Síla lidskosti - Nicholas Winton

Matej Mináč

Patrik Pašš

Zvuk:

Igor Vrabec

Veľmi, veľmi silný dokument o človeku akých mnoho nie je.(20.6.2009)

Na tomhle dokumentu jsem by se školou v kině tak před 5-ti až 6-ti lety a dodnes si to velmi dobře pamatuji. Je to výborný dokument o úžasných činech, a také potvrzuje že někteří lidé mají srdce opravdu na pravém místě. Velmi silný a nezapomenutelný zážitek.(23.2.2013)

Mel jsem nabulino(14.4.2013)

Páni... Slova jsou zbytečná. Nejlepší český dokument o opravdovém hrdinovi. Byla jsem dojatá k slzám. Nechápu že, Nicholas Winton ještě nemá nobelovu cenu za mír.(24.9.2013)

Schindlerův seznam je úplně o něčem jiném!!! nechápu, že vůbec někdo může vypustit z pusy srovnání.. Schindler vydělával na lidském neštěstí, zatímco Nicky Winton byl člověk s VELKÝM srdcem bez myšlenky na něčem vydělat, ale pomoci! Navíc neměl ani pocit, že udělal něco mimořádného, ani o to nemluvil, manželka na to přišla až dohledáním spisů na půdě.. Nicky Winton motivoval nemálo lidí k nesobeckosti a lidskosti, byl důkazem, že opravdový anděl může žít i v lidském těle na pozemském světě. Moc pěkný dokument.(4.7.2015)

Souhlasím s komentářem "Matty" . Dávám 5 * a 83 % .(10.8.2016)

Síla.(9.12.2016)

1 4 6 8 9 10 11 následující >>