Připravte se na bláznivou komedii v produkci Ivana Reitmana! Nyní uvidíte nic neskrývající necenzurovanou verzi se vším, co vám v kině neukázali! Joshova (Breckin Meyer) dlouholetá přítelkyně Tiffany začala studovat na jiné univerzitě než on, což je na delší dobu odloučilo. Denně si telefonují, když však jednoho dne Tiffany přestane odpovídat na vzkazy, začne mít Josh pocit, že už jí na něm nezáleží. Nechá se svést přitažlivou Beth (Amy Smart), ale jejich dovádění je natočeno videokamerou a aby toho nebylo málo, je tato videokazeta plná sexu omylem odeslána Tiffany. Zoufalý mladík se rozhodne předhonit pošťáky a vydat se spolu s přáteli na 1800 mil dlouhou cestu do Texasu, aby videokazetu zadržel... (Bonton Home Entertainment)

Gilmour93

Už tehdy T.Phillips prokázal, že se v něm skrývá víc, než jen autobusový foot fetiš a Road Trip mohu směle označit za jednu z nejméně trapných náctiletých komedií točících se kolem známého sloganu Sex, drogy a… zase sex. Podařilo se překousnout soubor více, či méně tragikomických herců (za všechny S.W.Scott, jenž se již stěží vymaní ze škatulky nadrženého dárce spermatu) a možná si dokonce i řeknete, že Paulo Costanza je pro filmy řešící adolescentní pokusy o zásun (v THC oparu) škoda. Po historce o burákovém máslu, koulích a psovi jsem nabyl přesvědčení, že alergie na arašídy je pro některé lidi právě díky této vzkazce spíše psychickou záležitostí.. ()

Hal_Moore

No, Prcičkovské sérii (původní trilogii) Road Trip sahá někam do pasu, v žánru teenage komedií je někde u středu a úrovní vtipů v těsné blízkosti She's the Man či českých Snowboarďáků. Vtipům se občas zasmějete, ale napodruhé už je všechno suché a v několika případech i krajně trapné. Herecké obsazení nenabízí krom nahé Amy Smart a Stifflerovsky božího Seanna Williama Scotta vůbec nic, navíc mi vypravěč přišel šíleně otravný a totálně mimo mísu. Scény s krmením hada mi vůbec vtipné nepřišly, když nad tím teď přemýšlím, nejvíc jsem se smál při zjištění, která videokazeta byla poslána a při skoku přes potok. Ne, od Road Tripu jsem čekal více a jeho status kultovní komedie nechápu, to bych spíše čekal u Eurotripu, kde jsem se bavil o poznání častěji. ()

Brouk

S hrůzou v očích jsem očekával co to bude až "to" shlédnu, ale byl jsem příjemně překvapen. Jedna z mála koukatelných teenagerovských komedií.... ()

Aluska88

Zcela typická, americká, bláznivá jízda. Proč oni musí do těchto filmů pořád cpát výrazy jako "koule, pták", apod.? Velmi často ještě s doplněním příslušně vulgárních a nechutných scén. Bez těchto aspektů bych možná hodnotila i výše. Ale kdyby zde nehrál, pro mě nejsympatičtější a dost velký klad tohoto filmu, Breckin Meyer, a další známí herci z teen komedií, hodnotila bych klidně i méně. ()

maxi6

Rozhodně tento typ komedií není moje krevní skupina. Teenagerskými snímky nás amíci zásobují den co den, bohužel najít ten, který bude lahodit našemu oku a cítění je jako hledání jehly v kupce sena. Kromě několika hlášek a nadevše převyšujícího malého ušatého DJ Quallse, vše opět sklouzává do běžného stereotypu konzumní zábavy dnešní mládeže. ()

freddy

Na tento film nahlížím jako na klasiku mezi teenage komediemi. Film vznikl nedlouho po prvním díle legendárních Prciček, a nutno říci, že mne nesmírně zaujal. Viděl jsem ho už asi pětkrát, ale vždy se mi líbí stejně a vždy se u něj stejně bavím. Je tu zajímavá zápletka, neokoukaní herci (zamiloval jsem si Berryho, jeho herecké výrazy jsou prostě úchvatné) a řada vtipných situací (omeleta s velkým množstvím moučkového cukru či Bett, která jede na špatnou univerzitu a odnese to nevinný mladík). Taktéž je zde docela dost bláznivých fórků a super scén. Vidím to tak na 70%, celkem čtyři hvězdičky, a to z výše jmenovaných důvodů. Tohle je zkrátka z mého pohledu téměř dokonalá komediální road movie, kterou stálo za to vidět. Vždy se rád k tomuto filmu vracím a při každém dalším zhlédnutí si to pokaždé parádně užívám. Tahle komedie prostě pobavila a rád se na ní kouknu kdykoliv znovu... ()

sepp

Prumerna americka komedie o prubertacoch, ktere jsou posledni dobou v kurzu. Z prumeru vybocuje pouze genialni a u nas neznamy Tom Green, jenz je komikem pristiho tisicileti. ()

