V tomto filmu uvidíte akční scény, při kterých se vám zastaví srdce a vlasy vám budou vstávat hrůzou. Claire, kterou znáte z prvního dílu, se stále nemůže vzpamatovat z toho, co prožila. Ozve se jí její stará láska Buddy. Chce se rozptýlit a zároveň oživit jejich milostný vztah, a tak ji pozve na Floridu. V letadle se objeví únosci a konflikt způsobí havárii. Letadlo skončí v močálech a na ty, co přežili, čeká další nebezpečí - útok strašného krokodýla. Podaří se jim ho zlikvidovat, ale z vítězství se radují předčasně. V hlubinách močálu už číhá další bestie. (oficiální text distributora)

lady01 odpad!

NO, co k tomuhle filmu dodat? Nemelo to cenu ani dokoukavat. Na zacatku jsem nevedela, jestli se mam smat nebo brecet, ale sanci jsem tomu dala. Zbytecne... ()

pospech11 odpad!

No tenhle serie mi připomíná miniserii Octotpus. Opět nechápu jak se tohle mohl někdo natočit. Já bejt režisérem tak se na konci kdy zhlédnu film v celku zastřelím. ()

Rathalos odpad!

Este vacsia ko*otina ako jednotka,strasne po kazdej stranke,zbytocne nieco riesit a rozoberat,odpadova zalezitost...:-) ()

hribisko

Po (svým způsobem) zábavné a povedené (ehm) jedničcce zklamání jako hrom. Mohla to být kultovní sračka, ale totální nedostatek nadhledu dělá z krokodýla 2 jenom tu sračku. A přitom náznaky by byly, tak aspoň za ně díky. ()

ing.man odpad!

Takhle jsem se nezasmál už dlouho aspoň od filmu Plan 9. Ale Wood měl talent na loozerství, tohle je míň něž brak! ()

Markuss odpad!

První krokodýl, též hodnocený odpadem je proti tomuto skvostu filmem hodným Oskara. Krokodýl 2 je největší paskvil v dějinách kinematografie. Režisér a scénarista patrně trpí mozkovými disfunkcemi a proto od první minuty sledujeme totálně zfušovaný snímek začínající přepadením, konkurujícím snad jen filmům s Casperem van Dienem. Poté následuje let končící havárií je snad ještě větší blamáž než film Maximální Turbulence. Bezvýznamní cestující zemřou a ti důležití přežijí bez škrábnutí. Krokodýl, o kterém film je se objevuje asi od půlky. Vždy se vynoří narve si „herce“ do tlamy a odplave, nebo „odjede“, jinak se jeho pohyb nazvat nedá. Řady herců řídnou, ale mě na rozdíl od distributory proklamovaného vstávání vlasů, zachvacují výbuchy smíchu, protože tohle snad nikdo nemohl myslet vážně. Postav ubývá a film graduje, krokodýl výskokem zničí vrtulník a pronásleduje zamilovaný pár. Nebudu nikoho napínat všechno dobře dopadne a krokodýl vybuchuje se slovy: „je s tebou konec mizero!“. Konečně jsem si mohl oddechnout. Nekončící filmové martyrium bylo za mnou. Odpad! ()

Godhaj

,,Ty zatracenej balíku, sežer mě!“ Pokračování nervy drásajícího dramatu o konfrontaci lidí s přerostlým plazem u mě dopadlo podobně jako první díl. Tentokrát tvůrci zvolili atraktivnější prostředí močálu. I zápletka byla na zvířecí horory poměrně dobrá. Největší problém jsem měl se scénářem, který se doslova utápí v hysterických výlevech všech zúčastněných. Ti na sebe neustále řvou různé povely, které nedávají žádný smysl. K tomu se přidává ne zrovna povedený dabing, čehož nejhrůznější příklad je jeden záporák, kterého nadaboval ten samý herec, který dabuje Dawsona z Dawsonova světa. Krokodýl je ztvárněn podobně jako v jedničce. Napůl ze dřeva, napůl počítačový, který je však na poměry žánru a rozpočtu docela kvalitně zpracovaný. Kdyby tedy nebylo bandy hysterických postav, mohlo jít o vskutku povedenou zábavu, takhle je to zábava trochu otravná. ()

vlKousek odpad!

Dobře, můžu opět rozšířit svoji sbírku o další odpad!, to je snad ještě horší než 1ka a to jsem myslel, že už nejde, dobře, už radši nebudu myslet :D ()

Předseda odpad!

Šokující, jedním slovem šokující je text distributora.... Od teď budu mít noční děsy a igeliťák pod prostěradlem. ()

bobin odpad!

Trosečníci putující močály po krkr ve vodě stále vykuřují nové a nové cigarety a doutníky , krokodýl vyskočí z vody a stáhne pod hladinu letící helikoptéru , benzin volně rozlitý na vodní hladinu ďábelsky mnohočetně explduje - prostě tvůrci tohodle " díla " z nás dělají totální idioty . Ale děti by se snad mohly bavit . ()

bulawaio odpad!

Tak jedem, jednička byla vrchol debility, tak proč nenatočit další díl? Krokodýl dvojka nám sice nenavazuje na jednotku, ale hlavní hrdina, náš krokodýlí zabiják, je pořád stejně dokonalý. Jeho intelekt nezná mezí a umí skákat jak kamzík. Luxus pro všechny. Na druhou stranu je to o něco lepší než jednička. Z odpadu odpadů se toto vyšplhalo na obyčejný odpad. Už sem celej natěšenej na třetí díl a doufám, že mi pak k tomu někdo natočí ještě nějaký remake. ()