Pohledná a dobrosrdečná čarodějka Isabel Bigelowová se rozhodne začít nový život jako obyčejný člověk, tedy bez kouzel. Usadí se v domě poblíž Hollywoodu, ale brzy zjistí, že dodržet předsevzetí nebude vůbec snadné. Když jí v kavárně nechtějí pět minut po jedenácté přijmout objednávku snídaně, vrátí hodiny o deset minut zpět. Když zapomene peníze, vyčaruje si kreditku. A pokaždé si říká, že tentokrát je to opravdu naposledy. Jednoho dne si jí v knihovně všimne samolibý herec Jack Wyatt, který marně hledá neznámou herečku pro roli mladé čarodějnice do chystaného remakeu kdysi oblíbeného seriálu Moje krásná čarodějka. Podmínkou je, aby herečka uměla krčit nos stejně rozkošně jako kdysi její předchůdkyně. Na tiskovce Jack představí svůj objev, pozornost novinářů však upoutá především slavná Iris Smythsonová, která má hrát Isabelinu matku. Když Isabel krátce po začátku natáčení pochopí, že ji jen využili, rozhodne se pomstít a během chvilky svými nenápadnými kouzly Jacka znemožní… (TV Nova)

Umělec

Farrela mám docela rád, ale tady se mi nelíbil. Škoda, že postavu nehrál takový Jim Carrey. Zato Nicole Kidman byla opravdu roztomilá... ;-) Za to * navíc.... 70% ()

Marčus

Film jsem, přes značnou snahu, neodkázal shlédnout celý. Nelíbilo se mi prakticky nic. Ochablý děj, absence vtipu atd. 35 % ()

Mirrabel

Dost průměrná komedie. Oba hlavní hrdinové své role přehrávali a moc nebavili. Našlo se tam pár vtipných scén, ale to je tak vše... ()

sun.eagle odpad!

pro mě naprosto nekouakatelné, přijde mi to jako uplná ztrata času, zbytečnost který nestojí za muj čas. Ani Nicole to nezachrání. Navíc jsem vysoce alergický na Willa Ferrella, ani nevím proč ale pokaždé co ho vídím bych ho nakopal. ()

Eres odpad!

Nevkusné,odporné,trapné,slizké.Nevím co více napsat.Od začátku do konce jsem byl pohoršen.Med mazaný kolem pusy byl opravdu odporný.Zoufalé herecké výkony.Ubohé a bíjící se dialogy.Tady mi přišlo všechno špatně. ()

ArtLucie

Obávám se, že Will Ferrell nebyl ani tak krok vedle, jako přímo skok vedle. Film jsem více méně přetrpěla až do konce, zajímalo mě co s tím dál udělají, a na Nicole se naštěstí dá dívat i kdyby hrála hluchoněmou. Jinak absolutně pohřbili vcelku dobrý námět, mohlo to být mnohem lepší, mnohem! Dávám 3 hvězdičky za Nicole a Michaela Cainea, zbytek nestojí ani za řeč.. ()

Ospalek odpad!

Vražedná kombinace jednoho debila s druhým + Nicole Kidman vytvořili úplně trapnou snůšku keců o smyšleném životě. Zase stejná otázka: Komu by se nelíbilo mít v životě všechno co chce, nepotřebovat peníze a žít si jako v pohádce? Určitě každý by to snesl, ale film, ve kterém to hlavní postava (čarodějka) odmítá mě vážně vůbec nezaujal. S výkonem Nicole Kidmanové a jejího otce se to snést dalo, ale neustávající ječení Willa Ferrela bylo opravdu neúnosné, a ještě, když potom pustili do rozhodující chvíle moji nejoblíbenější píseň (Everybody hurts) tak mě to tak dožralo, že jsem musel dát odpad. V takovém béčkovém filmu pustili , ještě navíc znělku z kriminálky New York... Opravdu hrozný zážitek, který patří k jedněm z nejhorších... Snad to příště bude lepší. ()

faish

Celkom príjemný film, ani som sa pri ňom nenudil, ani ma nejako neoslnil, kažkopádne nesklamal. Nicole Kidman podala ako vždy dobrý herecký výkon. Zápletka aj finále sú celkom slušné, takže som spokojný. ()

mihozu

Musím uznat, že mě tato "komedie" nesmírně zklamala. Vzhledem k faktu, že zde vystupovala Nicole Kidman, čekala jsem od filmu mnohem více. Děj byl opravdu nezáživný a nudný. Měla jsem asi po půl hodině chuť to vypnout, ale nakonec jsem se přemohla a film dokoukala. ()

Marty1905

Zajímavý námět to co jsem ve filmu viděl nebylo nic špatného místama se dalo i bavit řekl bych že tři stárs jsou optimální. ()

mapar

V tom filmu je tolik věcí špatně, že z toho jde až hlava kolem. Je to komedie, která ale není moc vtipná, je to romantika, kde ale romantiky moc není nebo moc nefunguje, scénář má tolik slabých míst, že by mohl zaskakovat za cedník, herci hrají, ale nemají moc co. Na druhou stranu, pokud byste někdy chtěli dokonalý příklad filmu, který utáhl jeden jediný herec, o moc lepší příklad nenajdete. Nicole Kidman nemám jinak moc rád, ale tento film táhne neskutečným způsobem, dokáže postavě vtisknout tak obrovskou energii a charisma, že všechny neduhy filmu rádi odpustíte a prostě jen s radostí sledujete jak Nicol před kamerou blbne. ()