Janek

docela svižná teen-komedie, která nijak nenudí, občas je dost vtipná (vlak), občas dost trapná (robot), prostě takovej pěknej průměr - 50% ()

eraserhead666

Američtí filmaři Slováky prostě musí hrozně milovat. Jinak vlastě docela nuda s převážně trapně nepovedeným pokusem o humor. Zábavné mi na tom přišlo snad jen to Slovensko. ()

claudel

Vynikající komedie, u které jsem se válel smíchy. Jen to trochu přehnali s utahováním si z jednotlivých evropských národů. Zvláště Slováky teda ponížili a zesměšnili dost ukrutně. Nejlepší jsou Vinnie Jones a jeho partička fotbalových fandů a Matt Damon a jeho Scotty doesn´t know. ()

Sofia

Trapně zábavné. Dá se to taky použít jako společenská hra "Kdo objeví více pražských reálií" nebo "Kdo objeví více slavných tváří ve vedlejších rolích" - mě zaujal především Matt Damon (vsadila jsem se se svým partnerem o stovku, že je to fakt on a vyhrála) a bojovnice Xena jako velitelka sexuálního salónu. Na American pie to ale zdaleka nemá. ()

Ištván87

Po velice dlouhé (několikaměsíční) rozvaze jsem se rozhodl ten film přeci jen vzít trochu na milost. Když to totiž budu brát podobně jako třeba Zahulíme, uvidíme, kde taky nebylo poznat co je realita a co jenom zhuleneckej výplod dvou dementních mozečků, tak můžu říct, že mě to docela pobavilo. Alespoň je to další důkaz o demenci průměrných Američanů. Jeden chlapík jede do Evropy, páč mu zahnula holka, což ho vede k jasné zprávě, že se zamiloval do své Evropské e-přítelkyně. Do kufru si přibalí svýho debilního kamaráda, jednu holku a jejího divnýho bráchu, kterej si s sebou bere jakousi velice prapodivnou knihu, jejíž autor zjevně neměl ani ponětí o tom, jak Evropa vypadá. A pak už to jede - v každé zemi to, co je podle Amíků pro ni typické. V Anglii hooligans, v Nizozemí prostituce a drogy, v Německu jeden mrňavej fašista (asi vůbec nejvtipnější scéna z celýho filmu) a na Slovensku Eli Roth, resp chudoba, kterou tu tak rád předváděl ten výše uvedený pitomec, mimoto "režisér" hororového "filmu" Hostel. Právě to Slovensko mě osobně nejvíc nakrklo (a to jsem ze Západních Čech). Já vím, že má jít o srandu, ale nechápu, proč je Slovensko stejný jako Rusko??? Na jedný straně východoevropský slum, na druhý straně luxusní hotel a diskárna? To se dneska asi jinde než v Rusku nevidí. Je fakt, že to beru trochu moc vážně, tak já toho radši nechám a dám teda dvě hvězdičky, ovšem opakuju, že je to s největším odříkáním. ()

Necrotongue

K Eurotripu jsem si už před lety vytvořil zvláštní vztah, a jak jsem dnes zjistil, nic se pro mě nezměnilo. Scénář není v podstatě ničím jiným než obří kravinou, jenže i když jsem tady narazil na nejeden trapný moment, pořád na mě film působí pitomě roztomilým dojmem a u většiny vtipných momentů jsem se znovu dobře bavil. Snímek navíc přesně ukazuje pohled Američanů na Evropu, takže i kdybych žil v Bratislavě, nemohl bych se urazit. Zvlášť, když to byly jasné Košice (alespoň na pohled). ()

becki_tu

Typická americká teenagerovská komedie se špatným scénářem. Ikdyž komedie je možná silné slovo. Párkrát jsem se sice pousmál - italský teplouš ve vlaku, "fandové" Manchesteru, "ošklivá" Bratislava, bráška Mieke hrající si na Hitlera, ale to je tak asi všechno. A chudáci někteří vztahovační Slováci. Americký smysl pro humor v podobě "postapokalyptické" Bratislavy by nemuseli tak úplně docenit. ()

Beastmaster4

Tvůrcům bych pro příště doporučoval si před natáčením podobného filmu prostudovat život a zvyky v evropských zemích. Jako komedie Eurotrip funguje celkem slušně, několikrát jsem propadl záchvatu smíchu :-). ()

Kamca_

Docela jsem se u toho bavila. Jinak to byl průměr. Dávám 55%. Na víc to opravdu nemá a to si myslim, že jsem dala ještě hodně procent na to, jaký to ve skutečnosti bylo. ()

Shaqualyck

Vtipné v detailech, nefunkční jako celek. Eurotrip se snaží brát (sub)žánr teenagerské komedie s nadhledem a pokouší se ho jakoby parodovat. Problém je však právě to „jakoby“, neboť navzdory sympatickým náznakům tenhle film vlastně po většinu času těží ze stejných atributů jako profláknuté kousky typu Road Trip nebo American Pie. Opravdu od plic jsem se zasmál jen když se na scéně objevil Matt Damon a spustil Scotty Doesn´t Know. BTW docela by mě zajímalo, jak se tvůrcům podařilo narvat Vinnieho Jonese do dresu Manchesteru United ;) ()

ScarPoul

Eurotrip je bláznivou komédiou uťahujúcou si zo všetkého a zo všetkých, ale predovšetkým z Európy. Síce to nie je nápadité a ku koncu to stráca šťavu, hlavne dementným koncom a zvláštnym happyendovým stretnutím, ale pri Bratislave a Absinte sa mi naozaj zbiehali slinky. Herci sympatický, príbeh slušný. Ak chce človek zabiť hodinku aj pol pri naozaj pohodovej komédií, kde prevládajú prsia a penisy, tak eurotrip pobaví, ale stále sa nesmie zabúdať, že je to predsa len americká komédia. ()

Pepy

Podle toho co jsem slyšel, jak je tento film úžasný, no a ty hlášky, sem si říkal, že to musím vidět. Podíval jsem na hodnocení a a překvapilo mě, jak je nízké. No, ale přece jenom jsem si to stáhnul a myslím, že jsem udělal velkou chybu. Jako je to taková komediální klasika, na nízké úrovni, ale přece jenom jsem to musel ocenit na 3*, kvůli našim hercům, ale také díky hláškám, které se docela povedly, ale škoda, že si pro mě museli vybrat zrovna tento snímek. Takže na druhou stranu, jsem zas takovou chybu neudělal :-). ()

rawen

Festival koz a slabšího humoru, jestli mají všichni američánci podobné představy o "východní" Evropě tak pánbu s námi :/ 4/10 ()