Hrabka

Velmi slušně zvládnutá teen komedie patřící určitě mezi to lepší. Děj to má slušný, i když to není žádná bomba, ale je to alespoň zábavné a dokáže vás to zabavit. Ne jako některé podobné americké kousky. Meyer a Scott hrají velmi dobře a celé je to svěže uděláno. Dobrá odreagovačka. 70% ()

juta

Dávejte si pozor co posíláte své staré, nemuselo by se vám to vyplatit. Další bláznivá road movie, je až s podivem, co se na takový cestě může všechno stát. No, ale když to vypráví člověk, co si strká myš do pusy, tak to musí být pravda nebo ne? :D ()

Fiftis

Dobrá bláznivá komédia o skupinke mladíkov, ktorí cestujú naprieč Spojenými štátmi a zažívajú na svojej ceste najrôznejšie dobrodružstvá. Našlo sa tu dostatok humorných situácií a uletených hlášok, ktorým sa dalo poriadne zasmiať, takže som sa dobre bavil. Avšak som bol trochu sklamaný trochu nevýrazným záverom. Je tu však "Stifler" a preto to príjemne pripomína voľné pokračovanie Prcičiek. Najlepšie scény sú v spermobanke a v klube černoškov. ()

Nin

Pohodová teenagerosvká komedie - minimum nechutností, děj poměrně odcejpá, postavy nejsou nesympatické... škoda jen, že je zde také nedostatek vtipů. (4/10) ()

Deimos

VHS/// Obsazení 10/10 Děj 10/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +krutá parta herců (Scott, Qualls, Green), je to zábava, postrádá fekální humor, herci jsou přirození, podávájí pěkné výkony, především však několik nezapomenutelných scének -jako film to nemá snad žádné mínus, snad jen že film má už 6 let/// Dodnes stále jedna z nejlepších, né-li nejlepší Teenagerská komedie, kterou nepřekonal ani EuroTrip, ani žádná část ze série prciček. Je to film, který můžete vidět vícekrát, pokaždé se budete neuvěřitelně bavit a pořádně se nasmějete. A je zajímavé sledovat kde jsou herci dnes a kde budou za 5 let a potom si snímek znovu připomenout./// Celkem 93%/// ()

Cappuccino

Príjemná komédia na večer, ktorá je prekvapivo “ne-americká“. Herecké obsadenie vysokoškolákov bolo dobrým podkladom na film, kde sa môžete len ťažko nudiť. Vtipy niesú vyhrotené do detskej trápnosti ako v xx komédiách pred i po Road Tripe. Ak sa vám tahle jazda pozdávala, určite budete spokojný aj s jeho veľkou podobizňou - Eurotrip. ()

IQ Tiqe

Spolu s prvními třemi "díly" American Pie to lepší z typických teenage chlastacích komedií. Pobaví se snad každý, a přitom nejde o balast, který vzniká napodobováním téhle skoro klasiky. ()

Jordan

za peknú amy smart, šialeného toma greena a typicky uleteného s.w.scotta plus pár fórikov, ktoré naznačujú možný budúci potenciál solídnych komédiografov (armostrong, phillips) dávam tejto produkcii (slováka) ivana reitmana a debutu (29-ročného) todd-a phillips-a nostalgické 3 hviezdičky. vo svojej dobe to bola medzi tínedžermi kultovka, musím však uznať, že je to málo vtipné a príliš "neučesané" (kopec digresií, no len niektoré sú funkčným odkazom na to, že je to celé iba "prerozprávaním" historky postavou toma green-a - ako napríklad tá v dievčenských sprchách"). ()

Frajer42

Zřejmě se u filmu nebudete řezat smíchy, ale každý si jistě najde několik povedených momentek. Jedná se spíše o mírnější humor a tvůrci se nepouštěli do přehnaných fekálností, což někdo může postrádat a jiný to třeba uvítá. Ústřední pětice byla zvolena náramně. Nenudil jsem se ani vteřinku. Co víc se dá od podobných filmů očekávat? 3* ()

Kothy

Americká komedie prcičkovského typu. Kluk se musí se svou partou dostat ke své přítelkyni dřív, než k ní dorazí ona inkriminovaná videokazeta. "Já mám taky jedno pravidlo, můžu? Je OK, když si pomaž varlata arašídovou pomazánkou a necháš si je oblízat svým psem." :D ()

Slarque

Tahle prcičková variace mě nijak nenadchla ani neznechutila, prostě jen tak projela před mýma očima. Pár vtípků, trocha sexu, nějaké ty úchylnosti a ne tolik trapnosti – škoda, že se někdo nesnažil přijít s něčím, co bych nečekal. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“