A když už přešlap, tak pořádný.... třeba Magická posedlost, Nevěsta přes internet a................... tohle? Tohle se opravdu nepovedlo. ()

lele

tenhle film má jednu zásadní vadu, která mi jej celý naprosto znechutila - ústřední myšlenku. Že někdo NEchce umět čarovat? Chacháá! ()

P@\/EL

Lehce nadprůměrná komedie, která rozhodně nenabídla takové množství komických situací, aby mě dosyta pobavila. Děj hýří prázdnotou a místy velkou nudou. Osobně si myslím, že to mohli tvůrci proložit trochu více humorem. Jediné, co mě docela zaujalo, byly povedené čarodějnické kousky v podání hlavní hrdinky. ()

Tomulka

Bohůžel to nebylo zvládnuto scénáristicky a režijně taky moc ne. Protože Nikol Kidman byla naprosto famozní. Shirley MacLaine a Michael Caine zahráli také dobře což od nich nic jiného ani nečekám, ale Ferrell, proč on, Proč tam nedali někoho jiného? Volba obsadit jeho do tohoto filmu byla rozhodně chybou, která společně se špatným a špatně podaným dějem byla velká. ()

9alena9

Podľa bodovania je to určite nepochopený film a to je škoda, veľmi som sa pri ňom bavila,Nicol vie robiť zázraky a nielen ako čarodejnica,proste je na ňu super pozerať. ()

marien1039 odpad!

Nemám ráda Nicole Kidman, kromě toho, že má naprosto nevýrazný oblíčej, tak prostě neumí hrát. Kde jsem ji viděla, tak buď to byl naprosto otřesný výkon a nebo představovala roli hloupé nány. Což mi nabízí jen jednu možnost: Nicole Kidman v takových filmech nehraje, jen přehrává svoji vlastní osobnost. A stejné je to i v tomhle kekelu. Isabela je naprosto stupidní a švihlá role a rovněž postava Jaka Wyatta je dost iritující. Celkově je ten film je hodně přiblbý. ()

Snakefinger

Zpočátku to vypadalo na děsnou blbost. Pak se to zlepšilo na jenom průměrnou blbost. Prostě nic vyjímečného, ale ani žádný super propadák se nekonal. Ale tento film, i když se jedná o komedii, Vás zaručeně ničím neobohatí a bohužel, což je průšvih ani ničím nepobaví. Takže horší průměr. ()

zeromen

Slabé, nudné a bez vtipu ale i tak je to docela kouzelná komedie s výbornou a sexy Nicole Kidmanovou, zato Will Ferrell děs a hrůza. Komik a herec na baterky. ()

Pintenta

Ach jo, takáto somarina a Nicole v nej? Začala som pozerať tento film s nádejou na kvalitu. Lebo Nicole som zatiaľ nevidela hrať v zlom filme. No omyl, ako tento celý film. Jeden veľký omyl. Neviem, čo tým chcel režisér povedať, pre mňa nuda nuda a zase nuda bez hlavy a päty, navyše s chýbajúcim dejom. Za mňa nie, aj keď Nicole patrí medzi moje obľúbené herečky. ()

Katz

Nicole je skvělá a je jedno jestli je to čarodějka nebo je zrovna mrtvá a ani o tom neví. Ať jsem ji viděl hrát jakoukoliv roli, tak mě vždycky přesvědčila, že prostě umí. A Will Ferrell si střihnul správnýho skorochlapa s trochu, ale fakt jenom trochu ujetým pohledem na svět (jakože svět jsem já:-) ()

Shidlo

Možná patřím do té kategorie, která má ráda romantické filmy s dobrým koncem a špetkou humoru, protože mně se tahle "končící" čarodějka prostě líbila:) Fandila jsme jí, aby se ovládla a kouzla přestala používat, aby se z ní stala "normální" dívka. Ale určitě je to velké pokušení a když se nad tím tak zamýšlím, tak by se občas nějaké to kouzlo na ty arogantní a namyšlené frajírky hodilo:) Isabel a Jack nakonec zjistí, že láska je plná kouzel i sama o sobě a tudíž není nutné jí ještě nějakýmy čáry kořenit a máme tady happy end...ale přece jen...Isabel? vážně Ti nevadí, že Jack, podle jeho vlastních slov, miluje Samanthu?:)))) ()

maat.re

Nicole Kidman je dobrá herečka a předvedla dobrý výkon. Ale celkově film mi moc nezaujal. Velmi jednoduchý příběh, který by se dal vmáčknout do trochu kratšího času. Ale pro příjemné odpoledne proč ne. ()